news » Офіційний сайт Криворізького Музичного Коледжа а

«Петриківський дивоцвіт»

17.09.16

«Петриківський дивоцвіт»

Грандіозним святом став дев'ятий міжнародний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт».

«Петриківський дивоцвіт»

«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» зібрав понад 30 тисяч осіб з усієї Дніпропетровської області

«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» З кожного району області з'їхалися до Петриківки люди, щоб продемонструвати свої власні досягнення, показати свої особисті традиції, з яких власне і складається наша національна культура.

«Петриківський дивоцвіт»

«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Національний костюм, пісні, кухня, народні промисли - дещо різні, наприклад, в Апостолівському і Софіївському районах. Кожен район був представлений унікальним дійством, зі своїми піснями, іноді міні театральними виставами, кулінарними шедеврами, виробами народного промислу і майстер класами.

«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Тому, підійшовши до однієї експозиції можна було навчитися, наприклад, карвінгу, в іншої, малювання, потім - плетіння, вишивки, а також, ковальства. На великій сцені протягом усього дня йшов концерт.
«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Тут можна було почути і народні пісні, і сучасний рок, і класику. Тут співали і молоді виконавці, і такі відомі співаки як, Іво Чижевич, фіналіст конкурсу «Голос країни», група «Ангажемент на вівторок». Велика увага молоді привернули хлопці з руху Street Workout. Вони творили справжні чудеса на перекладині і брусах. Тому, і подивитися, і смачно поїсти, і взяти участь в розвагах - все це можна було протягом всього дня в Петриківці.
«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Ми вітаємо вокальний ансамбль «Співаночки» (кер. – Т.Мєсропова, конц. – В. Кривенко) Криворізького обласного музичного коледжу, який прийняв участь у дев'ятому міжнародному етно-фестивалі «Петриківський дивоцвіт».

«Петриківський дивоцвіт»

«Петриківський дивоцвіт»

«Петриківський дивоцвіт»

«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Свято тривало до пізньої ночі і закінчився вогняним шоу та дискотекою 80-хх.
«Петриківський дивоцвіт»«Петриківський дивоцвіт» Головна ідея фестивалю - об'єднати українські традиції та сучасні досягнення - реалізована на 100 відсотків!


День спорта

16.09.16
День спорта
16 вересня 2016 року на стадіоні «Спартак» пройшов день фізичної культури і спорту Криворізького обласного музичного коледжа.

День спорта

День спорта
Свято відкрила викладач фізичної культури КОМК Ємєльянцева Т.Г.
День спорта З поздоровленням студентів виступила зам. директора з навчальної роботи Скамарохова Д. С.:

«Щиро вітаємо Вас зі святом "Днем фізичної культури і спорту в Україні".
Бажємо Вам успіхів в благородній справі популярізації здорового сопосбу життя.
Міцного всім злоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у
здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.»

День спорта

День спортаДень спортаСтуденти училища активно приймали участь у всіх змаганнях, які було їм запропоновано:

- біг – 60м (I курс - хлопці і дівчата);
День спорта

День спорта

- "народний волейбол" (команди по відділам - дівчата);
День спорта

- міні-футбол (команди по відділам - хлопці);
День спорта

- перетягання канату (команди по відділам)
День спорта

День спортаДень спортаСвято видалося чудовим на великому емоційному підйомі.
День спорта

День спортаДень спортаЗ нетерпінням студенти чекали результатів змагань!
День спортаДень спортаНагородження переможців відбулося після закінчення змагань:
- біг – 60м (I курс - хлопці):
I місце - ЧЕЛОВАНЬ ОЛЕГ
II місце - МОРОЗОВ ДЕНИС
III місце - КОЗЛОВ ІЛЛЯ

День спорта

- біг – 60м (I курс - дівчата):
I місце - КОВАЛЕНКО СОФІЯ
II місце - МОСЕЙЧУК АНАСТАСІЯ
III місце - ЮРЧЕНКО АННА

День спорта

- міні-футбол (команди по відділам - хлопці):
I місце - команда відділу "Музичне мистецтво естради"
II місце - команда відділу "Народні інструменти"
III місце - команда відділу "Духові та ударні інструменти"

День спорта

- "народний волейбол" (команди по відділам - дівчата):
I місце - команда відділу "Хорове диригування"
II місце - команда відділу "Народні інструменти"
III місце - команда відділу "Естрадний спів"

День спорта

УСПІХІВ ВАМ, ПЕРЕМОЖЦІ!!!

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.

13.09.16

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Сьогодні, 13 вересня, криворіжці взяли участь в урочистих заходах, присвячених 20-річчю Криворізької Єпархії. На святкування був запрошений Предстоятель Української Православної церкви Блаженніший Онуфрій.
Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії. Звертаючись до пастви Предстоятель Української Православної церкви Блаженніший Онуфрій подякував меру Кривого Рогу Юрія Вілкула за підтримку духовності і віруючих. Він зазначив, що в місті активно ведеться духовна і просвітницька робота.

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Митрополит Онуфрій в Кривому Розі освятив пам'ятник Святому Миколаю, відкритий 12 вересня 2016 року.
Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Ідея особливого прославлення святителя і встановлення його бронзового монумента не випадкова, адже святого Миколая здавна шанували як небесного покровителя цього краю предки жителів сучасного міста. Саме в його честь було освячено перший будинок Божий на місці злиття річок Інгулець і Саксагані - дерев'яний Свято-Миколаївський храм, в історичних джерелах він згадується ще в 1761 році. Він став духовним центром поселення, яке згодом виросло в місто з майже семисоттисячні населенням.
Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.- Ми сьогодні відслужили Божественну літургію, на якій ми молилися за всіх жителів цього прекрасного міста, за всіх жителів цього краю і молилися за всіх людей, які населяють земну кулю бо всі ми - діти Божі. Ми всі повинні жити в любові і терпінні один до одного, - зазначив Онуфрій.
Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.

Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.Захід, присвячений 20-річчю Криворізької Єпархії.У міському заході, присвяченому 20-річчю утворення Криворізької єпархії та візитом Предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Онуфрія взяв участь лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів хоровий колектив «Відродження»Криворізького обласного музичного коледжа (керівники: заслужений працівник культури України Людмила Красільнікова, заслужений діяч мистецтв України Віктор Заволгін).Презентація видання "Книга пам'яті"

09.09.16

Презентація видання "Книга пам'яті"

Презентація видання "Книга пам'яті"
"Фортеця моя… я збудую тебе у людському серці"


Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті"09 вересня 2016 року у «Криворізькому обласному музичному коледжі» відбулась значна подія, присвячена презентації видання «Книги пам'яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України».
Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті" У фойє музичного коледжу була розташована фото -виставка «Блокпост ПАМ’ЯТІ».

Презентація видання "Книга пам'яті"

Презентація видання "Книга пам'яті"

Презентація видання "Книга пам'яті"

Презентація видання "Книга пам'яті"

Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті"Захід проведений сумісно з Міжнародною Асоціацією Дослідників Фортифікації «ЦИТАДЕЛЬ».
Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті"Цитадель - це остання надія тих захисників, котрі у древні часи боронили місто від ворога до останньої краплі крові. Цитадель – це останній рубіж... Організація з однойменною назвою виконує ті ж функції, що й зміцнена вежа середньовічного міста. Це – духовна цитадель нашої історичної пам’яті…

Війна… Скільки болю принесла вона
Скільки суму і сліз матерів
Скільки жаху і чорних видінь,
Скільки горя вчинила війна
Все вона… Все вона… Все вона…

Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті"У великій залі пройшов концерт студентів та викладачів КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» Дніпропетровської обласної ради».

«Повертайтесь живими», - прохаємо вас,
До батьків і дітей, до дружин і родини.
З перемогою ждем, через відстань і час
Ми благаємо вас: « Повертайтесь живими!»
Проженіть злу орду, що напала на край,
І замкніте від неї кордон Батьківщини,
На полях тільки хліб колоситься нехай,
Але просимо вас: « Повертайтесь живими!»

Презентація видання "Книга пам'яті"Презентація видання "Книга пам'яті"У концерті заходу прийняли участь солісти та колективи Криворізького обласного музичного коледжа:
- ансамбль бандуристів «Барви» (кер. Людмила Іванова);
- Федій Катерина (кер. Олена Москва);
- вок. ансамбль «Співаночки» (кер. Тетяна Мєсропова,
конц. Валентина Кривенко);
- чоловічі вок. ансамблі «Фолькстон» (кер. Євген Мєдвєдєв), «ANIMA» (кер. Тетяна Коренчук);
- камерний оркестр (диригент Юрій Шильман).

Презентація видання "Книга пам'яті"

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем’я люте,
В остатню, тяжкую хвилину
За неї Господа моліть.


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)

01.09.16

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)
"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)1 вересня у Криворізькому обласному музичному коледжі пройшов урочистий захід «Посвячення в музиканти 1 курсу», присвячений Дню знань. Адміністрація, викладачі та студенти коледжа а вітали «новачків» з вступом до прекрасного Храму Музики Криворіжжя.
- 1-А курс – класний керівник Волченкова Ніна Володимирівна;
- 1-Б курс - класний керівник Ємельянцева Тетяна Георгіївна;
- 1-В курс - класний керівник Калина Олена Леонідівна.

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) У святковій залі зібралися викладачі, студенти, батьки, гості.
"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) Відкрили свято «Посвячення в музиканти» ведучі - студенти IV курсу відділу "Естрадний спів".

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)
«Музика… її називають мовою душі, бо ніщо так не хвилює душу, як музика. Мова музики не проста. Вона досяжна лише тому, хто навчався уважно слухати, думати, аналізувати...»


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) Студентів привітала директор Криворізького обласного музичного коледжа Ракітянська Людмила Володимирівна. Було зачитане привітання студентам, учням, викладачам та співробітникам навчальних закладів культури і мистецтв з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) З вітальним словом звернулися студенти 4 курсу, які передали символ Храму Музики – скрипковий ключ - студентам 1 курсу.

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) «Збережіть його до вашого випускного балу на згадку про свято знань в музичному училищі. З цього моменту ви увійдете в прекрасний Храм Музики…»

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу) Слово для поздоровлення та вручення студентських квитків студентам 1 курсу було надано заступнику директора з навчальної частини Скамароховій Дар'ї Сергіївні.

"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)


"Посвячення в музиканти" (студентів 1курсу Криворізького обласного музичного коледжу)


Учень – ім’я твоє прекрасне,
Це молодість і оптимізм,
Невтомна праця, гострий розум,
Душа пісенна та професіоналізм!ВИПУСК - 2016

17.06.16


ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016


Дипломи з відзнакою

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Фортепіано"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Теорія музики"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Оркестрові струнні інструменти"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Оркестрові духові та ударні інструменти"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Музичне мистецтво естради"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Естрадний спів"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізація "Народні інструменти"

ВИПУСК - 2016


Спеціалізації "Хорове диригування", "Академічний спів"

ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016


ВИПУСК - 2016XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)

14.05.16

XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)

XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)У Дніпропетровську пройшов музичний фестиваль «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви». Фестиваль заснований дві тисячі третього року Дніпропетровським єпархіальним управлінням та Дніпропетровською міськрадою. Його мета — відродження кращих традицій церковних хорів. Традиційно фестиваль пройшов під відкритим небом.
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)На Монастирському острові у Дніпропетровську, на площі перед Миколаївським храмом, зібралися шанувальники хорової музики. Тут пройшов ХI-й всеукраїнський фестиваль «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви».
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ) Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський: «Пасхальный фестиваль - продолжение Пасхального торжества. Это праздников праздник, торжество из торжеств. И какие бы в жизни не случались проблемы или переживания, Пасха всегда несет радость. тем более к фестивалю, а в этом году он 11-й, все готовятся. Все стараются выучить новые песнопения, чтобы таким образом украсить этот празник».
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)Щороку фестиваль збирає на сцені кращі хорові колективи України, Росії, Білорусі й Молдови. Але цього року, у зв'язку зі складною обстановкою в країні, участь у пісенному форумі взяли тільки колективи міста й області. Крім того, фестиваль пройшов без традиційної конкурсної програми. Її скасували, аби учасники не думали про змагання, не хвилювалися, а могли просто співати і спілкуватися із друзями.
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)Для виконавців фестиваль — це можливість продемонструвати свою майстерність і оцінити співочий рівень інших колективів.
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)Як каже духовний наставник колективу протоієрей Димитрій Гаврилюк, духовна музика проникає у самі глибини людської душі.
XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)Всі учасники фестивалю "Наддніпрянські пасхальні піснеспіви" отримали подарунки і дипломи. Але головне не нагороди, а сама музика і спілкування.

XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)У фестивалі прийняв участь хоровий колектив «Оріана» (керівник – Костогорова К.) та отримав ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ФЕСТИВАЛЯ.


XIII фестиваль «Наддніпрянські Пасхальні піснеспіви» (м. Дніпропетровськ)


Оркестр народних інструментів

06-09.05.16

Оркестр народних інструментів


Оркестр народних інструментів


Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)

04.05.16

Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)З нагоди Великодніх свят та напередодні святкування Дня пам’яті та примирення та 81-ої річниці вшанування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1939-45 років чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв) традиційно провів зустріч із учнями Криворізької педагогічної гімназії.
Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Святково-виховальний захід, який відбувся 4 травня 2016 р. в приміщенні закладу, мав назву «Воскрес Христос – воскресне й Україна!». Учасники ансамблю спільно з учнями гімназії приготували святкові народні та сучасні піснеспіви, які чергувались із чудовими зразками української поетичної творчості. Наскрізною темою заходу було поєднання історії воскреслого Христа із військовими подіями ХХ-ХХІ ст.ст. Епілогом концерту було нагородження дітей, батьки яких є учасниками АТО на сході України цінними подарунками.

Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)


Викладач відділу «Хорове диригування»
Євген МєдвєдєвІнтелектуальний конкурс «Ерудит»

27.04.16

Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)

Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)27 квітня 2016 року у малій залі Криворізького обласного музичного коледжу пройшов інтелектуальний конкурс «Ерудит». У ньому брали участь студенти ІІ курсу всіх відділів коледжу. Об’єднавшись у команди, вони змагались в обізнаності з таких предметів як «Культурологія» та «Світова музична література». Командам-учасникам були запропоновані різні види цікавих завдань і запитань, які для них підготували викладачі Углицький О.В. та Скамарохова Д.С. Конкурс проходив у чотири тури: «Розминка», «Запитання від суперників», «Відео-запитання», «Музична вікторина». Протягом конкурсу учасники не тільки відповідали на запитання, а й мали змогу дізнатись щось нове. Команди усіх відділів показали високий рівень знань.
Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)А найкращими виявились команди «Магнати мистецтва» відділу «Хорове диригування» та «Peritum» відділу «Оркестрові струнні інструменти».

Вітаємо переможців!!!


Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)

Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» (кер. – Є.Мєдвєдєв)Окрім величезного задоволення від заходу, яскравих вражень та нових знань, усі учасники отримали солодкі подарунки від студентського профкому.


55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

22.04.16

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.


55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.


55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.


55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.


55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.

55 років Криворізькому обласному музичному коледжу.