news » Офіційний сайт Криворізького Музичного Коледжа а

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.

04.04.16

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Днями у Криворізькому обласному музичному коледжі відбувся визначний захід, а саме «Презентація концертного та педагогічного репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Дмитра Миколайовича Ільїна». На заході були присутні викладачі, студенти, адміністрація коледжу, прихильники творчості Дмитра Миколайовича.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Метою презентації стало ознайомлення присутніх з репертуарним доробком для оркестру народних інструментів, яке Дмитро Миколайович протягом багатьох років збагачував та урізноманітнював. Проблема наявності репертуару для оркестрів народних інструментів завжди стоїть дуже гостро, це пов’язано зі специфічністю та унікальністю кожного оркестру за інструментальним складом, а також відсутність оркестровок на сучасний репертуар. Навіть наявні партитури вимагають доопрацювання, а іноді і повної переоркестровки.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.У добірці партитур, які презентував Дмитро Миколайович вражає і їх кількість – близько 150 партитур, що організовані у 15 збірок. Серед них і збірка творів для диригентів-початківців, що є просто знахідкою для початкових занять у класі диригування, і дві збірки творів українських композиторів, твори російських, зарубіжних композиторів, твори сучасних композиторів. Окрему сторінку складають твори з опер та балетів. Особливої уваги заслуговують партитури, які були створені спеціально для музично-літературних композицій. Це і музичні ілюстрації Г. Свірідова до повісті О. Пушкіна «Метель», і «Кармен-сюїта» Ж. Бізе – Р. Щедріна. Також представлені партитури оркестрових акомпанементів для вокальних творів, та партитури, які були створені спеціально для проекту «Грають юні музиканти Криворіжжя», у якому брали участь учні шкіл естетичного виховання міста у супроводі колективів училища.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Деякі з вище зазначених партитур Дмитро Миколайович перекладав з партитур для симфонічного, камерного оркестрів, а деякі доводилось оркеструвати з клавіру, а це є надзвичайно складно. Та є і твори, які від самого початку не мають оркестрової версії. Це твори для фортепіано, баяну.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Іноді здається, що для Дмитра Ільїна немає нічного неможливого і всі його оркестровки та перекладення виходять особливо органічними. Вони звучать в оркестрі народних інструментів надзвичайно гармонічно, та у повній мірі розкривають темброву палітру оркестру.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Починав цю діяльність Дмитро Миколайович багато років тому з олівцем та гумкою в руках, але час диктує свої умови. І сьогодні всі партитури вже мають електронний варіант. Всі збірки після презентації були подаровані бібліотеці коледжу, є доступними для кожного студента та викладача і просто зобов’язані бути використані у навчальній та концертній діяльності.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація збірок супроводжувалась відеорядом, до якого були залучені відеозаписи з концертів оркестру народних інструментів Криворізького обласного музичного коледжу різних років під керівництвом Дмитра Ільїна, як підтвердження всього сказаного. І кожен з присутніх ніби побував на справжньому цікавому та насиченому концерті. І, звісно, отримав величезну естетичну насолоду.
Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Впевнена, що жоден оркестр народних інструментів України не зможе похизуватись подібною партитурною бібліотекою. Звісно, це надзвичайно кропітка і складна робота, яка вимагає колосальної затрати сил, часу, знань, вмінь та навичок, наявність натхнення, та, звичайно, величезне бажання. Можна стовідсотково сказати, що у Дмитра Миколайовича є все перелічене і навіть більше. Головне, це те, з яким професіоналізмом він підходить до оркестровки навіть найменшої партитури.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Майбутнім поколінням бажаємо і радимо навчатись, набиратись досвіду у таких визначних особистостей як Дмитро Миколайович Ільїн. А Дмитру Миколайовичу зичимо подальшої натхненної праці та міцного здоров’я для майбутніх творчих звершень.
Викладач відділу "Народні інструменти"
Д. СкамароховаXXI Відкритий фестиваль-конкурс молодих композиторів ім.Л.М.Ревуцького (м. Чернігів)

02-03.04.16

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.XXI Відкритий фестиваль-конкурс молодих композиторів ім.Л.М.Ревуцького який щорічно, починаючи з 1995 року, проходить на Чернігівщині, відбувся цього квітня.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М. Конкурс проходив у п'яти номінаціях. І треба сказати – це єдиний конкурс на Україні для юних композиторів музичних шкіл та училищ.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М. Кожного року до Чернігова близько 30 чоловік по весні з усіх куточків України злітаються молоді таланти, щоб помірятися своїми здобутками. Географія конкурсантів досить широка; Кривий Ріг, Суми, Дніпропетровськ, Полтава, Харків, Кременчук і, звісно, Чернігів. При цьому треба сказати, що композиторська справа тут викладається лише факультативно і лише в консерваторії вона є у навчальних планах. А останні дослідження говорять проте, що Моцарт у 5 років вже писав геніальні твори. Отже виходить, що композиторська справа у ранньому віці - це унікальне явище у природі музичного мистецтва.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М. До складу журі входили викладачі шкіл та училищ, а очолив журі композитор, народний артист України, професор Харківського Державного університету мистецтв, завідувач кафедри композиції Птушкін Володимир Михайлович.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М. На конкурсі звучали твори на різноманітні теми. Цього року конкурс був більш серйозніший, професійний. Учасників конкурсу хвилює все; і природа, і любов, і література до якої вони звертаються у своїх творах. Вокальна музика, поезія різних країн та напрямків. Події на Україні спонукають дітей до серьозних роздумів. Було більше драматичних творів, більше було творів із складною гармонічною політурою, поліфонічні та оркестрові твори. Один із показників фестивалю це патріотична пісня про Україну. Прекрасні твори, прекрасні пісні на прекрасні поетичні рядки наших класиків.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М. Із минулих конкурсів була тенденція джазу, обробки народного фольклору. Дитяча натура – це та єдина правда яка діє в цьому світі, все що вони пишуть, переживають то правда - сказав засновник і організатор фестивалю директор Чернігівського музичного училища ім. Левка Ревуцького Володимир Суховерський, коментуючи цьогорічний конкурс. Конкурс взагалі унікальний тим, що він оцінює всі таланти, якщо ви тут ви вже – талант. Виконавча майстерність висока, але не всіх учасників.

Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.Голова журі, народний артист України Володимир Птушкін про доцільність фестивалю-конкурсу: «Я завжди з нетерпінням чекаю весну, конкурсу бо він для мене як ковток свіжого повітря, звідси ми черпаємо кадри». Звісно по результатам конкурсу були Грамоти, цінні подарунки.


Презентація репертуару - партитур для оркестру народних інструментів в оркестровці та перекладенні Ільїна Д.М.

Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)

29.03.16

Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)29 березня 2016 року на базі ДВНЗ "Дніпропетровський транспортно-економічний коледж" відбувся обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування.
Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Учасники конкурсу студенти з 21-х вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області. Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Студенти ІІ курсу КВНЗ "Криворізьке обласне музичне училище":
- Потьомка Олеся (спеціалізація "Хорове диригування" та
- Плакущий Єфим (спеціалізація "Оркестрові струнні інструменти"
Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)виступили з темою "Проблеми спілкування поколінь".
Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Виступ був яскравий, емоційно-виразний, цікавий та оригінальний.
Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)Посіли ІІ місце в номінації "Оригінальна авторська позиція"


Обласний конкурс студентських творчих проектів з етики та психології ділового спілкування (м. Дніпропетровськ)

VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна феєрія" (м. Дніпропетровськ)

25.03.16

VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)

VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)25 березня 2016 року в м. Дніпропетровську відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна феєрія" при підтримці Міжнародного центру розвитку творчості і талантів "Зірки ХХІ віку" Дніпропетровської обласної асоціації баяністів - акордеоністів і вокалістів Всеукраїнської музичної спілки, Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв.
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)Голова журі - народний артист України В.І. Крачковський.
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)В старшій віковій категорії "Народні інструменти" приймало участь 39 конкурсантів з міст Кривого Рогу, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кіровограда, Черкаси, Полтава.
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості "Весняна  феєрія" (м. Дніпропетровськ)У фестивалі-конкурсі прийняли участь студенти КВНЗ "Криворізьке обласне музичне училище" відділу "Народні інструменти" (клас домри):
- Светова Арина (І курс, викладач - Ващенко Олена Юріївна) - ЛАУРЕАТ І ПРЕМІЇ
- Рудаєва Наталія (І курс, викладач - Ващенко Олена Юріївна) - ЛАУРЕАТ І ПРЕМІЇ
- Тищенко Лілія ((І курс, викладач - Ващенко Олена Юріївна) - ЛАУРЕАТ ІІІ ПРЕМІЇ

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЯ-КОНКУРСУ "ВЕСНЯНА ФЕЄРІЯ"!!!

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

26.03.16

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Субботние вечера, проведенные в творческой атмосфере Большого зала Криворожского музыкального училища, всегда оставляют неизгладимый отпечаток в душе каждого слушателя. Оценивая исполнительство (коллектив, солист) всегда исходим из профессиональной стороны, так как говорим о мастерах своего дела, творческий путь которых запечатлел многие моменты концертной жизни. Но в этот раз всё внимание было приковано к юным виртуозам…
"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Каждый учебный год проходят региональные конкурсы: «Юний скрипаль», «Юний віртуоз», «Співоча весна», “Джаз і юність”, «Соловейко»,"Чарівна флейта", «Україно моя» - это конкурсы, в которых может принять участие каждый талантливый ребенок Криворожья. И уже традиционно, около 20 лет, ежегодно, победители этих конкурсов имеют возможность продемонстрировать своё мастерство в творческом сотрудничестве с коллективами Криворожского музыкального училища в концерте «Грають юні музиканти Криворіжжя».
"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Как волнительно и трепетно ребенку совершать «первые шаги» в своей творческой жизни на Большой сцене! А еще когда ты — солист, одна из основных частичек коллектива, от единого дыхания которого зависит результат.
"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"В этом году юные Лауреаты конкурсов выступили в творческом тандеме с:
- ансамблем младших курсов отдела «Музыкальное искусство эстрады» (руководитель Игорь Курило);
- оркестром народных инструментов (дирижер Дарья Скамарохова);
- камерным оркестром (руководитель Юрий Шильман);
- симфоническим оркестром (дирижеры Наталья Чернийчук и Сергей Литвиненко).

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Открыли концерт эстрадники вокалисты. Влада Ребенок, Дария Удовиченко (МШ №2), София Федотова (МШ №4) в сопровождении ансамбля младших курсов отдела «Музыкальное искусство эстрады» исполнили популярные зарубежные композиции Брайана Сетцера, Нормана Джимбела, Ирвинга Берлина.
"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Еще один вокальный номер прозвучал в исполнении самого младшего участника концерта, представителя академического вокала - Ярослава Захарова (МШ №4). Прозвучавшая песня «Музыкант» Е. Зарицкой, в сопровождении камерного оркестра училища была встречена с особой теплотой.

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Следует отметить большое разнообразие сольных инструментов представленных в концерте. Это народные инструменты: бандура — Анастасия Спиридонова (МШ №3), баян - Глеб Плахотнюк (МШ №8), домра - Даниил Литвин (МШ №3), которым аккомпанировал оркестр народных инструментов Криворожского музыкального училища.

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Кларнет - Ева Михайличенко (МШ №4), флейта - Мария Кравцова (МШ №1), саксофон - Ілля Середа (МШ №3), труба - ансамбль трубачей (МШ №4), тромбон — Матвей Бабенко (МШ №10) прозвучали в сопровождении камерного и симфонического оркестров.

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Ярким, темпераментным было выступление ученика МШ №10 Юрия Крыжановского (ксилофон) с симфоническим оркестром.

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Говоря о большом жанровом разнообразии программы (охватившей различные культурно-временные рамки), и сопоставляя с её исполнителями - юными виртуозами, становится понятно насколько серьёзным и профессиональным был творческий подход к представленному репертуару. Слушатели наблюдали за юными пианистами, которые с мастерством и недетской выдержкой справлялись со сложнейшими техническими задачами поставленными в «Концерте G-dur” Й. Гайдна (Катерина Журба - МШ №1), «Концерте №1» C-dur Л. Бетховена (Наталья Чайка - МШ №7), «Миниатюрном концерте» G-dur А. Роулі (Диана Гула - МШ №1).

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Значительную часть совместного исполнения с камерным и симфоническим оркестрами училища составили выступления струнников. Единственная участница виолончелистка - София Назимова (МШ №14). А вот, скрипку представили не только учащиеся музыкальных школ Кривого Рога: МШ №2 - Ольга Поприенко, МШ №4 — Анастасия Литвиненко, МШ №8 - Алина Романова, МШ №10 — Михайло Червоний, но и гость из Никополя - Ярослав Гребенюк (Никопольская ШИ №1).

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Скрипачи также впечатляли слушателей мастерством и профессионализмом, подтверждением чего может быть заключительный номер концерта - Анри Вьетан фрагмент “Концерта №5”, искусно исполненный Арменом Григоряном (МШ №4).

"Грають юні музиканти Криворіжжя"

"Грають юні музиканти Криворіжжя""Грають юні музиканти Криворіжжя"Высокий уровень исполнительства, а самое главное творческое горение юных виртуозов дает надежду на достойное музыкальное будущее. И такая практика как игра с оркестрами одна из основных ступенек на пути к мастерству.

Преподаватель отдела «Теория музыки»
Дмитриева В. А.


42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».

19.03.16

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».


Про результати 42 міжзонального
дитячого фестивалю академічної музики
«Чарівна флейта 2016»


42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В цьому році, як завжди, фестиваль проводився в 3-х номінаціях: сольне виконавство – флейта, кларнет, саксофон, валторна, альт, труба, баритон-тенор, тромбон, ударні інструменти; ансамблеве виконавство: деревяні, мідні, змішані та ударні склади ансамблів; духові оркестри.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Рівень виконання в усіх номінаціях значно зріс. Особливо нас приємно здивували духові оркестри. Їх на заключному етапі було десять:
1) оркестр Криворізького обласного музичного училища (директор училища Л.В. Ракітянська, керівники В.В. Онуфрієнко, С.П. Литвиненко, диригенти Д.Добридень, С. Жовнір,Р. Данко)
2) оркестр Зеленодольської школи мистецтв (директор школи і керівник оркестру Ю.І. Кондратьєв, диригент Н.В. Борисенко)
3) оркестр ДМШ №7 (директор школи Л.М.Борисовська, керівник оркестру Л.І. Фоменко, диригент Л.М. Орлова)
4) оркестр ДМШ №5 (директор школи О.Г. Терещенко, керівник Є.О. Недельченко)
5) оркестр ДМШ №11 (директор школи В.В.Шовгеля, керівник О.С. Кокарєв)
6) оркестр ДМШ №1 (директор школи О.П. Таргонська, керівник Г.Г. Бахмат)
7) оркестр ДМШ№3 (директор школи С.Е. Спірідонова, керівник Д.А. Данченко)
8) оркестр ШМ №1 (директор школи О.П. Клочкова, керівник В.О. Слободянюк)
9) оркестр ШМ №2 (директор школи О.С. Тронь, керівник М.І. Овчинніков)
10) оркестр ДМШ №4 (директор школи О.В. Ковальська, керівник О.І. Калюжний) зразковий духовий оркестр «Портрет» ім. В. Дьоміна

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В програмах виступів оркестрів була обов’язкова п’єса І. Шамо «Веснянка та п’єса для соліста з оркестром. Більшість колективів прекрасно вирішили це завдання. Звертаю увагу, що ми подали прізвища директорів шкіл перед прізвищами керівників колективів. Думаємо, що керівники всіх без винятку колективів отримують дійову допомогу від своїх директорів і зрозуміють це. Кожний колектив – це лице училища, школи і магніт, який притягує талановитих дітей.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В цьому році на фестиваль завітали 17 ансамблів. Кращими були ансамблі трубачів (викладач Парфьонов А.В.) з ДМШ №4, дерев’яних духових (викладач Недельченко Є.О.) з ДМШ№5, мідних духових (викладач Камінський О.В.) з ДМШ№12, ударних інструментів (викладач Савенкова У.Б.) з ДМШ №12, тромбоністів (викладач Мостовлюк К.П.) з ДМШ №10, кларнетистів (викладач Онуфрієнко В.В.) з ДМШ №4.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». В номінації «Сольне виконання» члени журі прослухали більше 80 виконавців.
Приємно було те, що збільшилась кількість трубачів, кларнетистів, валторністів. Та й якість гри цих виконавців була гарною.
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Кларнетист з ДМШ №2 Морозов Д. (викладач Мельник Л.П., конц. Бабенко А.Ю.) та трубачка з сільської школи мистецтв Долинського району Олійник А. (викл. Рябий М.І., конц. Бадікова А.Г.) отримали Гран-Прі фестивалю «Чарівна флейта»

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».
42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016». Про рівень виконавців на фестивалі «Чарівна флейта» говорить такий факт: 7 лауреатів фестивалю через два тижні прийняли участь в VIII обласному дитячо-юнацькому конкурсі «Музичний калейдоскоп» і посіли:
1) Вострікова В. (флейта, викл. Федо О.Р., конц. Кадук Т.Ю.) – школа пед. практики при музичному училищі – 2 місце
2) Алфано Д. (саксофон, викладач Шевлякова К.Р., конц. Михайлішина І.В.) 1 місце
3) Паньков Я. (блок-флейта, викл. Недельченко Є.О., конц. Помазанська К.С.) – 1 місце
4) Маміч Н. (кларнет – молодша група, викл. Недельченко Є.О., конц. Помазанська К.С.) – 1 місце
5) Михайліченко Є. (кларнет – середня група, викл. Онуфрієнко В.В., конц. Пупкова Г.М.) – 1 місце
6) Должанов І. (кларнет-старша група, викл. Онуфрієнко В.В., конц. Пупкова Г.М. ) – 1 місце
7) Маршалковська А. (флейта- старша група, викл. Шевляков О.О., конц. Кірчанова О.В.) – 3 місце

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».Між іншим, на фестивалі була дуже цікава методична робота нашого бувшого випускника, доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата Національних та Міжнародного конкурсу В.В. Громченко.

42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».42 Міжрегіональний дитячий фестиваль академічної музики «Чарівна флейта 2016».Наш фестиваль дає можливість вчитись, а це - перспектива.

Відділ духових та ударних інструментів
КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»


І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків)

23-25.03.16

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) 23 березня 2016 року пройшов І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків)

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Конкурс засновується з метою залучення творчої молоді до науково-дослідницької діяльності, а також подальшого вивчення творчого доробку видатного українського музикознавця та композитора.

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) У конкурсі прийняли участь 14 конкурсантів з 10 музичних училищ України.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Гідний результат у конкурсі показала студентка IV курсу відділу «Теорія музики» КОМУ АНІСТРАТ ДАРІЯ (викладач – Шипілова Г.П.)
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Найкращі показники були з творчого розв’язування задачі з гармонії та полемічної доповіді з питань наукової праці Т.С. Кравцова.

І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) 24-25 березня у м. Харкові на базі національного університету мистецтв відбулася XVI міжнародна науково-творча конференція студентів та аспірантів в роботі секції музикознавства і гуманітарних наук.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Приймали участь 43 доповідача з різних консерваторій України і 3 – з музичних училищ.
І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) І Всеукраїнський конкурс з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл (м. Харків) Дуже вдало, яскраво виступила на конференції Дарія Аністрат, зробивши дослідницький аналіз творчості сучасного харківського композитора В. Золотухіна. Вона отримала схвальні відгуки головуючих на конференції проректорів і була відзначена ПОДЯКОЮ.

Шипілова Ганна Петрівна
( викладач - методист вищої категорії
КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»)
Нагороджена Почесною грамотою
за підготовку учасника Конкурсу


Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).

18-19.03.16

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Протягом кількох років Полтавське музичне училище відчиняє свої двері для молодих виконавців на мідно-духових інструментах із різних куточків України. Цьогорічний фестиваль-конкурс «Полтавська весна» ...
Протягом кількох років Полтавське музичне училище відчиняє свої двері для молодих виконавців на мідно-духових інструментах із різних куточків України.
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава). Уже вкотре Полтавське музичне училище імені Миколи Лисенка гостинно запрошує на фестиваль-конкурс «Полтавська весна». Цей рік не став винятком і позмагатися у вправності грі на мідно-духових інструментах до Полтави приїхали виконавці з різн
их регіонів України. Бажання взяти участь у конкурсі виявили більше 30 осіб. Зазвичай високий рівень учасників, і нам часом доводиться розв'язувати доволі складні завдання при визначенні переможця. Буває, часом виконавці перед тим, як визначити їхній рівень кваліфікації, дати їм якесь місце, потрібно добряче поміркувати і зважити дуже численні складники/
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава). Серед таких чинників – якість звуку, ступінь володіння інструментом тощо.

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).Склад журі:

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах "Полтавська весна" (м. Полтава).


ВІТАЄМО!!!
КЕРТИКА СЕМЕНА

IV курс, відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
викладач – Гриценко В.І.
концертмейстер – Єрьоміна О. Г.

ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)

17-20.03.16

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) С 17 по 20 марта 2016 года в городе Днепропетровск прошёл III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Учредители конкурса:
• Днепропетровский городской совет
• Управление культуры и искусств г. Днепропетровска
• Днепропетровская филармония
• «Днепропетровская детская музыкальная школа №7»

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Цели и задачи конкурса:
• Выявление юных талантливых учащихся детских музыкальных школ, школ искусств, средних специализированных музыкальных школ и музыкальных училищ.
• Формирование высокого художественного вкуса у подрастающего поколения, поддержание интереса к скрипичному и виолончельному исполнительству и ансамблевой игре;
• Расширение обмена опытом между педагогами по формам и методам работы с одарёнными детьми;
• Привлечение внимания общественности, средств массовой информации, коммерческих организаций к классической музыке, проблемам художественного воспитания детей и юношества.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)В конкурсе приняли участие учащиеся детских музыкальных школ, школ искусств и музыкальных училищ в следующих номинациях: «Скрипка. Альт. Виолончель», «Ансамбли малых форм» (дуэты, трио, квартеты), «Ансамбли скрипачей и виолончелистов и камерные оркестры».
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Традиционно открытие конкурса проходило в концертном зале Днепропетровской филармонии им. Л. Когана. Конкурсантов и зрителей от имени городского головы Бориса Филатова поздравил начальник управления культуры и искусств горсовета Евгений Хорошилов.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) «Знаковым можно назвать проведение конкурса скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана. Вспоминаем нашего великого земляка Леонида Когана и очень надеемся, что те ростки любви к вечному, которые он заложил, будут прорастать на его Родине. Пусть этот конкурс для всех участников станет не только ступенькой для профессионального развития, но и даст возможность говорить о Днепропетровске как о культурной столице Украины. Именно такую задачу ставит мэр Борис Филатов. Мы рады приветствовать всех на третьем конкурсе», - отметил Евгений Хорошилов.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ!
III - го ОТКРЫТОГО КОНКУРСА
имени ЛЕОНИДА КОГАНА

(г. Днепропетровск)

АРМЕНА ГРИГОРЯНА (МШ №4) - II ПРЕМИЯ
ТИХОНА БИЛЯКОВА (IIкурс КОМУ) - III ПРЕМИЯ
Класс Ю.А. ШИЛЬМАНА
Концертмейстеры Л.В. ПЕТРИК,
Л.Я. ЗАМЫШЛЯЕВА

БОГДАНА ГАВРИЛОВА (Iкурс КОМУ) - ДИПЛОМ
СОФИЮ НАЗИМОВУ(МШ №14) - III ПРЕМИЯ
Класс Э.П.ЗАЙЦЕВОЙ
концертмейстеры Л.Я.ЗАМЫШЛЯЕВА, И.М.СИНИЧИЧ


III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана


III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана, скрипача – виртуоза, скрипача-романтика, недавно состоялся в Днепропетровске
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Выдающийся скрипач ХХ века Леонид Борисович Коган родился в Днепропетровске, учился здесь же, а затем в Москве. Ему не было еще тринадцати лет, когда он уже выступал на лучших концертных площадках.
В шестнадцать лет он блестяще сыграл скрипичный Концерт Брамса. В 1943 году Коган поступил в Московскую консерваторию, по окончании ее был оставлен в аспирантуре. И тут же поразил музыкантов виртуознейшим исполнением труднейших 24 каприсов Паганини, который на долгие годы стал любимым автором Когана.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) В 1947 году Коган участвовал в пражском международном конкурсе и завоевал там первую премию. Начинается его регулярная концертная деятельность. Блистательная победа на международном конкурсе скрипачей имени королевы Елизаветы в Брюсселе стала ярким свидетельством того, что для Когана наступает период творческой зрелости.

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Скрипача слушают во Франции и Швеции, Польше и Болгарии, Англии и Германии, США и Аргентине, Японии и Новой Зеландии, и всюду его встречает восторженный прием.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Ему присваивается звание профессора и народного артиста РСФСР и СССР, присуждается Ленинская премия. В 1969 году музыкант назначается заведующим кафедрой скрипки Московской консерватории. Его ученикам покорялись вершины различных международных конкурсов.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Я позволил себе привести несколько энциклопедических фраз, чтобы напомнить о замечательном музыканте.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Конкурс Когана выгодно отличается от значительного числа конкурсов юных музыкантов, которые проводятся во многих городах, и зачастую во многом напоминают «сводный» академический концерт.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Устроители с самого начала (а нынешний конкурс уже Третий по счету) задали довольно высокую планку для участников:значительный уровень сложности программы (участники, начиная с 14-летнего возраста, должны были исполнять по 3 произведения – концерт и 2 пьесы, одна из которых виртуозная); жюри, среди членов которого были Ю.А.Соколовский - профессор Львовской Академии музыки им. Н.В.Лысенко и Т.А. Мухина - профессор Национальной музыкальной Академии им. Чайковского, - всё это настраивало на очень серьёзную работу по подготовке.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) В этом году конкурс собрал 63 юных исполнителя из Украины. Писать обо всём конкурсе сейчас не стану, ограничусь «нашими» ребятами.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Скрипач Тихон Биляков (2-й курс) и виолончелист Богдан Гаврилов(1-й курс) выступали в 3-ей возрастной группе (от 14 до 17 лет). В их группе было 15 участников, в большинстве это ученики школ-десятилеток из Киева, Харькова, Одессы.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) И, хотя главным смыслом таких конкурсов является участие, общение между конкурсантами и педагогами, понятно, что борьба за победу обязательно присутствует.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Оба наших участника вошли в число победителей:
- Тихон Биляков (преп. Ю.А.Шильман) стал лауреатом 3-ей премии,
- Богдан Гаврилов (преп. Э.П.Зайцева) получил звание дипломанта конкурса.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)Концертмейстер Л.Я.Замышляева.
III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Также успешно выступили другие участники – криворожане, Армен Григорян (ученик МШ №4, преп. Ю.А.Шильман, конц. Л.В.Петрик) в той же 3-ей группе стал лауреатом 2-ей премии, София Назимова во 2-й возрастной группе стала лауреатом 3-й премии (ученица МШ №14,преп. Грицан В.В., конц.И.М.Синичич, консультировала к конкурсу Э.П.Зайцева)

III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск)III Открытый конкурс скрипачей и виолончелистов имени Леонида Когана (г.Днепропетровск) Конкурс проходил в замечательной атмосфере, полный зрительный зал, тёплый приём публики, доброжелательное отношение коллег и жюри. Всё это способствовало раскрытию потенциала, творческому подъёму и вдохновению участников и, будем надеяться, дало стимул к их дальнейшему совершенствованию.
Поздравляем победителей, их педагогов и концертмейстеров.

Преподаватель отдела "Оркестровые струнные инструменты"
Ю.А. Шильман


Стипендія ім. Г.І. Гутовськго

18.03.16

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго


Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Внесок Григорія Івановича Гутовського у становлення і розвиток Кривбасу високо оцінюють сучасники. Він був не тільки чудовим організатором, а й чуйною, сміливою в рішеннях людиною. Саме керування Гутовського Г.І. задало той темп, якого намагаються дотримуватися і його послідовники. Адже це означає, що Григорій Іванович Гутовський дійсно залишив по собі добру пам'ять і для наступних поколінь.

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Кожен рік найкращі студенти міста отримують стипендію ім..Г.І. Гутовського.

Стипендія ім. Г.І. Гутовськго Стипендія ім. Г.І. Гутовськго 18 березня 2016 року о 15.00 у залі засідань виконкому міськради відбулось урочисте вручення стипендій студентам міста.

Стипендію ім. Г.І. Гутовськго отримала
студентка ІІ курсу відділу "Фортепіано"
Криворізького обласного музичного училища


САМОСВАТОВА ЯРОСЛАВА
(викл. Кратінова М.М.)
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

16.03.16

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. 16 березня у великій залі Криворізького обласного музичного училища відбувся Обласний конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. У конкурсі взяли участь студенти:
- факультету мистецтв Криворізького Педагогічного училища;
- Дніпродзержинського музичного коледжу;
- Криворізького обласного музичного училища.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Голова журі:
Заслужений діяч мистецтв України, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Дмитро Васильович Радик
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Члени журі:
- Старший викладач кафедри методики музичного виховання та хорового диригування Криворізького педагогічного інституту
Тетяна Дмитрівна Фурдак
- Викладач-методист, завідуюча відділом «Хорове диригування» Дніпродзержинського музичного коледжу
Світлана Євгеніївна Овчаренко
- Викладач-методист, завідуюча відділом «Хорове диригування» Криворізького обласного музичного училища
Тетяна Олександрівна Мєсропова
- Заслужений працівник культури України, викладач-методист Криворізького обласного музичного училища
Красільнікова Людмила Володимирівна
- Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного музичного училища
Заволгін Віктор Олександрович
- Викладач Дніпродзержинського музичного коледжу
Олена Валеріївна Под’єльнікова
- Викладач Криворізького обласного музичного училища
Тетяна Анатоліївна Коренчук

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. I тур конкурсу - "Робота з хором", II тур конкурсу – «Диригування твору з супроводом»
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. За умовами конкурсу у I турі всі конкурсанти опрацьовували твір a cappella. Були запропоновані до роботи твори М. Вербицького, Я. Яциневича, М. Леонтовича. Індивідуальний підхід кожного конкурсанта до роботи розучування твору за 10 хвилин дав можливість проявити професійні навички вокально-хорової роботи.
Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. II тур – «Диригування твору з супроводом» за участю Лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів хору «Відродження» Криворізького обласного музичного училища. Керівники:
- Заслужений працівник культури України
Красільнікова Людмила Володимирівна,
- Заслужений діяч мистецтв України
Заволгін Віктор Олександрович.
- Хормейстер – Коренчук Тетяна Анатоліївна
- Концермейстери: Інна Назарчук, Валентина Кривенко.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Конкурсанти мали можливість продемонструвати такі риси хормейстерського мистецтва, як: відчуття диригентської волі, стилю художнього смаку, розуміння драматургії та концепції твору.

1. Резніченко Наталя
IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»
Викладач – Мєсропова Тетяна Олександрівна
– М. Вербицький «Боже, послухай благання»
– Bob Chilcott «On Chrismas Night» – 7«Regioice and be merry»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

2. Головатенко Марія
IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»
Викладач – Красільнікова Людмила Володимирівна
– Вербицький «Буди Ім'я Господнє»
– Дж. Верді, Реквієм № 7«Libera me»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

3. Зеркіна Яна
IV ДХВ, КВНЗ «Дніпродзержинський музичний коледж»
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна
- Я. Яциневич «Ми бачили світ істинний»
– Bob Chilcott «A little Jazz mass»- «Agnus Dei»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

4. Ковальова Ганна
III ДХВ, КВНЗ « Дніпродзержинський музичний коледж»
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна
– Я. Яциневич «Благословенний»
– Дж. Верді, Реквієм № 7 «Libera me»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

5. Сушко Ніна
студентка КПІ ДВНЗ «КНУ»
Викладач – Фурдак Тетяна Дмитрівна
- М. Леонтович –
– Л. Ревуцький Кантата «Хустина»

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Після перерви (обговорення результатів членами журі) відбувся круглий стіл з головою журі - Заслуженим діячем мистецтв України, професором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Дмитром Васильовичем Радиком. Дмитро Васильович з задоволенням провів творчу бесіду з студентами. Розповів про цікаві факти хорового виконавства та багатогранність майбутньої професії диригента. Зустріч відбулася в невимушенійй творчій обстановці.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів. Голова журі відзначив високий професійний рівень підготовки конкурсантів та неперевершеність виконавства хору «Відродження», після чого відбулося нагородження учасників конкурсу.

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.

III місце
- Зеркіна Яна - IV ДХВ, КВНЗ «Дніпродзержинський музичний коледж»,
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна;
- Ковальова Ганна - III ДХВ, КВНЗ « Дніпродзержинський музичний коледж»,
Викладач – Под’єльнікова Олена Валеріївна;

II місце
- Головатенко Марія - IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»,
Викладач – Красільнікова Людмила Володимирівна;
- Сушко Ніна - студентка КПІ ДВНЗ «КНУ»
Викладач – Фурдак Тетяна Дмитрівна

I місце
- Резніченко Наталя - IV курс спеціалізації «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке
обласне музичне училище»
Викладач – Мєсропова Тетяна Олександрівна

Конкурс з диригування серед студентів мистецьких навчальних закладів.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!


Зав. відділом «Хорове диригування» Т. Мєсропова
Старший викладач відділу «Хорове диригування» О.Калина