2018-2019 навч. рік »

2018-2019 навч. рік


Майстер- класи
2018-2019 навчального року
КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»
Дніпропетровської обласної ради»


13.10.2018 - Майстер–клас на тему «Втілення художньго образу в роботі над музичним твором» лауреата Міжнародних конкурсів, магістра спеціалізації «Педагогіка вищої школи» викладача кафедри «Народні інструменти» Дніпропетровської академії музики імені М.Глінки Ганни Михалєвич (бандура)

19.10.2018 - Майстер клас народного артиста України симфонічного та оперного диригента Володимира Гаркуші (м. Дніпро) «Робота з камерним та симфонічним оркестрами коледжу»

2 - Володимир Гаркуща (диригент)

21.10.2018 - Майстер – клас заслуженого артиста України, професора Харківського Національного університету імені І. Котляревського Доценка Володимира Ігоровича (гітара)

3 - Володимир Доценко (гітара)

08.11.2018 - Науково-практична конференція за участю кандидата мистецтвознавства, професора Харківського національного університету імені І. Котляревського Є.С.Лебедєва (скрипка)


10.11.2018 - Майстер-клас заслуженого діяча естрадних мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музичного мистецтва естради та джазу Харківського національного університету мистецтв імені І. Котляревського Н.В. Дрожжиної (естрадний спів)

5 - Наталія Дрожжина (естрадний спів)

18.11.2018 - Майстер - клас соліста Національної опери України, заслуженого артиста України, лауреата міжнародних конкурсів, доцента кафедри «Сольний спів» Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Д.Агєєва (сольний спів)

6 - Дмитро Агєєв (сольний спів)

21.11.2018 - Майстер-клас народного артиста України,професора Харківського Національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського Абаджяна Гаррія Артушевича(фагот)

7 - Абаджян Гарри Артушевич (фагот)

24.11.2018 - Майстер - клас заслуженого артиста України, професора Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Юрія Кота (фортепіано)

8 - Юрій Кот (фортепіано)

01.02.2019 - Майстер – клас заслуженої артистки України, солістки Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка Ольги Фомичової (вокал)

9 - Ольга Фомічова (вокал)

01.02.2019 - Майстер – клас заслуженого діяча мистецтв України, диригента Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка Алли Кульбаби - «Робота з симфонічним оркестром»

10 - Алла Кульбаба (диригент)
03.02.2019 - Майстер – клас доцента Київської Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Бориса Фьодорова (рояль)

11 - Борис Фьодоров (рояль)