news » Офіційний сайт Криворізького Музичного Коледжа а

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».

19.03.16

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».


Про результати 42 міжзонального
дитячого фестивалю академічної музики
«Чарівна флейта 2016»


42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В цьому році, як завжди, фестиваль проводився в 3-х номінаціях: сольне виконавство – флейта, кларнет, саксофон, валторна, альт, труба, баритон-тенор, тромбон, ударні інструменти; ансамблеве виконавство: деревяні, мідні, змішані та ударні склади ансамблів; духові оркестри.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Рівень виконання в усіх номінаціях значно зріс. Особливо нас приємно здивували духові оркестри. Їх на заключному етапі було десять:
1) оркестр Криворізького обласного музичного училища (директор училища Л.В. Ракітянська, керівники В.В. Онуфрієнко, С.П. Литвиненко, диригенти Д.Добридень, С. Жовнір,Р. Данко)
2) оркестр Зеленодольської школи мистецтв (директор школи і керівник оркестру Ю.І. Кондратьєв, диригент Н.В. Борисенко)
3) оркестр ДМШ №7 (директор школи Л.М.Борисовська, керівник оркестру Л.І. Фоменко, диригент Л.М. Орлова)
4) оркестр ДМШ №5 (директор школи О.Г. Терещенко, керівник Є.О. Недельченко)
5) оркестр ДМШ №11 (директор школи В.В.Шовгеля, керівник О.С. Кокарєв)
6) оркестр ДМШ №1 (директор школи О.П. Таргонська, керівник Г.Г. Бахмат)
7) оркестр ДМШ№3 (директор школи С.Е. Спірідонова, керівник Д.А. Данченко)
8) оркестр ШМ №1 (директор школи О.П. Клочкова, керівник В.О. Слободянюк)
9) оркестр ШМ №2 (директор школи О.С. Тронь, керівник М.І. Овчинніков)
10) оркестр ДМШ №4 (директор школи О.В. Ковальська, керівник О.І. Калюжний) зразковий духовий оркестр «Портрет» ім. В. Дьоміна

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В програмах виступів оркестрів була обов’язкова п’єса І. Шамо «Веснянка та п’єса для соліста з оркестром. Більшість колективів прекрасно вирішили це завдання. Звертаю увагу, що ми подали прізвища директорів шкіл перед прізвищами керівників колективів. Думаємо, що керівники всіх без винятку колективів отримують дійову допомогу від своїх директорів і зрозуміють це. Кожний колектив – це лице училища, школи і магніт, який притягує талановитих дітей.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В цьому році на фестиваль завітали 17 ансамблів. Кращими були ансамблі трубачів (викладач Парфьонов А.В.) з ДМШ №4, дерев’яних духових (викладач Недельченко Є.О.) з ДМШ№5, мідних духових (викладач Камінський О.В.) з ДМШ№12, ударних інструментів (викладач Савенкова У.Б.) з ДМШ №12, тромбоністів (викладач Мостовлюк К.П.) з ДМШ №10, кларнетистів (викладач Онуфрієнко В.В.) з ДМШ №4.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В номінації «Сольне виконання» члени журі прослухали більше 80 виконавців.
Приємно було те, що збільшилась кількість трубачів, кларнетистів, валторністів. Та й якість гри цих виконавців була гарною.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Кларнетист з ДМШ №2 Морозов Д. (викладач Мельник Л.П., конц. Бабенко А.Ю.) та трубачка з сільської школи мистецтв Долинського району Олійник А. (викл. Рябий М.І., конц. Бадікова А.Г.) отримали Гран-Прі фестивалю «Чарівна флейта»

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Про рівень виконавців на фестивалі «Чарівна флейта» говорить такий факт: 7 лауреатів фестивалю через два тижні прийняли участь в VIII обласному дитячо-юнацькому конкурсі «Музичний калейдоскоп» і посіли:
1) Вострікова В. (флейта, викл. Федо О.Р., конц. Кадук Т.Ю.) – школа пед. практики при музичному училищі – 2 місце
2) Алфано Д. (саксофон, викладач Шевлякова К.Р., конц. Михайлішина І.В.) 1 місце
3) Паньков Я. (блок-флейта, викл. Недельченко Є.О., конц. Помазанська К.С.) – 1 місце
4) Маміч Н. (кларнет – молодша група, викл. Недельченко Є.О., конц. Помазанська К.С.) – 1 місце
5) Михайліченко Є. (кларнет – середня група, викл. Онуфрієнко В.В., конц. Пупкова Г.М.) – 1 місце
6) Должанов І. (кларнет-старша група, викл. Онуфрієнко В.В., конц. Пупкова Г.М. ) – 1 місце
7) Маршалковська А. (флейта- старша група, викл. Шевляков О.О., конц. Кірчанова О.В.) – 3 місце

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».Між іншим, на фестивалі була дуже цікава методична робота нашого бувшого випускника, доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата Національних та Міжнародного конкурсу В.В. Громченко.

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».Наш фестиваль дає можливість вчитись, а це - перспектива.

Відділ духових та ударних інструментів
КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»


І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків)

23-25.03.16

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) 23 березня 2016 року пройшов І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків)

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Конкурс засновується з метою залучення творчої молоді до науково-дослідницької діяльності, а також подальшого вивчення творчого доробку видатного українського музикознавця та композитора.

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) У конкурсі прийняли участь 14 конкурсантів з 10 музичних училищ України.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Гідний результат у конкурсі показала студентка IV курсу відділу «Теорія музики» КОМУ АНІСТРАТ ДАРІЯ (викладач – Шипілова Г.П.)
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Найкращі показники були з творчого розв’язування задачі з гармонії та полемічної доповіді з питань наукової праці Т.С. Кравцова.

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) 24-25 березня у м. Харкові на базі національного університету мистецтв відбулася XVI міжнародна науково-творча конференція студентів та аспірантів в роботі секції музикознавства і гуманітарних наук.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Приймали участь 43 доповідача з різних консерваторій України і 3 – з музичних училищ.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Дуже вдало, яскраво виступила на конференції Дарія Аністрат, зробивши дослідницький аналіз творчості сучасного харківського композитора В. Золотухіна. Вона отримала схвальні відгуки головуючих на конференції проректорів і була відзначена ПОДЯКОЮ.

Шипілова Ганна Петрівна
( викладач - методист вищої категорії
КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»)
Нагороджена Почесною грамотою
за підготовку учасника Конкурсу


Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).

18-19.03.16

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Протягом кількох років Полтавське музичне училище відчиняє свої двері для молодих виконавців на мідно-духових інструментах із різних куточків України. Цьогорічний фестиваль-конкурс «Полтавська весна» ...
Протягом кількох років Полтавське музичне училище відчиняє свої двері для молодих виконавців на мідно-духових інструментах із різних куточків України.
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава). Уже вкотре Полтавське музичне училище імені Миколи Лисенка гостинно запрошує на фестиваль-конкурс «Полтавська весна». Цей рік не став винятком і позмагатися у вправності грі на мідно-духових інструментах до Полтави приїхали виконавці з різн
их регіонів України. Бажання взяти участь у конкурсі виявили більше 30 осіб. Зазвичай високий рівень учасників, і нам часом доводиться розв'язувати доволі складні завдання при визначенні переможця. Буває, часом виконавці перед тим, як визначити їхній рівень кваліфікації, дати їм якесь місце, потрібно добряче поміркувати і зважити дуже численні складники/
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава). Серед таких чинників – якість звуку, ступінь володіння інструментом тощо.

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Склад журі:

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).


ВІТАЄМО!!!
КЕРТИКА СЕМЕНА

IV курс, відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
викладач – Гриценко В.І.
концертмейстер – Єрьоміна О. Г.

ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)

17-20.03.16

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) С 17 по 20 марта 2016 года в городе Днепропетровск прошёл III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Учредители конкурса:
• Днепропетровский городской совет
• Управление культуры и искусств г. Днепропетровска
• Днепропетровская филармония
• «Днепропетровская детская музыкальная школа №7»

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Цели и задачи конкурса:
• Выявление юных талантливых учащихся детских музыкальных школ, школ искусств, средних специализированных музыкальных школ и музыкальных училищ.
• Формирование высокого художественного вкуса у подрастающего поколения, поддержание интереса к скрипичному и виолончельному исполнительству и ансамблевой игре;
• Расширение обмена опытом между педагогами по формам и методам работы с одарёнными детьми;
• Привлечение внимания общественности, средств массовой информации, коммерческих организаций к классической музыке, проблемам художественного воспитания детей и юношества.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)В конкурсе приняли участие учащиеся детских музыкальных школ, школ искусств и музыкальных училищ в следующих номинациях: «Скрипка. Альт. Виолончель», «Ансамбли малых форм» (дуэты, трио, квартеты), «Ансамбли скрипачей и виолончелистов и камерные оркестры».
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Традиционно открытие конкурса проходило в концертном зале Днепропетровской филармонии им. Л. Когана. Конкурсантов и зрителей от имени городского головы Бориса Филатова поздравил начальник управления культуры и искусств горсовета Евгений Хорошилов.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) «Знаковым можно назвать проведение конкурса скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана. Вспоминаем нашего великого земляка Леонида Когана и очень надеемся, что те ростки любви к вечному, которые он заложил, будут прорастать на его Родине. Пусть этот конкурс для всех участников станет не только ступенькой для профессионального развития, но и даст возможность говорить о Днепропетровске как о культурной столице Украины. Именно такую задачу ставит мэр Борис Филатов. Мы рады приветствовать всех на третьем конкурсе», - отметил Евгений Хорошилов.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ!
III - го ОТКРЫТОГО КОНКУРСА
имени ЛЕОНИДА КОГАНА

(г. Днепропетровск)

АРМЕНА ГРИГОРЯНА (МШ №4) - II ПРЕМИЯ
ТИХОНА БИЛЯКОВА (IIкурс КОМУ) - III ПРЕМИЯ
Класс Ю.А. ШИЛЬМАНА
Концертмейстеры Л.В. ПЕТРИК,
Л.Я. ЗАМЫШЛЯЕВА

БОГДАНА ГАВРИЛОВА (Iкурс КОМУ) - ДИПЛОМ
СОФИЮ НАЗИМОВУ(МШ №14) - III ПРЕМИЯ
Класс Э.П.ЗАЙЦЕВОЙ
концертмейстеры Л.Я.ЗАМЫШЛЯЕВА, И.М.СИНИЧИЧ


III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана


III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана, скрипача – виртуоза, скрипача-романтика, недавно состоялся в Днепропетровске
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Выдающийся скрипач ХХ века Леонид Борисович Коган родился в Днепропетровске, учился здесь же, а затем в Москве. Ему не было еще тринадцати лет, когда он уже выступал на лучших концертных площадках.
В шестнадцать лет он блестяще сыграл скрипичный Концерт Брамса. В 1943 году Коган поступил в Московскую консерваторию, по окончании ее был оставлен в аспирантуре. И тут же поразил музыкантов виртуознейшим исполнением труднейших 24 каприсов Паганини, который на долгие годы стал любимым автором Когана.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) В 1947 году Коган участвовал в пражском международном конкурсе и завоевал там первую премию. Начинается его регулярная концертная деятельность. Блистательная победа на международном конкурсе скрипачей имени королевы Елизаветы в Брюсселе стала ярким свидетельством того, что для Когана наступает период творческой зрелости.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Скрипача слушают во Франции и Швеции, Польше и Болгарии, Англии и Германии, США и Аргентине, Японии и Новой Зеландии, и всюду его встречает восторженный прием.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Ему присваивается звание профессора и народного артиста РСФСР и СССР, присуждается Ленинская премия. В 1969 году музыкант назначается заведующим кафедрой скрипки Московской консерватории. Его ученикам покорялись вершины различных международных конкурсов.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Я позволил себе привести несколько энциклопедических фраз, чтобы напомнить о замечательном музыканте.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Конкурс Когана выгодно отличается от значительного числа конкурсов юных музыкантов, которые проводятся во многих городах, и зачастую во многом напоминают «сводный» академический концерт.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Устроители с самого начала (а нынешний конкурс уже Третий по счету) задали довольно высокую планку для участников:значительный уровень сложности программы (участники, начиная с 14-летнего возраста, должны были исполнять по 3 произведения – концерт и 2 пьесы, одна из которых виртуозная); жюри, среди членов которого были Ю.А.Соколовский - профессор Львовской Академии музыки им. Н.В.Лысенко и Т.А. Мухина - профессор Национальной музыкальной Академии им. Чайковского, - всё это настраивало на очень серьёзную работу по подготовке.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) В этом году конкурс собрал 63 юных исполнителя из Украины. Писать обо всём конкурсе сейчас не стану, ограничусь «нашими» ребятами.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Скрипач Тихон Биляков (2-й курс) и виолончелист Богдан Гаврилов(1-й курс) выступали в 3-ей возрастной группе (от 14 до 17 лет). В их группе было 15 участников, в большинстве это ученики школ-десятилеток из Киева, Харькова, Одессы.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) И, хотя главным смыслом таких конкурсов является участие, общение между конкурсантами и педагогами, понятно, что борьба за победу обязательно присутствует.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Оба наших участника вошли в число победителей:
- Тихон Биляков (преп. Ю.А.Шильман) стал лауреатом 3-ей премии,
- Богдан Гаврилов (преп. Э.П.Зайцева) получил звание дипломанта конкурса.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Концертмейстер Л.Я.Замышляева.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Также успешно выступили другие участники – криворожане, Армен Григорян (ученик МШ №4, преп. Ю.А.Шильман, конц. Л.В.Петрик) в той же 3-ей группе стал лауреатом 2-ей премии, София Назимова во 2-й возрастной группе стала лауреатом 3-й премии (ученица МШ №14,преп. Грицан В.В., конц.И.М.Синичич, консультировала к конкурсу Э.П.Зайцева)

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Конкурс проходил в замечательной атмосфере, полный зрительный зал, тёплый приём публики, доброжелательное отношение коллег и жюри. Всё это способствовало раскрытию потенциала, творческому подъёму и вдохновению участников и, будем надеяться, дало стимул к их дальнейшему совершенствованию.
Поздравляем победителей, их педагогов и концертмейстеров.

Преподаватель отдела "Оркестровые струнные инструменты"
Ю.А. Шильман


Стипендія ім. Г.І. Гутовськго

18.03.16

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго


Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Внесок Григорія Івановича Гутовського у становлення і розвиток Кривбасу високо оцінюють сучасники. Він був не тільки чудовим організатором, а й чуйною, сміливою в рішеннях людиною. Саме керування Гутовського Г.І. задало той темп, якого намагаються дотримуватися і його послідовники. Адже це означає, що Григорій Іванович Гутовський дійсно залишив по собі добру пам'ять і для наступних поколінь.

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Кожен рік найкращі студенти міста отримують стипендію ім..Г.І. Гутовського.

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго 18 березня 2016 року о 15.00 у залі засідань виконкому міськради відбулось урочисте вручення стипендій студентам міста.

Стипендію ім. Г.І. Гутовськго отримала
студентка ІІ курсу відділу "Фортепіано"
Криворізького обласного музичного училища


САМОСВАТОВА ЯРОСЛАВА
(викл. Кратінова М.М.)
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

16.03.16

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. 16 березня у великій залі Криворізького обласного музичного училища відбувся Обласний конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. У конкурсі взяли участь студенти:
- факультету мистецтв Криворізького Педагогічного училища;
- Дніпродзержинського музичного коледжу;
- Криворізького обласного музичного училища.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Голова журі:
Заслужений діяч мистецтв України, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Дмитро Васильович Радик
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Члени журі:
- Старший викладач кафедри методики музичного виховання та хорового диригування Криворізького педагогічного інституту
Тетяна Дмитрівна Фурдак
- Викладач-методист, завідуюча відділом «Хорове диригування» Дніпродзержинського музичного коледжу
Світлана Євгеніївна Овчаренко
- Викладач-методист, завідуюча відділом «Хорове диригування» Криворізького обласного музичного училища
Тетяна Олександрівна Мєсропова
- Заслужений працівник культури України, викладач-методист Криворізького обласного музичного училища
Красільнікова Людмила Володимирівна
- Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного музичного училища
Заволгін Віктор Олександрович
- Викладач Дніпродзержинського музичного коледжу
Олена Валеріївна Под’єльнікова
- Викладач Криворізького обласного музичного училища
Тетяна Анатоліївна Коренчук

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. I тур конкурсу - "Робота з хором", II тур конкурсу – «Диригування твору з супроводом»
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. За умовами конкурсу у I турі всі конкурсанти опрацьовували твір a cappella. Були запропоновані до роботи твори М. Вербицького, Я. Яциневича, М. Леонтовича. Індивідуальний підхід кожного конкурсанта до роботи розучування твору за 10 хвилин дав можливість проявити професійні навички вокально-хорової роботи.
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. II тур – «Диригування твору з супроводом» за участю Лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів хору «Відродження» Криворізького обласного музичного училища. Керівники:
- Заслужений працівник культури України
Красільнікова Людмила Володимирівна,
- Заслужений діяч мистецтв України
Заволгін Віктор Олександрович.
- Хормейстер – Коренчук Тетяна Анатоліївна
- Концермейстери: Інна Назарчук, Валентина Кривенко.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Конкурсанти мали можливість продемонструвати такі риси хормейстерського мистецтва, як: відчуття диригентської волі, стилю художнього смаку, розуміння драматургії та концепції твору.

1. Резніченко Наталя
IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»
Викладач – Мєсропова Тетяна Олександрівна
– М. Вербицький «Боже, послухай благання»
– Bob Chilcott «On Chrismas Night» – 7«Regioice and be merry»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

2. Головатенко Марія
IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»
Викладач – Красільнікова Людмила Володимирівна
– Вербицький «Буди Ім'я Господнє»
– Дж. Верді, Реквієм № 7«Libera me»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

3. Зеркіна Яна
IV ДХВ, КВНЗ «Дніпродзержинський музичний коледж»
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна
- Я. Яциневич «Ми бачили світ істинний»
– Bob Chilcott «A little Jazz mass»- «Agnus Dei»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

4. Ковальова Ганна
III ДХВ, КВНЗ « Дніпродзержинський музичний коледж»
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна
– Я. Яциневич «Благословенний»
– Дж. Верді, Реквієм № 7 «Libera me»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

5. Сушко Ніна
студентка КПІ ДВНЗ «КНУ»
Викладач – Фурдак Тетяна Дмитрівна
- М. Леонтович –
– Л. Ревуцький Кантата «Хустина»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Після перерви (обговорення результатів членами журі) відбувся круглий стіл з головою журі - Заслуженим діячем мистецтв України, професором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Дмитром Васильовичем Радиком. Дмитро Васильович з задоволенням провів творчу бесіду з студентами. Розповів про цікаві факти хорового виконавства та багатогранність майбутньої професії диригента. Зустріч відбулася в невимушенійй творчій обстановці.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Голова журі відзначив високий професійний рівень підготовки конкурсантів та неперевершеність виконавства хору «Відродження», після чого відбулося нагородження учасників конкурсу.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

III місце
- Зеркіна Яна - IV ДХВ, КВНЗ «Дніпродзержинський музичний коледж»,
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна;
- Ковальова Ганна - III ДХВ, КВНЗ « Дніпродзержинський музичний коледж»,
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна;

II місце
- Головатенко Марія - IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»,
Викладач – Красільнікова Людмила Володимирівна;
- Сушко Ніна - студентка КПІ ДВНЗ «КНУ»
Викладач – Фурдак Тетяна Дмитрівна

I місце
- Резніченко Наталя - IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке
обласне музичне училище»
Викладач – Мєсропова Тетяна Олександрівна

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!


Зав. відділом «Хорове диригування» Т. Мєсропова
Старший викладач відділу «Хорове диригування» О.Калина


VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)

15-18.03.16
VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» проводиться один раз у два роки на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпродзержинське обласне музичне училище» з метою надання стимулу в подальшому творчому розвитку талановитих юнаків та дітей, для виховання і передачі традицій культури і професійної майстерності.
VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)Конкурс проводиться з метою надання стимулу в подальшому творчому розвитку талановитих юнаків та дітей, для виховання і передачі традицій культури і професійного мистецтва України.

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ) Основними завданнями конкурсу є:
- виявлення та підтримка молодих талановитих музикантів-виконавців, сприяння розкриттю їх творчої індивідуальності та подальшому вдосконаленню їх виконавської майстерності;
- активізація творчої діяльності викладачів музичних навчальних закладів;
обмін досвідом та інноваційними ідеями провідних викладачів;
- збагачення концертного та педагогічного репертуару кращими зразками класичної світової музики;
- пропагування спадщини українського музичного мистецтва, національних здобутків;
розширення та зміцнення культурних зв’язків між молоддю мистецьких навчальних закладів.

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)Криворізьке обласне музичне училище було представлене студентами відділу «Фортепіано», які прийняли участь у номінації «Фортепіано» та одержали Дипломи лауреатів конкурсу.
- Івлєва Дарина (IV курс, викладач – Педан Н.М.) – ДИПЛОМ лауреата III ступеня (V вікова категорія)
- Даценко Лілія (II курс, викладач – Єрьоміна О.Г.) – ДИПЛОМ лауреата II ступеня (IV вікова категорія)
- Труфкіна Анна (I курс, викладач – Педан Н.М.) – ДИПЛОМ лауреата I ступеня (IV вікова категорія)

Наші вітання ЛАУРЕАТАМ!!!
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "МІСТО ЛЕВА 2016" (м. Львів)

11-13.03.16

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)


VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "МІСТО ЛЕВА 2016" відбувся з 11 по 13 березня 2016 р. в одному з самих мальовничих міст України та Європи побудованих з любовю, гармонією та істинно европейським шармом.
Місце проведення: Міський палац культури ім. Гната Хоткевича.

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)Конкурс проводився при підтримці та участі:
– ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ;
– Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності ;
– МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ;
– Телебаченні ТРК “ЛЬВІВ” ;
– Палацу Культури ім.Гната Хоткевича;
– Продюсерського Центру та студії звукозапису Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND».

VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)VIII Дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп» (м. Дніпродзержинськ)Мета фестивалю-конкурсу: відродження, збереження та розвиток національних культур; знайомство з кращими солістами та ансамблями України, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи.

ВІТАЄМО!!!
ВОРЧИЛОВУ ДАРІЮ

(IV курс. Відділ «Естрадний спів». Викладач – Москва О.)
Яка отримала ДИПЛОМ I СТУПЕНЮ
на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "МІСТО ЛЕВА 2016"

Викладач Москва Олена Миколаївна нагороджена
ДИПЛОМОМ
За активну роботу у розвитку дитячої та юнацької
творчості талановитої молоді УкраїниXVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

11-12.03.16
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-201611-12 березня у великій залі Криворізького обласного музичного училища звітував XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів "Соловейко-2016".
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 Конкурс відбувся при підтримці Управління культури і туризму Виконкому Криворізької міської ради та благодійного фонду "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу".
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016У конкурсі прийняли участь понад 150 учасників - юних вокалістів з міст: Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Зеленодольська, Одеси, Кіровограда.
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016Всі "солов'ї" конкурсу порадували слухачів весняним співом та солов'їною українською мовою. Юні учасники отримали насолоду та добрі відчуття від виступу на головній музичній сцені нашого міста. За 16 років свого існування конкурс набув підвищення рівня професійних навичок юних виконавців.

Склад журі:

Начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради – Н.В. Стрига
Голова журі:
Заслужена артистка України, старший викладач кафедри «Сольний спів» Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського
І.В. Семененко.
Члени журі:
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування КПІ КВНЗ «КНУ» - Н.А. Овчаренко
Зав. відділом «Хорове диригування» , викладач-методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - Т.О. Мєсропова
Заслужений працівник культури України, викладач-методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - Х.Х. Сиротюк
Старший методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» -
Т.М. Кривохижина
Викладач КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - О. О. Головко

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016Конкурс проводився: 11 березня - I, II, III категорії, 12 березня - IV, V категорії.

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


Результати XVI Міжрегіонального
конкурсу юних вокалістів
«Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


ГРАН-ПРІ
XVI Міжрегіонального конкурсу юних вокалістів
«Соловейко»-2016

Захаров Ярослав
(II вікова категорія - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4»)
викладач - Долгова О., концертмейстер - Верхогляд-Канібор А.

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


I вікова категорія (6-8 років)

1 місце
- Падарь Ярослав – викл. Борисенко Н., конц. Дашко Ю. – ШМ м. Зеленодольська
- Карабіло Софія - викл. Жемелинська Л., конц. Бабушкіна О. – ШМ №1
- Тищенко Микола - викл. Ус А., конц. Гідрович Н. – Лівоборожна ШМ м. Дніпродзержинська

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

2 місце
- Сіра Дар'я – викл. Н. Алексеюк, конц. Л. Скальська – МШ №3

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

3 місце
- Стєпукова Марія - викл. Сімонцева Л., конц. Скальська Л. – МШ №3
- Міндьо Софія - викл. Щербанюк Н., конц. Сенік Е. – МШ №11

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

Дипломанти
- Севанян Сінара - викл. Алексіюк Н., конц. Скальська Л. – МШ №3 - "За виконання твору a cappella"

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


II вікова категорія (9-11 років)

1 місце
- Асерська Наталія – викл. Коваленко О., конц. Гаєвська В. – МШ №3
- Бойко Єлизавета – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

2 місце
- Гудима Марія – викл. Коваленко О., конц. І. Гаєвська В. – МШ №3
- Нескородєва Валерія - викл. Н. Алексеюк, конц. Л. Скальська – МШ №3
- Івлєва Анастасія – викл. Коваленко О., конц. І. Гаєвська В. – МШ №3
- Басс Варвара – викл. Борисова І., конц. Поляніна С. – МШ №1
- Чигрин Вікторія – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
- Домащук Аріана – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
- Климовська Ірина – викл. Овчаренко Н, конц. Надрага Оксана – МШ №4
- Лукашев Ярослав – викл. Карпова Т., конц. Шильман Н. – ШМ №2

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

3 місце
- Вац Марія - викл. Н. Борисенко, конц. Ю. Дашко – ШМ смт Зеленодольська
- Федорова Олександра - викл. Алексіюк Н., конц. Скальська Л. – МШ №3
- Марченко Орина – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
- Брояко Софія – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
- Ус Серафіма - викл. Под'єльнікова О., конц. Фея Т. – ШМ м. Дніпродзержинська
- Попруга Марія - викл. Долгова О., конц. Цуркан Л. – МШ №4
- Березіна Софія - викл. Долгова О., конц. Верхогляд-Канібор А. – МШ №4
- Гудімова Анастасія - викл. Чумаченко Т., конц. Скрипник С. – ШМ №1
- Мельник Дар'я – викл. Карпова Т., конц. Шильман Н. – ШМ №2
- Коваленко Ольга – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

Дипломанти
- Писанка Дмитро - викл. Сімонцева Л., конц. Скальська Л. – МШ №3
- Каліушко Юлія - викл. Алексіюк Н., конц. Скальська Л. – МШ №3 - "За виконання укр. пісні"

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


III вікова категорія (12-14 років)

1 місце
- Демченко Ілля – викл. М. Терещенко, конц. І. Назарчук – МШ №13

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

2 місце
- Лозоватська Вероніка - викл. Темник Н, конц. Борщевська Є. – Спец. школа педагогічної практики ОНМА (м. Одеса)
- Авдєєв Денис - викл. О. Ткаченко, конц. А. Бабенко – МШ №2
-Огур Орина – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
-Демченко Олена – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
-Борець Владислав – викл. Борець О., конц. Колодєжна О. – МШ №14
-Фурман Валерія – викл. Борець О., конц. Колодєжна О. – МШ №14
- Шишарін Віталій - викл. Федориненко Т., конц. Озерянська Н. – МШ №8
- Максимова Валерія – викл. Дацко Т., конц. Скрипник С. – МШ №13
- Гнатущенко Ксенія – викл. М. Терещенко, конц. Скрипник С. – МШ №13

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

3 місце
– Ковтун Єлизавета - викл. Грищенко Н., конц. Гончар М. – МШ №1 м. Дніпродзержинська
– Каменська Лідія - викл. ЛатковаО., конц. Гончар Л. – МШ №6
- Дроздова Софія – викл. Борисова І., конц. Поляніна С. – МШ №1
- Колобова Даря - викл. С. Гребенюк, конц. О. Надрага – МШ №4
- Лещук Ірина - викл. С. Гребенюк, конц. О. Надрага – МШ №4

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

Дипломанти
– Удовіченко Анастасія - викл. Северіна Ю., конц. Ничипоренко О. – МШ №6
- Іщук Вікторія - викл. Ткаченко О., конц. Бабенко А. – МШ №2
- Корнет Марія - викл. Сімонцева Л., конц. Скальська Л. – МШ №3
- Терещенко Єлизавета - викл. Краснопьорова К., конц. Фея Т. – ШМ м. Дніпродзержинська

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


IV вікова категорія (15-17 років)

1 місце
- Архіпов Дмитро - викл. Головко О., конц. Бем Т. – Криворізьке обласне музичне училище

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

2 місце
– Прохватило Лідія - викл. О. Головко, конц. Новікова М. – Криворізьке обласне музичне училище
- Юрченко Анастасія - викл. Овчаренко Н., конц. Чеботаренко О. – Криворізьке обласне музичне училище
- Шевчук Давид - викл. Арсенюк В., конц. Пупкова Г. – МШ №4
- Швадченко Кристина - викл. Цикуренко Ж., конц. Сігейкова В. – МШ №5

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

3 місце
- Гричана Катерина - викл. Головко О., конц. Новікова М. – Криворізьке обласне музичне училище
- Писанка Олена – викл. Сімонцева Л., конц. Скальська Л. – МШ №3
- Дмитрук Богдан - викл. Самойлова С, конц. Матвєєва Л. – МШ №10
- Козаченко Олександр – викл. Борисенко Н., конц. Дашко Ю. – ШМ м. Зеленодольська

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

Дипломанти
- Березова Ольга – викл. О. Семенова, конц. І. Мальчевська – МШ №5
- Заіменко Марія – викл. О. Семенова, конц. Сігецкова В. – МШ №5
- Шаврова Ольга - викл. ЛатковаО., конц. Гончар Л. – МШ №6

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


V вікова категорія (з 18 років)

3 місце
– Головатенко Марія – викл. О. Головко, конц. Бем Т. – Криворізьке обласне музичне училище
– Іванова Дарія – викл. О. Головко, конц. Бем Т. – Криворізьке обласне музичне училище

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


Номінація «Дуети, тріо, квартери»

1 місце
- дует Огур Орина, Домащук Аріана (II вікова категорія) - викл. Семенов О., конц. І. Мальчевська – МШ №5
- дует Демченко Олена, Швадченко Кристина (IV вікова категорія) - викл. Семенов О., конц. І. Мальчевська – МШ №5

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

2 місце
- Квартет: Лиса Поліна, Гнатущенко Ксенія, Мусієнко Владислав, Максимова Валерія (III вікова категорія) – викл. М. Терещенко, Дацко Т., конц. Скрипник С. – МШ №13
- Дует: Юрченко Анастасія, Малишко Анастасія (IV вікова категорія) - викл. Овчаренко Н., конц. Чеботаренко О. – Криворізьке обласне музичне училище
- Дует: Іванова Дарія, Жильцова Тетяна (V вікова категорія) - викл. Головко О., конц. Бем Т. – Криворізьке обласне музичне училище

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016

Дипломанти
- Тріо: Бакун Вікторія, Денцюра Валерія, Володіна Анастасія (IV вікова категорія) – викл. Жемелінська Л., конц. Бабушкіна О. – ШМ №1
- Дует: Мороз Віталіна, Мороз Маргарита (V вікова категорія) – викл. Шевченко І. – Кіровоградський Державний педагогічний університет

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 Кульмінацією заключного концерту лауреатів XVI Міжрегіонального конкурсу юних вокалістів «Соловейко»-2016 став виступ Лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, аспірантки Одеської музичної академії імені А.В. Нежданової Темник Наталії (клас Заслуженої артистки України, професора Одеської музичної академії імені А.В. Нежданової А.В.Джамагорцян), концертмейстер - Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Лісова Ольга.
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016У програмі прозвучали твори видатних композиторів:
- Й. Брамс - "Верное сердце"
- Ж. Массне - арія Соломії з опери "Іродіада"
- С. Прокоф'єв - "Заклинание воды и огня"
- Т. Хренніков - арія Наталії з опери "В бурю"
- М. Завалішина - "У мене ти в думках"

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016Словами вдячності звернулися організатори, журі конкурсу до батьків, викладачів та концертмейстерів, підготувавших юних вокалістів. Грамотами "За виконавчу майстерність" нагороджені кращі концертмейстери:
Чеботренко О. (КОМУ), Новікова М. (КОМУ), СкальськаЛ. (мш №3), Гаєвська В. (мш №3), Назарчук І. (МШ № 13), Шильман Н. (ШМ № 2), Верхогляд-Канібор А. (МШ №4), Пупкова Г. (МШ №4), Бем Т. (КОМУ), Скрипник С. (ШМ №1)..

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 За професійну підготовку учнів до участі у XV Регіональному конкурсі юних вокалістів «Соловейко»-2015 нагороджені Дипломами "За педагогічну майстерність" викладачі шкіл естетичного виховання:
Головко О. (КОМУ), Темник Н. (м. Одеса), Терещенко М. (МШ №13), Семенова О. (МШ №5), Борисова І. (МШ №1), Алексіюк Н. (МШ №3), Коваленко О. (МШ №3), Долгова О. (МШ №4), Арсенюк В. (МШ №4), Ус А. (м. Дніпродзержинськ)

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016


Наші вітання всім переможцям конкурсу!
Творча зустріч з професором, деканом факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. І.Франка Олександром Миколайовичем Козаренком.

09.03.16

XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 Подія, яка відбулася в четвер, 9 березня цього року у залі Криво-різького обласного музичного училища, не може пройти поза увагою: творча зустріч із піаністом, музикознавцем, композитором, Заслуженим діячем мистецтв України , лауреатом Всеукраїнського конкурсу ім. Лисенка , композиторських премій ім. Б. Лятошинського, Л. Ревуцького, М. Лисенка, С. Людкевича, професором Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка , деканом факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка Олександром Миколайовичем Козаренком, чиє ім’я широко відомо не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У кожного митця ( чи то композитор, чи поет, чи письменник ) є потреба поділитися своїми здобутками, почути відгуки однодумців, прихильників. Слухачам, які зібралися у залі училища, були представлені фрагменти “ Різдвяної Божественної Літургії “ у
виконанні Галицького академічного камерного хору”, Українського Реквієму ”, невелика опера та одноактний балет “Sinfonia Stravaganza ”
у виконанні театру танцю ” Відлуння ”.
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 Складно дати об’єктивну оцінку тій музиці, яка звучала, тому що вона не проста і неоднозначна. Тим більш, що подібний музичний матеріал потрібно слухати ще раз і ще раз, занурюючись у глибини задумів майстра. Але перше враження – цікаво, незвично. З точки зору музикознавця та людини, яка теж вміє створювати музику, дуже захоплює і вражає в музиці композитора вміле застосування нарощування напруги та її зняття, чітке відчуття форми, професійне опрацювання інтонацій галицького мелосу, сміливе, переконливе змішування тембральних фарб ( як у ” Українського реквієму ” : хор, симфонічний оркестр, орган та українські народні інструменти – цимбали, флояра, а в частині ” Tuba mirum ” – ще й трембіти ). Надзвичайне враження від solo цимбал на фоні педального органу.
XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016XVI Міжрегіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко»-2016 Безперечно, музика Козаренка є новаторською , музичний стиль якої визначити складно, але з впевненістю можна сказати – це музика сьогодення і за нею майбутнє.

Музикознавець, композитор,
Лауреат II Всесоюзного фестивалю народної творчості,
викладач-методист криворізького музичного училища
В.М.Ракітянський


Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

05.03.2016

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Перша субота весни ознаменувалась для Криворізького обласного музичного училища не звичайним концертом, а скоріше творчою зустріччю, підведенням творчих підсумків одного з колективів училища, а саме жіночого хору «Оріана» (керівник Катерина Костогорова), який святкує своє десятиріччя. І в цей вечір усі присутні мали змогу гортати сторінки творчої історії знаного в Україні та за її межами хорового колективу.
Жіночий хор «Оріана» сформовано на базі студентів фортепіанного та теоретичного відділів музичного училища. І від самого початку свого творчого шляху під керівництвом Катерини Костогорової колектив вдало поєднує навчальних процес з концертною діяльністю. Студенти – майбутні піаністи та теоретики – набувають виконавського досвіду, отримують можливість розвиватись у значно ширшому музичному діапазоні.
Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Протягом 10 років в колективі кипить активна творча робота. І важливу роль у цій роботі відіграє концертмейстер. В різні роки концертмейстерами хору були Ганна Шамшуріна, Таїсія Старшинова, Олена Аракелян. А зараз концертмейстером хору є досвідчений, висококваліфікований піаніст, викладач училища Тетяна Кадук.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Відкривали концерт Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів жіночий хор «Оріана» (керівник Катерина Костогорова) та дитячий хор сектору педагогічної практики (керівник Лариса Суханова) у супроводі інструментального ансамблю студентів та викладачів музичного училища. У їх виконанні прозвучав твір Роберта Пріцемана «Ave Maria» (аранжування Вадима Ракітянського)

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».За час свого існування жіночий хор «Оріана» неодноразово втілював у життя спільні творчі проекти з різними колективами музичного училища. Одним з таких є творчий тандем з камерним оркестром (керівник Юрій Шильман), результати якого ми змогли почути в цей вечір. В продовження концерту під керівництвом Катерини Костогорової у виконанні хору «Оріана» та камерного оркестру прозвучали 3 хори С. Рахманінова «Ноченька», «Задремали волны», «Ангел».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Одну з цікавих сторінок творчої історії хору «Оріана» складають твори духовної тематики Артемія Веделя, Дмитра Бортнянського, Віктора Каліннікова, Лесі Дичко. З цими творами колектив неодноразово брав участь у таких мистецьких проектах як фестиваль «Богородице Діво, радуйся» (м. Кривий Ріг), Всеукраїнський пасхальний фестиваль (м. Дніпропетровськ), де зайняв 2 місце, Міжнародний конкурс духовної музики «Там де є благословення» (м. Тернопіль) – 3 місце посіли і хор «Оріана», і вокальний ансамбль з учасниць хору «Глорія», XII Всеукраїнський фестиваль «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви». Деякі з духовних творів слухачам пощастило почути на цьому концерті. Це і «Слава отцу и сыну» Дмитра Бортнянського, і «Тебе поєм» Віктора Каліннікова, і твір Артемія Веделя «Да исполнятся уста наша», а також старовинний піснеспів в аранжуванні Миколи Леонтовича «Світе тихий».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Не можна оминути обробки українських народних пісень, що є невід’ємною складовою творчого доробку колективу. З цим репертуаром хор «Оріана» здобув Гран-прі фестивалю-конкурсу народної пісні «Червона калина» і був запрошений на запис програми «Фольк-muzik» з народною артисткою України Оксаною Пекун на Першому Національному каналі. В цей вечір публіка змогла насолодитись виконанням таких композицій як «Щедрик» Миколи Леонтовича, українські народні пісні «А Гіла – Гілочка», «Ой, дуб, дуба».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Прикрасою концерту стали виступи колективів-колег відділу «Хорове диригування»: жіночих вокальних ансамблів «Первоцвіт» (керівник Олена Калина) та «Співаночки» (керівник Тетяна Месропова), а також чоловічого вокального ансамблю «Anima» (керівник Тетяна Коренчук).

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».


Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Серед привітань також особливо відзначився ансамбль випускниць хору, до складу якого увійшли хористки майже всіх поколінь колективу. Їх виступ став приємною несподіванкою для Катерини Костогорової.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».І знову повернемось до досягнень колективу. В різні роки жіночий хор «Оріана» брав участь у престижних хорових фестивалях, та посідав призові місця на конкурсах. Серед них: 3 місце на XIV міжнародному фестивалі-конкурсі хорової музики «Південна Пальміра» (м. Одеса), за виконання твору Лесі Дичко колектив був відзначений спеціальною грамотою організаторів, Фестиваль-конкурс «Співоча весна» - 1 премія, Гран-прі на міжнародному конкурсі хорової музики «Хай пісня скликає друзів» (м. Луганськ), 3 місце на обласному фестивалі «Дзвенять голоси Січеслава» (м. Дніпропетровськ) – диплом за високий професійний рівень, 2 місце на ІІ Всеукраїнському конкурсі ім. Б. Лятошинського (м. Київ), участь у обласному мистецькому проекті «Співає Поділля Леонтовича».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».В продовження концерту до уваги слухачів був представлений ще один творчий тандем. А саме прекрасний виступ вокального ансамблю «Глорія» (керівник Катерина Костогорова) у супроводі ансамблю народних інструментів «Ностальгія» (керівник Геннадій Дубінін). У їх виконанні ми почули українську народну пісню в обробці Геннадія Дубініна «По садочку ходжу» і композицію «Adagio» з репертуару норвезького ансамблю «Таємничий сад».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».


Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Жіночий хор «Оріана» не втомлювався дивувати та захоплювати публіку і в продовженні концерту прозвучав твір Астора Пьяццолли «Libertango». Цікавою знахідкою для цього номера стала хореографічна постановка викладача музичного училища Олени Поліщук.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Окрім всеукраїнських досягнень жіночий хор «Оріана» має досвід виступу на Європейських сценах у м. Смаковец, Словакія, виступ в хоровій школі м. Будапешт, Угорщина. Пам’ятною стала учать колективу у фестивалі-конкурсі ім. Гавриїла Музическу (м. Яси, Румунія). Саме на цьому фестивалі-конкурсі зародилась ідея наступного творчого співробітництва. У виконанні хору «Оріана», а також інструментального ансамблю студентів училища (Віталій Салтисов – труба, Максим Савченко – гітара, Єгор Абрамов – бас-гітара, Давід Добридень – перкусія) прозвучав кавер на пісню «One more day» («Ще один день») з репертуару гурту No BAS! Brass Band. Справді вражаючою стала вокальна імпровізація солістки хору Анни Труфкіної.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».


Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».А далі знову до привітань. Цього разу привітання було сонячним і світлим, адже воно прозвучало від дитячого хору сектору педагогічної практики музичного училища (керівник Лариса Суханова).

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».І на завершення концерту прозвучала композиція Джона Лівітта «Festival Sanctus» у виконанні жіночого хор «Оріана» та інструментального ансамблю відділу «Музичне мистецтво естради» (керівник Ігор Курило). Цей твір став яскравим завершальним акордом всього вечора, сповненого яскравими враженнями та цікавими знахідками.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Атмосфера концерту була надзвичайно благодатною, щирою та доброзичливою.
Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ось таким насиченим та цікавим є творче життя жіночого хору «Оріана», сторінки якого ми гортали цього вечора.
Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».Бажаємо колективу процвітання, довгих, та плідних на творчі злети років, а керівнику – міцного здоров’я, творчої наснаги та натхнення.

Ювілейний концерт жіночого хору «Оріана».

Викладач відділів "Народні інструменти", "Теорія музики"
Д. Скамарохова


Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.

09.03.16

Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.9 березня 2016 року в центральній бібліотеці представники національних культурних товариств згадували генії своїх народів. Багатонаціональний Кривий Ріг славиться тим, що тут кожна громада має активне, насичене життя, зберігаючи свої традиції: вермени, молдовани, корейці, німці долучаються до українських звичаїв.
Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.На заході був присутній міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.
Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.З вітальним словом виступив голова грузинської громади "Руставелі" Мерабі Габріадзе.

Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.

Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.У заході брали участь і студенти Криворізького обласного музиного училища:
- вокальний ансамбль"Аніма" (кер.Тетяна Коренчук);
- студенти відділу ""Народні інструменти": Вадим Візнюк (ІІІ курс), Айвазян Едуард (І курс);
- студент відділу "Духові та ударні інструменти": Малхасян Артем (ІІ курс).

Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.

Захід представників національних культурних товариств м. Кривого Рогу.