news » Офіційний сайт Криворізького обласного музичного колледжа

Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.

28.10.14

Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.28 жовтня вся Україна святкувала 70-у річницю визволення нашої країни від німецько-фашистських окупантів. У Криворізькому музичному училищі з нагоди цієї дати було проведене бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Українська література в роки війни» для педагогів технікумів і коледжів Південного регіону міста Кривого Рогу. Викладач історії Басс М. Б. та викладач української літератури Углицький О. В. ставили собі за мету патріотичне виховання студентської молоді, посилення уваги до трагічних подій історичного минулого нашого народу та вшанування героїчного подвигу визволителів і загиблих у тій страшній війні. На занятті була показана роль письменників у перемозі над окупантами, були згадані всі воєнні операції щодо визволення України, акцентовано увагу на величезних втратах України. Студенти І курсу відділів «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти» та «Народні інструменти», готуючись до заняття, працювали з історичними документами, літературними джерелами, самостійно добирали необхідну інформацію. У заході була використана інструментальна музика (у виконанні самих же першокурсників), академічний спів (пісні виконували Георгій Дербас і Дар’я Смігановська), а також залучився виступ ансамблю бандуристів училища (кер. Людмила Іванова). Таким чином, літературно-історичні факти в поєднанні з музикою відповідного характеру створили досить високе емоційне тло навчального заняття та допомогли розкрити його навчально-виховну мету.
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.


Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.


Зав. відділом "Загальноосвітні дисципліни"
О. Углицький
Научная конференция при участии старшего преподавателя Днепропетровской консерватории им. М. Глинки, члена Союза композиторов - Владимира Ильича Скуратовского.

27.10.14

Информация к размышлению...

Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.


«Мне нужен такой сюжет, в котором
преобладал бы один драматический мотив,
например: любовь...»
П. Чайковский

Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. 27 октября в Криворожском областном музыкальном училище состоялась Научная конференция при участии старшего преподавателя Днепропетровской консерватории им. М. Глинки, члена Союза композиторов - Владимира Ильича Скуратовского. Встреча была посвящена «Жизни и творчеству П. И. Чайковского» (к 175-летнему юбилею).
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Владимир Скуратовский неоднократно выказывал внимание криворожской публике, представляя «музыкально-педагогический проект» преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки «Юная опера». Это были спектакли «Князь Игорь» А. П. Бородина, «Сказание о невидимом граде Китеже» Н. А. Римского-Корсакова, «Пиковая дама» П. И. Чайковского. На этот раз всё было совершенно по-иному. По словам самого преподавателя, была предоставлена некая «...информация к размышлению...», касательно оперы «Евгений Онегин» и вообще линии А. С. Пушкин - П. И. Чайковский.
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. В. Скуратовский затронул не только вопросы истоков интонационности вокальной и инструментальной партий, оркестровки оперы, но и исполнительски важные моменты. Также были рассмотрены некоторые стороны характеров и творческих методов П. Чайковского, А. Пушкина. Особенно ценно то, что многое из сказанного В. Ильичем – это плод его личных изысканий, желания проникнуть вглубь изучаемого вопроса, понять, что было главным для А. Пушкина в «Евгении Онегине» и на чем делает акцент П. Чайковский. Не проходило и пяти минут, чтобы не цитировались наизусть поэтические строки из романа в стихах «Евгений Онегин».
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Самое важное в творческой подаче преподавателя то, что была найдена и прослежена «связь времён». При разборе каждого из образов: Татьяны, Ленского, Онегина - слушатели, благодаря В. Скуратовскому, погрузились в видение, а самое главное, в чувствование образов, понимание их поступков самим поэтом (1й половины 19 ст.), композитором (2й половины 19 ст.) и слушателями, уже 21 столетия. Данный подход очень важен: именно одев маску того или иного героя, ощутив эстетику, нравственность его времени, мы сумеем понять, оправдать, а может быть и осудить... Ведь нужно брать пример с великих личностей. П. Чайковский писал: «...Я влюблён в образ Татьяны, я очарован стихами Пушкина и пишу на них музыку потому, что меня к этому тянет. Я совершенно погрузился в сочинение оперы...» (из письма к брату Модесту Ильичу).
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Благодаря выбранному аспекту, Владимир Ильич Скуратовский добился полной отдачи слушателей-студентов, преподавателей, которые чутко внимали каждому слову лектора, откликались добродушными вспышками улыбок на его творческие шутки. Именно атмосфера непринуждённости в общении смогла разбавить встречу. В этот раз Владимир Ильич мало впечатлял своей искусной, артистической игрой за роялем, но это не помешало создать творческую, информационно важную и при этом располагающую к себе обстановку.
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Тема общения отнюдь не была ограничена только творческой личностью П. Чайковского. Сколько ярких, известных имён было упомянуто преподавателем, сколько произнесенных цитат видных деятелей. Всё настолько многогранно и профессионально во всеобъемлющем мастерстве Владимира Скуратовского.
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Человек широчайшего интеллекта во всех областях культуры, глубочайшего знания тех вопросов, о которых говорит, В. Ильич умеет говорить с аудиторией на простом, казалось бы, языке, но этот язык столь образен, что герои, о которых говориться, предстают перед слушателями как живые. Ощущение погружения в эпоху настолько реально, что чувствуешь себя частью её. Умение держать в абсолютном внимании огромный зал в течение 1,5 часов говорит о мастерстве музыканта с большой буквы.
Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників.Бінарне заняття з історії України та української літератури на тему «Визволення України від німецько-фашистських загарбників. Будем надеяться на новые творческие встречи в Большом зале Криворожского музыкального училища.

«...Но так и быть - рукой пристрастной
Прими собранье пестрых глав,
Полусмешных, полупечальных,
Простонародных, идеальных,
Небрежный плод моих забав,
Бессонниц, легких вдохновений,
Незрелых и увядших лет,
Ума холодных наблюдений
И сердца горестных замет...»
А. С. Пушкин «Евгений Онегин»

Преподаватель отдела «Теория музыки»
В. А. Дмитриева.


Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.

14.10.14

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.У святий празник Покрова Божої Матері, 14 жовтня 2014 року, всі сучасні провідні митці хорового мистецтва віддали шану пам’яті визначній постаті українського хорового мистецтва, одному із засновників київської хорової школи, видатному українському хоровому диригентові й педагогу, Народному артисту України, Лауреату Шевченківської премії, професору Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, почесному академіку Академії мистецтв України, Герою України Павлу Івановичу Муравському. В цей день, дев’ятий після його смерті, за ініціативи Євгена Мєдвєдєва (одного з його багатьох учнів) друзі великого митця відслужили панихіду на місці поховання на Байковому кладовищі м.Києва. Дещо більше ста років прожив маестро, але справа його ще далека до завершення…
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.
«Чисте повітря – хочеш надихатися,
Чиста вода – хочеш напитися,
Чиста людина – хочеш наговоритися,
Чистий спів – хочеш наслухатися.»
П.Муравский

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творче відрядження було розпочато з відвідування місця пам’яті «Небесної сотні» на Майдані Незалежності, після чого криворізький хормейстер заринув у вирій спілкування із митцями-музикознавцями найвищого рівня, підійшовши до будівлі Консерваторії.

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Всі знають відому «Різдв’яну колискову» «Спи, Ісусе, спи» (обр. О.Тарасенка), а зустрітися із її автором, Олександром Леонідовичем Тарасенком, можна під час обідньої перерви на вул. арх. Городецького, що біля головного входу до Консерваторії. На сьогодні він є доцентом кафедри «Хорового диригування» та хормейстером Національної Опери України.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.На наступному фото можна побачити доволі цікаве сполучення діячів хорового мистецтва України – Юрія Володимировича Курача із Лесею Василівною Дичко.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Юрій Володимирович багато років керував Державною чоловічою капелою України ім. Л.Ревуцького, а також хором хлопчиків київської «десятирічки», при цьому перебуваючи на посаді доцента НМАУ ім.П.І Чайковського. 13 вересня 2013 року наказом
міністра культури - Курач Юрій Володимирович призначений генеральним директором - художнім керівником Національної заслуженої капели бандуристів України.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Ле́ся (Людми́ла) Васи́лівна Дичко́' ( 24 жовтня 1939, Київ) — українська композиторка, народна артистка України (1995), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (1989), кавалер орденів святого Володимира (1998) і Княгині Ольги ІІІ ступеня (1999), лауреат мистецької премії «Київ» ім. А. Веделя (2003). Леся Дичко — найвідоміший хоровий композитор в Україні. Її твори були широко представлені на хорових фестивалях, конкурсах та у концертних програмах світу: США,Канаді, Франції, Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Данії, Іспанії,
Італії, Угорщині, Болгарії, Польщі, Росії, Україні…

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва. Так склалося, що місце зустрічей змінити не можна. Отже до відомих особистостей додаємо ще Дмитра Васильовича Радика, українського хорового диригента, Заслуженого діяча мистецтв України. Із цією вагомою постаттю Криворізьке обласне музичне училище та НМАУ ім. П.І.Чайковського поєднує те, що Євген Мєдвєдєв був його учнем під час навчання в Консерваторії. Дмитро Васильович довгий час керував дитячою капелою «Дзвіночок», теперішнім керівником якої є Рубен Толмачов (на фото біля Є.Мєдвєдєва). Рубен Владиславович разом з тим керує відомим на весь світ чоловічим ансамблем «Менсаунд», на творчості якого намагається опрацьовувати свій мистецький світогляд чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон» Криворізького обласного музичного училища (кер. Є.Мєдвєдєв).

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.


Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.З 2005 року Дмитро Васильович Радик — професор Київської Національної музичної академії ім.П.Чайковського, декан вокального і диригентського факультетів. Однією із цілей творчого візиту Євгена Мєдвєдєва до столиці була саме зустріч із професором Дмитром Радиком з метою обміну методичними матеріалами в галузях історії мистецтва хорового диригування, аранжування творів, читання хорових партитур, зарубіжної хорової літератури, хорознавства та методики роботи з хором.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Від імені всього відділу «Хорове диригування» висловлюємо подяку за творчу та методичну співпрацю.
Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.Завершилось творче відрядження дуже несподівано. Євген Мєдвєдєв навіть не очікував на зустріч із видатним українським хоровим диригентом, композитором, педагогом, Академіком Академії педагогічних наук України, дійсним членом Академії мистецтв України; директором та художнім керівником і головним диригентом заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки, головою Національної всеукраїнської музичної спілки Анатолієм Тимофійовичем Авдієвським.
Майже годинна розмова плинула, як хвилина. Що найбільше запам’яталось, так поняття про «третій» резонатор (перші два ми знаємо – головний та грудний) — а саме, інтелектуальний резонатор, «без якого перші два не працюють…»

Творчий візит до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) викладача відділу «Хорове диригування» Євгена Володимировича Мєдвєдєва.

Є.Мєдвєдєв

Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.

11.10.14

Праздник мастерства на отделе
«Народные инструменты»


Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.11 октября 2014 года студенты и педагоги Криворожского музыкального училища, а также ученики и преподаватели музыкальных школ города получили поистине профессиональный подрок: в Малом зале училища состоялся мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.

Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Проведение мастер-классов в стенах училища давно стало хорошей традицией. Так в ноябре 2013 года у нас прошел мастер-класс профессора Одесской национальной академии имени А. Неждановой – Владимира Мурзы (баян). В нынешнем же году, мы не сделали исключение и продолжили эту традицию.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс открывал ученик 3-го класса ДМШ №8 Виталий Шишарин (кл. преп. Ечкаловой Л.П.), который играл Прелюдию Е. Дербенко. В начале любого выступления Андрей Евгеньевич прослушивал произведение целиком, затем выделял плюсы исполнения, и только потом некоторые моменты, над которыми следовало бы поработать. Шишарин В. сыграл достаточно вдумчиво и выразительно, А. Тарасенко также отметил и высокую педагогическую работу. Во время работы с Виталием внимание уделялось работе над голосами, особенностям ведения меха в полифонических произведениях.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Также в мастер-классе принимали участие ученица 5-го класса ДМШ №14 Ирина Максименко (кл. преп. Фурт В.И.), студенты музыкального училища Светлана Резник (ІІ курс, пед. Пикуль В.Ф.) и Александр Бабенко (IV курс, пед. Ильин Д.Н.).
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Работа велась в основном над техническим и эмоциональным проблемам. Так, например, в Этюде А.Бургмюллера в исполнении И.Максименко основное внимание уделялось моментам постановки правой руки, приспособляемости к клавиатуре. Во время занятия с Резник С. был сделан акцент на поиске баланса в голосах в Элегии Г.Мушеля. В работе над Сонатой Д. Скарлатти у А. Бабенко Андрей Евгеньевич сосредоточился на стилевых особенностях подобных произведений, их штриховому и динамическому разнообразию.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Каждый из участников вынес для себя что-то полезное. Как заметила в завершение встречи заведующая отделом «Народные инструменты» Елена Юрьевна Ващенко, «нет пределов совершенству в исполнительском искусстве, важно, что мы не только наблюдали, но и сами участвовали в творческом процессе, который дает импульсы для дальнейших поисков и достижений».
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Логичным завершением творческой встречи стал концерт студентов и преподавателей Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Своей высокопрофессиональной педагогической работой порадовала присутствующих выпускница Криворожского областного училища (кл. пед. Ващенко Е.Ю.), а сегодня преподаватель Днепропетровской консерватории – Виктория Кикас. Ярким и запоминающимся стало выступление ее студентов – Анны Михальцовой, Виктории Герасименко и Леонида Фоменко, в сопровождении прекрасного концертмейстера – Елены Кореневой.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.С несколько необычной, но очень интересной программой в завершении концерта выступал Андрей Евгеньевич Тарасенко. В его исполнении прозвучала популярная эстрадная музыка под фонограмму, которую публика восприняла с восторгом.
Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко.Мастер-класс старшего преподавателя Днепропетровской консерватории имени М.И. Глинки Андрея Евгеньевича Тарасенко. Вполне заслуженно, что этот праздник мастерства завершился продолжительными благодарными аплодисментами всех присутствующих.

Преподаватели отдела "Народные инструменты"
Д. Ильин, Д. Скамарохова


Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко Лидии Андреевны.

10.10.14
Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.10 октября 2014 года в большом зале Криворожского Областного Музыкального Училища состоялся мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко Лидии Андреевны.
Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.В мастер классе Лидия Андреевна представила своих студентов и выпускников: Гаврик Дарью, Мелешко Викторию и Мельниченко Маргариту, на примере которых продемонстрировала авторский комплекс вокальных упражнений.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны. Вокальные упражнения носили преимущественно академическую основу формирования и развития вокальных навыков у студентов эстрадного направления, что по мнению Михайленко Л. А., благотворно влияет на формирование и, в дальнейшем, выносливость, здоровье голоса.
Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны. Теоретический раздел мастер класса был посвящён культуре исполнительства: выбору репертуара, культуре поведения на сцене, выбору сценического костюма.
Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Завершающим разделом мастер класса было выступление студентов и выпускников Киевского Института музыки имени Глиэра (класс Михайленко Л.А.) В их исполнении - эмоциональном, ярком - мы услышали современную украинскую и зарубежную музыку.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны. Студенты своим высоким исполнительским уровнем подтвердили и без того актуальную и прогрессивную методику преподавания Михайленко Л. А.
Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны. После мастер класса состоялся концерт студентов эстрадно-вокальной секции отдела «Музыкальное искусство эстрады» Криворожского Областного Музыкального училища в сопровождении эстрадно-симфонического оркестра (руководитель Онянов В. С.) и биг-бэнда (руководитель Курыло И. В.) Для них это был не первый опыт выступления с живым коллективом. Исполнение отличалось убедительностью трактовки и сценического воплощения. Наиболее ярко выглядела в этом плане студентка II курса Власенко Анастасия.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны. Михайленко Л. А. отметила высокий уровень подготовки студентов эстрадно-вокального отдела и пожелала всему коллективу отдела творческого вдохновения и успехов.

Мастер класс народной артистки Украины, преподавателя кафедры эстрадного вокала Киевского института музыки имени Р. М. Глиэра – Михайленко  Лидии Андреевны.


Заведующая отделом "Эстрадный вокал"
Москва Елена Николаевна


Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів Громченка В.В.

29.09.14

Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.
Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.29 вересня 2014 року в КОМУ успішно пройшов (відбувся) майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів Валерія Васильовича Громченка. Тема навчання була вибрана Валерієм Васильовичем не випадково – «Сольне виконавство на кларнеті та інших духових інструментах», так як вона зараз дуже актуальна. Ні один міжнародний конкурс не проходить без включення в програму п’єси solo. Чому так? Адже духові інструменти – це інструменти оркестрові, ансамблеві в першу чергу. Але зараз рівень виконавства на духових інструментах настільки виріс, що виконавець високого рівня може солюючи на своєму інструменті передати велику гаму почуттів. Крім того, а це важливо, може без підтримки оркестру, фортепіано, ансамблю показати виразні можливості свого інструменту.
Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Валерій Васильович Громченко почав свою роботу з п’єси-соло для кларнета Валентини Мартинюк «Інтерв’ю на задану тему для кларнета in B solo». Це була прем’єра п’єси, яку Валерій Васильович виконав з великим натхненням. П’єса в своїй основі побудована на українській народній пісні «Зоре моя, вечірня». І виконавець, разом з композитором, показав можливості солюючого кларнету.
Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Потім викладач розкрив основні проблеми при виконанні п’єс-соло. Слухачів познайомили з солюючими духовими інструментами сучасного репертуару. Це були п’єси для флейти, кларнета, тромбона. Валерій Васильович продемонстрував відеозаписи видатних виконавців з України та зарубіжжя. В розвернутому виступі викладача були задіяні методичні наробки сольного виконавства на струнних інструментах, народних інструментах. Робота викладача заохотила різнобарвну аудиторію. Серед слухачів були викладачі музичних шкіл, музичного училища, студенти.
Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В.Майстер-клас доцента Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародного та Всеукраїнських конкурсів  Громченка В.В. На завершення роботи Валерій Васильович Громченко провів майстер-клас з кларнетистами С.Довгань, С. Жовнір, А. Малхасяном, Н. Журавльовою (клас викладача Онуфрієнка В.В.). Він працював зі студентами музичного училища над сольними п’єсами Івана Оленчика, Бела Ковача. Валерій Васильович в минулому випускник КОМУ (викладач з фаху – Онуфрієнко В.В.) з задоволенням відзначив високий рівень підготовки студентів училища.З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

05.10.14

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!


З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!


З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!


З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!


IV міжнародний вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.)

26.09.14
IV міжнародний вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.)


IV міжнародний вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.)IV міжнародний вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.)Вітаємо відділ "Музичне мистецтво естради"
з успішним виступом студенки ІІ курсу Щеглової Анастасії (викладач Карпеєва А.М.) на IV міжнародному вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.), яка одержала диплом I ступеню.


IV міжнародний вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки XXI століття» (м. Дніпропетровськ 2014 р.)


День фізичної культури і спорту.

05.09.14
День фізичної культури і спорту.
5 вересня 2014 року на стадіоні «Спартак» пройшов день фізичної культури і спорту Криворізького обласного музичного училища.
День фізичної культури і спорту. Свято відкрила викладач фізичної культури КОМУ Ємєльянцева Т.Г.
День фізичної культури і спорту. З поздоровленням студентів виступила зам. директора з навчальної роботи Фокіна К. С.:

«Щиро вітаємо Вас зі святом "Днем фізичної культури і спорту в Україні".
Бажємо Вам успіхів в благородній справі популярізації здорового сопосбу життя.
Міцного всім злоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у
здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.»


День фізичної культури і спорту.

День фізичної культури і спорту.День фізичної культури і спорту.Студенти училища активно приймали участь у всіх змаганнях, які було їм запропоновано:

- прижки з міста (I-II курси – хлопці і дівчата);

- біг – 100м (III-IV курси - хлопці і дівчата);

День фізичної культури і спорту.

- піонербол (команди по відділам - дівчата);

День фізичної культури і спорту.

- футбол (команди по відділам - хлопці);

- піднімання гирі (16 кг - хлопці);

День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.

- підтягування на перекладині (хлопці);

День фізичної культури і спорту.


- перетягання канату (команди по відділам – хлопці і дівчата)

День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.День фізичної культури і спорту.Свято видалося чудовим на великому емоційному підйомі.

День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.


День фізичної культури і спорту.День фізичної культури і спорту.З нетерпінням будемо чекати результатів змагань!
День фізичної культури і спорту.День фізичної культури і спорту.Нагородження переможців змагань відбудеться 15.09.14 о 14.00 – малий зал училища


"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"

01.09.14

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"
"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"1 вересня у Криворізькому обласному музичному училищі пройшов урочистий захід «Посвячення в музиканти 1 курсу», присвячений Дню знань. Адміністрація, викладачі та студенти училища вітали «новачків» з вступом до прекрасного Храму Музики Криворіжжя.
- 1-А курс – класний керівник Голентус Алла Іванівна;
- 1-Б курс - класний керівник Углицький Олександр Вікторович;
- 1-В курс - класний керівник Крицький Віталій Сергійович;
- 1-Г курс - класний керівник Ємельянцева Тетяна Георгіївна.

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" У святковій залі зібралися викладачі, студенти, батьки, гості.
"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" Заступник директора з виховної роботи Н. Невесела відкрила свято «Посвячення в музиканти». Естафету перейняли ведучі – студенти відділу «Естрадний спів»: Дикун С., Власенко А., Терентьєва В..

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"
«Музика… її називають мовою душі, бо ніщо так не хвилює душу, як музика. Мова музики не проста. Вона досяжна лише тому, хто навчався уважно слухати, думати, аналізувати...»


"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" Студентів привітала директор Криворізького обласного музичного училища Ракітянська Людмила Володимирівна. Було зачитане привітання студентам, учням, викладачам та співробітникам навчальних закладів культури і мистецтв з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" З вітальним словом звернулися студенти 4 курсу, які передали символ Храму Музики – скрипковий ключ - студентам 1 курсу.

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" «Збережіть його до вашого випускного балу на згадку про свято знань в музичному училищі. З цього моменту ви увійдете в прекрасний Храм Музики…»

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ""Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ" Слово для поздоровлення та вручення студентських квитків студентам 1 курсу було надано заступнику директора з навчальної частини Фокіній К.С.

"Посвячення в музиканти 1 курсу КОМУ"

Учень – ім’я твоє прекрасне,
Це молодість і оптимізм,
Невтомна праця, гострий розум,
Душа пісенна та професіоналізм!
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)

06-08.08.14

«Сонячні дзвони» подарували ГРАН-ПРІ


VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)

VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Ці оксамитові голоси зачаровують. Їх хочеться слухати знову і знову. Мова йде про чоловічий ансамбль «Фолькстон» Криворізького обласного музичного училища. Десятирічна історія колективу сповнена різноманітних перемог. Ці зірки сяяли у Дніпропетровську, Запоріжжі, Нікополі, Польщі, Чехії, Німеччині, Нідерландах, Англії та інших містах і країнах. Захоплюються ними й чимало криворіжців. Нещодавно виконавці привезли до рідного міста ще одну перемогу – гран-прі VIII фестивалю патріотичної пісні «Сонячні дзвони». Про мистецькі змагання розповів керівник ансамблю Євген Мєдвєдєв:
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Фестиваль відбувався у Херсонській області, Каланчацький район, село Хорли. Це був цікавий захід. Присвячений він, у першу чергу, підтримці української армії. У цьому селі знаходиться прикордонна застава. Тож гроші, зібрані на фестивалі, було передано начальнику військової частини. Нам приємно, що свої зусилля, свою творчість ми спрямували на підтримку армії.
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Де б не виступав цей колектив, його номери беруть за живе, торкаються найтонших струн душі. І недарма, бо апелюють виконавці до духовності своїх слухачів. На фестивалі «Сонячні дзвони» ансамбль «Фолькстон» виконував три композиції. Найбільшу прихильність, а відтак і найвищу нагороду, виборола пісня «Гей, пливе кача по Тисині».
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Цьогорічна участь колективу у фестивалі відрізняється від попередніх конкурсів, адже до чоловічої когорти приєдналась чарівна жінка, однокурсниця Євгена Мєдвєдєва по Криворізькому музичному училищу пані Ярослава Ліхачова:
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)– Я викладаю естрадний вокал у Вінницькому музучилищі. Наситилась конкурсами естрадної пісні. А щоб конкурс патріотичної пісні – такого в мене ще не було. Тож, зрозуміло, постало питання репертуару: щоб це було цікаво, насправді чіпляло, а не взяти те, що звучить на радіо та всім відоме. Хотілося зробити щось особливе. І мені дуже полестило здійснити це з ансамблем «Фолькстон». Я щаслива, що нам це вдалось.
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Окрилені співаки захоплено розповідають про теплий прийом. І називають місцину, де відбувались музичні баталії, співочим морем. Для криворізьких соловейків це море було привітним невипадково. Успіх приходить до тих, хто наполегливо працює. Про мистецьке кредо колективу розповів його учасник Василь Бабинін:
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)– Я стояв у витоків ансамблю. Сьогодні ми дійшли до того, що можемо сміливо називатись творчою одиницею, яка реалізувалась цікаво та різнопланово. Першочергово нашою творчою метою була і залишається популяризація народної творчості в сучасному вигляді. Я пишаюсь, що наш колектив дарує людям радість, намагається привнести щось нове, свіже, цікаве.
VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)Зупинятись на досягнутому виконавці не збираються. Попереду – чимало планів. Левова частка з них стосується проектів, спрямованих на розвиток духовності. А після фестивалю творче спілкування між Вінницьким і Криворізьким музичними училищами стане ще більш тісним.

VIII фестиваль патріотичної пісні «Сонячні дзвони». (Херсонська область, Каланчацький район, село Хорли)

Дар’я Ворона


ІІ Міжнародний конкурс хорових коллективів імені Гаврііла Музическу (Румунія) м. Ясси

01-07.07.14

ВІТАЄМО вокальний ансамбль "Співаночки" КОМУ, керівник - Т. Месропова, конц. В. Кривенко з перемогою на ІІ Міжнародному конкурсі хорових колективів імені Гаврііла Музическу (Румунія) м. Ясси (1-7 червня 2014)!!!


ІІ Міжнародний конкурс хорових коллективів імені Гаврііла Музическу (Румунія) м. Ясси


ІІ Міжнародний конкурс хорових коллективів імені Гаврііла Музическу (Румунія) м. Ясси


ІІ Міжнародний конкурс хорових коллективів імені Гаврііла Музическу (Румунія) м. Ясси


ВІДЕО

А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .

17.06.14

А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .«Учиться под пулями нельзя. Поэтому я вышел с предложением к выпускникам из Донецкой и Луганской областей поступать в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога. Мы обеспечим ребят общежитиями и поддержим по жизни. Надо помочь сделать им первый шаг. Мы можем помочь нескольким тысячам ребят», - сказал Александр Вилкул.

А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .В частности, выпускники из Донецкой и Луганской областей могут поступить в 28 высших учебных заведений Кривого Рога на любую из 70 специальностей. Подробную информацию можно получить по телефонам 067-562-60-75 (Мария Ивановна Пустовая), 067-912-19-07 (Татьяна Тодоровна Семенюк).
А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .А. Вилкул: Выпускникам из Донецкой и Луганской областей будет оказана поддержка при поступлении в ВУЗы, техникумы и ПТУ Кривого Рога .Эта инициатива по оказанию поддержки при поступлении в учебные заведения Кривого Рога является частью комплексного проекта Александра Вилкула «Окажи помощь!» по поддержке и помощи детей из зоны конфликта в Донецкой и Луганской областей. На сегодняшний день уже 137 детей из зоны конфликта проходят оздоровление и реабилитацию в криворожских лагерях. С детьми работают ведущие психологи, социальные работники, педагоги и воспитатели. До конца месяца ожидается приезд еще 250 детей из Донецкой и Луганской областей.

Навчальні заклади Кривого Рогу, до яких можуть вступити випускники
Донецької та Луганської областейКриворізький національний університет

• системні науки та кібернетика;
• автоматика та управління;
• розробка корисних копалин;
• металургія та матеріалознавство;
• машинобудування та матеріалообробка;
• енергетика та енергетичне машинобудування;
• електротехніка та електромеханіка;
• хімічна технологія та інженерія;
• педагогічна освіта;
• мистецтво;
• гуманітарна освіта;
• соціально політичні науки;
• правознавство;
• економічна освіта та менеджмент;
• природнича освіта;
• фізико-математична освіта;
• транспорт та транспортна інфраструктура;
• геодезія та землеустрій

вул. ХХІІ Партз’їзду , 11 - (056) 409-06-06

Криворізький будівельний коледж

• будівництво та експлуатація будівель і споруд;
• виготовлення будівельних деталей і конструкцій

вул. Орджонікідзе, 8 - (0564) 462-82-28

Криворізьке обласне музичне училище

• музичне мистецтво

вул. Грабовського, 12 - (0564) 90-05-34

Криворізький державний комерційно-економічний технікум

• облік і аудит;
• товарознавство та комерційна діяльність;
• харчові технології та інженерія;
- готельно-ресторанна справа

вул. Курчатова, 13 - (0564) 65-47-22

Криворізький коледж Національного авіаційного університету

• організація авіаційних перевезень;
• технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден;
• технічна експлуатація наземних засобів радіоелектронного забезпечення польотів
• технічне обслуговування повітряних суден і двигунів;
• технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення паливно-мастильними матеріалами та інші

вул. Туполєва, 1 - (0564) 28-10-27

Криворізький медичний коледж, заснований на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, і міст Дніпропетровської області

• лікувальна справа;
• сестринська справа;
• лабораторна діагностика;
• медико-профілактична справа;
• акушерська справа;
• фармація

вул. Семашка, 14 - (0564) 405-37-70

Український політехнічний технікум

• економіка підприємства;
• технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях;
• обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств;
• обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях;
• відкрита розробка корисних копалин;
• підземна розробка корисних копалин;
• експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та інші

вул. Карла Маркса, 66 - (0564) 90-29-38

"Політехнічний коледж державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• електропостачання;
• організація обслуговування на транспорті;
• монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухомим складом на залізничному транспорті;
• організація перевезень і управління на залізничному транспорті;
• технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу;
• технічне обслуговування і ремонт вагонів

вул. Кармелюка, 33 - (0564) 21-20-83

Криворізький технікум Національної металургійної академії України

• економіка підприємства;
• обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств;
• монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;
• обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств;
• монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;
• доменне виробництво;
• виробництво сталі і феросплавів

вул. Семашка, 4 - (0564) 404-25-16

"Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

• товарознавство та комерційна діяльність;
• бухгалтерський облік;
• фінанси і кредит;
• виробництво харчової продукції;
• діловодство

вул. Ватутіна, 37А - (0564) 404-69-92

Криворізький коксохімічний технікум Національної металургійної академії України

• прикладна статистика;
• інформаційна діяльність підприємств;
• експлуатація теплотехнічного та теплотехнологічного устаткування і систем теплопостачання;
• монтаж і обслуговування холодильно-компресорних установок;коксохімічне виробництво;
• монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації і технологічного виробництва та інші

вул. Революційна, 40 - (0564) 71-47-26

Індустріальний технікум державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• економіка підприємства; бухгалтерський облік;
• монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;
• монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання;
• збагачення корисних копалин;будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій;
• експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання та інші

вул. Юрія Смирнова, 47 - (0564) 35-13-38

Інгулецький технікум державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• відкрита розробка корисних копалин;
• експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв;
• збагачення корисних копалин;
• прикладна екологія

вул. Каткова, 8 - (0564) 22-12-22

Гірничоелектромеханічний технікум державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• економіка підприємства;
• монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;
• експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв;
• розробка програмного забезпечення;
• монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації і технологічного виробництва та інші

вул. Ватутіна, 37Г - (0564) 53-02-18

Гірничий технікум державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• будівництво та експлуатація будівель і споруд;
• маркшейдерська справа;шахтне і підземне будівництво;
• конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки;
• відкрита розробка корисних копалин;
• підземна розробка корисних копалин;
• експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв

вул. Невська, 3 - (0564) 53-12-90

Автотранспортний технікум державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

• економіка підприємства;
• обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів;
• експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання;
• експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт;
• обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;
• організація перевезень і управління на автотранспорті;
• організація та регулювання дорожнього руху

вул. Тухачевського, 26А - (0564) 66-10-15

Інгулецький професійний ліцей

• кухар, кондитер;
• маляр, штукатур, лицювальник-плиточник;
• слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія с);
• електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрозварник ручного зварювання, стропальник;
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

вул. Каткова, 6 - (0564) 22-23-04

Криворізький навчально-виробничий центр

• агент з організації туризму;
• касир в банку;
• контролер-касир;
• кравець;
• кравець-закрійник;
• кухар;
• кухар-кондитер;
• аператор комп’ютерного набору, секретар керівника;
• перукар та перукар-модельєр;
• флорист

вул. Фабрична,5 - (0564) 404-89-02

Криворізький професійний будівельний ліцей

• електрогазозварник;
• електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування;
• монтажник гіпсокартонних конструкцій; маляр;
• штукатур, лицювальник-плитковик, маляр;
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;
• машиніст крана, стропальник;
• кухар-кондитер

вул. 23 Лютого,133 - (0564) 36-37-02

"Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей"

• електрогазозварник;
• електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів;
• машиніст електровоза, скреперної лебідки, навантажувально-доставочної машини;
• монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання;
• прохідник;
• штукатур, лицювальник-плитковик. маляр

вул. Соціалістична,10А - (0564) 66-11-10

Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей

• електромонтер з обслуговування і ремонту електроустаткування;
• машиніст електровоза, машиніст скреперної лебідки, машиніст навантажувально-доставочної машини;
• прохідник;
• слюсар з ремонту автомобілів;
• електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. електрозварник ручного зварювання, стропальник

вул. Бикова, 13 - (0564) 64-24-21

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей

• оператор комп’ютерного набору, секретар керівника;
• помічник машиніста тепловоза;
• прохідник;
• машиніст електровоза; електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування;
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;
• кухар-кондитер

вул. Елістинська ,1Л - (0564) 53-41-18

Криворізький професійний ліцей

• верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням;
• електромонтер з обслуговування і ремонту електроустаткування;
• касир в банку;
• контролер-касир;
• продавець продовольчих товарів. контролер-касир;
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

вул. Корнійчука, 27 - (0564) 64-79-22

Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

• електрогазозварник;
• монтажник гіпсокартонних конструкцій;
• маляр;
• квітникар, озеленювач, робітник зеленого будівництва;
• столяр будівельний, тесляр;
• штукатур-маляр;
• штукатур, лицювальник-плитковик;
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

вул. Кропивницького,21А - (0564) 53-00-33

Криворізький центр професійної освіти

• квітникар, озеленювач, плодоовочівник;
• плодоовочівник, конторський службовець;
• тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів;
• тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів;
• тракторист-машиніст;
• робітник фермерського господарства

вул. Червоногвардійська, 3 - (0564) 36-81-55

Міжрегіональний центр підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

• електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів;
• кравець та кравець-закрійник;
• радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, оператор комп’ютерного набору;
• слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія С);
• плодоовочівник, лаборант хімікобактеріологічного аналізу;
• та інші

вул. Ушакова, 4 - (0564) 27-24-01

Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1

• виконавець художньо-оформлювальних робіт;
• електрогазозварник;
• кухар;
• маляр, штукатур, лицювальник-плиточник;
• машиніст крана;
• машиніст бульдозера, машиніст грейдера, машиніст скрепера;
• монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій;
• монтажник гіпсокартонних конструкцій

вул. Каховська, 13 - (0564) 26-14-28

Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

• контролер-касир;
• кухар-кондитер;
• кухар-офіціант;
• продавець продовольчих товарів;
• контролер-касир;
• покоївка, адміністратор;
• агент з організації туризму;
• майстер ресторанного обслуговування;
• контролер-касир;
• оператор комп'ютерного набору

вул. Іллічівська, 28 - (0564) 26-09-63

Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування

• верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням;
• електрогазозварник, газорізальник;
• електромонтер з обслуговування і ремонту електроустаткування;
• машиніст крана металургійного виробництва;
• токар, фрезерувальник
• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

вул. Домнобудівників, 10 - (0564) 71-42-97

Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей

• електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт;
• машиніст екскаватора електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування;
• помічник машиніста електровоза, машиніст електровоза, тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу;
• провідник пасажирського вагона, касир квитковий, касир багажний та інші

вул. Корнійчука, 25 - (0564) 64-78-39

ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)

27-30.05.14

ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)
ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка) З 27 по 30 травня 2014 року в м. Нова Каховка відбувся ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!», в якому взяли участь понад 70 учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України з Одеси, Цюрупинська, Скадовська, , Харкова, Кривого Рогу, Каховки, Нової Каховки, Миколаєва, Таврійська в номінаціях «фортепіано», «вокалісти», «струнники», «народники», «духовики», «ансамблі».
ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка) ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка) Очолювала журі конкурсу композитор, кандидат музикознавства, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії М.В.Лисенка,В.Косенка, Всеукраїнського конкурсу композиторів «Духовні псалми ХХІ століття», старший науковий співробітник інституту мистецтвознавства фольклористики та етнографії ім. М.Рильського НАН України, доктор філософії (з мистецтво-знавства) Богдана Фільц. До складу журі увійшли відомі композитори, музикознавці України, лауреати Міжнародних конкурсів Валентина Бєлікова, Валентина Кузик, Наталія Овчаренко , Богдана Працюк, Олег Польовий, Вероніка Сахарова.
ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка) Комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» представляли студентки ІІІ курсу спеціалізації «Хорове диригування» класу викладача Овчаренко Наталії Анатоліївни, (концертмей-стер Чеботаренко О.В.) Сушко Ніна та Антонова Тетяна:

1 місце - Сушко Ніна - викладач Овчаренко Н.А., концертмейстер Чеботаренко О.В.;
2 місце - Антонова Тетяна - викладач Овчаренко Н.А., концертмейстер Чеботаренко О.В..

Щиро вітаємо переможців конкурсу!!!
Х Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на струнно-смичкових інструментах «Класичний меридіан» (м. Київ)

27-30.05.14

ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)З 27 по 30 травня 2014 року в м. Києві на базі Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського відбувся Х Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на струнно-смичкових інструментах «Класичний меридіан». Очолював журі конкурсу доцент Національної музичної академії України Коновалов Г.П. В складі журі - доцент Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, член Європейської асоціації педагогів - струнників «Esta - Ukraine» Кулікова В.М.; лауреат міжнародних премій, артистка Національного заслуженого симфонічного оркестру України, викладач Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Семчук С.М..

ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)В конкурсі приймали участь виконавці на струнних інструментах з Києва, Одеси, Івано-Франківська, Макіївки, Черкас, Шепетівки, Рівного,Горлівки, Борисполя, Вінниці, Хмельницького,Житомира, Кіровограда, Кривого Рогу, Броварів, Луцька.
ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка)ХІV Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» (м. Нова Каховка) На конкурсі комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» представляла студентка І курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Кірсанова Маргарита (клас викладача Кавіцької Т.М., концертмейстер Голентус А.І.), яка виступила успішно, посівши перше місце.Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ)

16.05.14

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ)
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) 16 травня 2014 року у м. Дніпропетровську відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро !» Проведений фестиваль - це велика подія для Дніпропетровщини, яка не лише підсумовує досягнення бандурного ансамблевого мистецтва на сучасному етапі, але й намічає перспективу його ідейно-естетичного потенціалу в майбутньому, що безперечно впливає на розвиток культурної політики України. Учасники - ансамблі бандуристів з Запорізької, Луганської, Дніпропетровської, Херсонської, Кіровоградської областей.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Очолював фестиваль голова Національної музичної спілки бандуристів,народний артист України, професор Київського національного університету культури і мистецтв України Володимир Єсипок. До складу журі входили заслужені діячі культури і мистецтв України, викладачі, музиканти, представники української діаспори з Америки та Канади.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» представляв ансамбль бандуристів «Барви» (керівник Іванова Л.М.), який успішно виступив і отримав Диплом ІІІ ступеню.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дзвени, бандуро!» (м. Дніпропетровськ) За високий рівень виконавської майстерності під час виступу на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «Дзвени, бандуро !» ОГОЛОСИТИ ПОДЯКУ студентам :
1. Билковій Ірині - ІV к. «Оркестрові духові та ударні інструменти»
2. Вилобковій Катерині - ІІІ к. «Народні інструменти»
3. Крижанівській Наталії - ІІ к. «Народні інструменти»
4. Кучеренко Вікторії - ІV к. «Народні інструменти»
5. Міньовій Яні - І к. «Народні інструменти»
6. Стецькому Івану - ІІ к. «Народні інструменти»


Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»

17.05.14
«Если вы владеете знанием,
дайте другим зажечь от него
свои светильники».
Томас Фуллер


Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»17 мая в Большом зале Криворожского областного музыкального училища состоялся концерт отдела «Духовые и ударные инструменты». В этот раз, в преддверии экзаменов, выпускники раскрывали свои умения в освоении дирижерским мастерством.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты» В концерте приняли участие выпускники отдела:
- Забияка Виктория (класс преподавателя В. В. Онуфриенко),
- Силивина Дарья, Пикуль Оксана, Червонооков Дмитрий (класс преподавателя С. П. Литвиненко),
- Гудыменко Тарас, Былкова Ирина (класс заслуженного деятеля искусств Украины В. А. Заволгина),
- Кисиль Станислав, Садыченко Дмитрий, Брусник Николай, Гражданин Илья (класс преподавателя А. И. Новикова),
- Левицкий Богдан (класс преподавателя В. С. Онянова).
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Программа вечера была довольно разноликой, осветила различные периоды в истории мировой музыки. Вниманию были представлены несменные творения русских композиторов советского периода – Д. Шостаковича (музыка из кинофильмов «Овод», «Молодая гвардия»), И. Дунаевского (увертюра к кинофильму «Дети капитана Гранта»), А. Бабаева («Концертная рапсодия»). Прозвучало «Концертное аллегро» композитора ХХ столетия Бориса Диева.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты» «Вешние хороводы» из балета «Весна священная» И. Стравинского воскресили языческую Русь, ее природу, игрища предков. Эти «картины языческой Руси» властно утверждают культ природы, ее сил, пробуждающихся с весной. Композитор писал: «В «Весне священной» я хотел выразить светлое воскресение природы, которая возрождается к новой жизни: воскресение полное, стихийное...».
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Также в концерте осветилось творчество зарубежных композиторов: известная многим слушателям «Пассакалия» из сюиты №7 Г. Генделя. Музыка импрессионизма была представлена «Сарабандой» французского композитора Клода Дебюсси.
На сцене были «раскрыты» и более сложные философские темы. Прозвучала музыка балетных сцен из оперы «Фауст» Ш. Гуно. Музыка оперы мелодична, правдива в обрисовке характеров и ситуаций.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Пестроте «смены столетий» в концерте отвечала и разножанровость, разнохарактерность, и разнонациональный колорит композиций. Так величественная музыка «Торжественного марша» Петра Ильича Чайковского, написанного по случаю коронации императора Александра III, сменилась увертюрой «Прециоза» немецкого композитора К. Вебера, произведения которого отличаются своей красочностью, модуляционной свободой, ярким сопоставлением тем, блестящей концертностью.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»В арсенале выпускников-дирижеров были также композиции современных композиторов Росси и Украины – Валерия Халилова, Анатолия Жульева.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Большинство из этих произведений, конечно же, не раз звучали в концертном зале музыкального училища под управлением преподавателей. И теперь выйти на сцену выпускнику и «заменить» своего учителя конечно нелегко. Иногда, поначалу, была видна скованность, мелкая дрожь в руках, но это все рассеивалось, как только звуки шедевров композиторов завладевали слухом оркестрантов и самих студентов-дирижеров.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты» Английский историк 17 столетия Томас Фуллер говорил: «Если вы владеете знанием, дайте другим зажечь от него свои светильники». Будем надеяться, что «огонёк» знаний был воспринят студентами от мастеров и никогда не угаснет, а будет «освещать» их будущее.
Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты»Концерт выпускников отдела «Духовые и ударные инструменты» Остаётся только пожелать нашим выпускникам удачи, собранности и успешной сдачи государственных экзаменов.

«Дальнейшее зависит только от тебя».
Пауло Коэльо


Преподаватель отдела
«Теория музыки»
Дмитриева В.А.

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»

15.05.14

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»15 травня в малій концертній залі Криворізького музичного училища відбувся ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!», який зібрав усю талановиту студентську молодь дев’яти коледжів і технікумів Південного регіону м. Кривого Рогу. Конкурс проводився в трьох номінаціях: «авторська поезія», «авторська проза», «авторська пісня». Конкурсанти показали достатньо високий рівень у царині художнього слова. Студенти Криворізького музичного училища виступили традиційно успішно, посівши призові місця в усіх трьох номінаціях, а саме:
- Сушко Ніна – ІІ місце з власними віршами (ІІІ курс, відділ «Хорове диригування»);
- Мікрюкова Анастасія – ІІ місце в власною прозовою мініатюрою (ІV курс, відділ «Фортепіано»);
- Матюхіна Валентина, Любченко Валерія, Степанова Анастасія – ІІІ місце з власною піснею (ІІІ курс, відділ «Теорія музики»).

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Крім того, членом журі конкурсу був викладач училища відділу «Народні інструменти», криворізький поет
Пікуль В.П. , який надавав практичну кваліфіковану допомогу юним письменникам і композиторам під час підготовки до конкурсу.

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Захід пройшов на високому організаційному рівні та став окрасою культурно-мистецької діяльності Криворізького музичного училища в поточному році.

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»
Бажаємо нашим студентам-лауреатам подальших творчих успіхів!
Концерт камерной и симфонической музыки (дирижируют оркестром выпускники струнного отдела).

15.05.14

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»15 мая в Большом зале Криворожского областного музыкального училища состоялась яркое запоминающееся мероприятие – концерт камерной и симфонической музыки, на котором дирижировали оркестром выпускники струнного отдела. Мастерство руководства оркестром в этот вечер нам демонстрировали студенты: Марина Таргонская (преподаватель Д.М. Ильин), Мария Скрыпник (преподаватель Е. Ю.Муль), Инна Довбня (преподаватель В.В.Онуфриенко), Мария Вахненко (преподаватель В.П.Пикуль), Ольга Бондарь (преподаватель Г.П.Дубинин), Юлия Мирошник (преподаватель В.П.Пикуль), Валентина Кондус (преподаватель Г.П.Дубинин)
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Юные дирижеры показали себя прекрасными знатоками своего дела и сумели развернуть перед публикой фантастические и очень яркие в своей образности звуковые картины. В музыке концерта перед зрителями предстала разнообразная и многогранная палитра жанров и образов. Самыми яркими и запоминающимися из них были изумительно светлая мелодика в прекрасных лирических номерах, и тут же рядом - ошеломляющая виртуозность и мощь в драматических эпизодах. Контрастировали с насыщенной, напряженно тревожной музыкой светлые, умиротворенные, загадочно - сказочные и танцевальные номера.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Ярким открытием концерта послужила великолепная композиция П.Локателли «Кончерто гроссо». Камерным оркестром дирижировала Мария Вахненко, которая сумела передать оркестрантам настроение исполняемого произведения. Музыка данного номера прозвучала весьма насыщенно, стремительно и напряженно. Именно этот номер послужил динамическим толчком для развития драматических образов во многих последующих эпизодах концерта. В таком же эмоционально приподнятом духе и напряженном характере прозвучало «Адажио» из «Кармен-сюиты» Р.Щедрина под дирижированием Марины Таргонской. Драматическую линию продолжила тревожная музыка увертюры оперы «Наймичка» М. Вериковского. Дирижировала произведением Валентина Кондус. Логичным и выразительным завершением этой образной линии стал финальный номер концерта – С.Прокофьев «Монтекки и Капулетти». Музыка заключительной композиции звучала весьма тревожно и динамично под руководством Юлии Мирошник.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Не менее яркими и запоминающимися были фантастические и танцевальные номера концерта. Чрезвычайно красочно предстал пред зрителями мир сказки и фантастики в номере «Кикимора» А.Лядова. Таинственная музыка прозвучала в исполнении симфонического оркестра, которым дирижировала Марина Таргонская. Загадками, причудливыми и необыкновенными гармониями была наполнена симфоническая фантазия М.Мусоргского «Ночь на Лысой горе». Исполнением произведения руководила Инна Довбня. Игривый, сказочный и даже шуточный характер был передан в «Китайском танце» из балета «Щелкунчик» П. Чайковского под дирижированием Валентины Кондус.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Танцевальные ,романтические, кружащиеся образы предстали перед публикой в музыке «Вальса» из музыкальных иллюстраций к повести Пушкина «Метель» Г. Свиридова. Дирижировала симфоническим оркестром Мария Вахненко. Под руководством Марии Скрыпник был исполнен не менее торжественный и изысканный «Вальс» А.Хачатуряна.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Прекрасно были исполнены кантиленные лирические номера. «Полетно», прозрачно и светло прозвучало интермеццо из оперы «Сельская честь» П. Москаньи. Безмятежность музыкального света, рождаемая «хрустальной» нюансировкой и виртуозными пассажами солиста – Дмитрия Дядюна, а также лирическим, мягким оркестровым аккомпанементом, нашла прелестное отражение в романсе для скрипки с оркестром Л.Бетховена. Исполнением номера руководила Ольга Бондарь.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Музыка вечера не оставила никого из присутствующих равнодушным. И это не удивительно , ведь высокий профессионализм и прилежность наших выпускников порадовала исключительно всех. Можно с уверенностью сказать что это был не просто рядовой концерт, а подлинно большое и значительное событие в музыкальной жизни нашего училища.

Студентки 3-го курса
отдела "Теория музыки"
Кузьменко Анастасия и Дишунц Анна
ХІІІ Всеукраїнський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-вокальної майстерності (м. Ніжин)

10-14.05.14

ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»З 10 по 14 травня 2014 року в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя (Чернігівська область) відбувся ХІІІ Всеукраїнський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-вокальної майстерності. ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»Очолював журі конкурсу доктор мистецтвознавства, професор, народний артист України, член-кореспондент Національної академії мистецтв України В.І.Рожок. В складі журі – президент конкурсу, декан факультету культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Л.В.Гусейнова; заслужений діяч мистецтв України, професор, лауреат міжнародних конкурсів Л.Ю.Шумська; заслужений артист України, доцент, лауреат міжнародних конкурсів М.О.Шумський.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!» Комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» представляли студенти ІІ - ІІІ курсів спеціалізації «Хорове диригування» Антонова Тетяна,Кисельова Тетяна, Крушенок Юлія, Назаренко Юрій, Резніченко Наталя, Сушко Ніна, Серенкова Єлизавета, Смігановська Дар’я; І-ІІ курсу спеціалізації «Естрадний спів» Власенко Анастасія, Ворчилова Дар’я, Дикун Софія, Петренко Вікторія, Терентьєва Віра, Федій Катерина, Щеглова Анастасія, Пасс Юлія; ІІІ курсу спеціалізації «Фортепіано» Рожкова Марина; ІІІ курсу спеціалізації «Теорія музики» Матюхіна Валентина, Степанова Анастасія.
ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!»ХV міський літературно-музичний конкурс «Не погасай, моє світило!» Студенти музичного училища виступили традиційно успішно, посівши призові місця , а саме:

- Золотий диплом,Гран-при, Почесна грамота ректора та вченої ради Національної музичної академії ім. П.Чайковського - Рожкова Марина (ІІІк. - «Фортепіано»); викладач - заслужений діяч мистецтв України Кратінова М.М.;

- Золотий диплом та диплом І ступеня - Смігановська Дар’я(ІІ к. - «Академічний спів»); викладач - заслужений діяч мистецтв України Сиротюк Х.Х., концертмейстер - Амелін П.В.;

- Золотий диплом, Гран-При, Почесна грамота ректора та вченої ради Національної музичної академії ім. П.Чайковського - Сушко Ніна (ІІІ к. - «Хорове диригування»); викладач - Кандидат педагогічних наук,доцент, лауреат Міжнародних конкурсів Овчаренко Н.А., концертмейстер - кандидат мистецтво-знавства, доцент Чеботаренко О.В.;

- Золотий диплом - Антонова Тетяна(ІІІ к. - «Хорове диригування»); викладач - Кандидат педагогічних наук,доцент, лауреат Міжнародних конкурсів Овчаренко Н.А., концертмейстер - кандидат мистецтво-знавства, доцент Чеботаренко О.В.;

- Золотий диплом - Власенко Анастасія (І к. - «Естрадний спів»), викладач - Москва О.М.;

- Золотий диплом - Петренко Вікторія (І к. - «Естрадний спів»), викладач - Москва О.М.;

- Золотий диплом - Дикун Софія (І к. - «Естрадний спів»), викладач - Москва О.М.;

- Золотий диплом - Щеглова Анастасія (І к.- «Естрадний спів»), викладач - Карпєєва А.М.;

- Золотий диплом - Пасс Юлія (ІV к. - «Естрадний спів»), викладач - Калюжна Т.М.;

- Срібний диплом Терентьєва Віра (І к. - «Естрадний спів»), викладач - Калюжна Т.М.;

- Срібний диплом - Федій Катерина (І к.- «Естрадний спів»), викладач - Москва О.М.;

- Срібний диплом - Ворчилова Дар’я (ІІ к. - «Естрадний спів»), викладач - Калюжна Т.М.;

- Срібний диплом - Кисельова Тетяна (ІІІ к. - «Хорове диригування»), викладач - Кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат Міжнародних конкурсів
Овчаренко Н.А., концертмейстер - кандидат мистецтво-знавства, доцент Чеботаренко О.В.;

- Срібний диплом - Серенкова Єлизавета (ІІІ к. - «Хорове диригування»), викладач - Головко О.О.;

- Срібний диплом - Резніченко Наталя (ІІ к. - «Хорове диригування»), викладач - Кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат Міжнародних конкурсів, викладач Овчаренко Н.А., концертмейстер - кандидат мистецтво-знавства, доцент Чеботаренко О.В.;

- Срібний диплом - Крушенок Юлія (ІІІ к. - «Хорове диригування»), викладач - Заслужений діяч мистецтв України Сиротюк Х.Х., концертмейстер - Амелін П.В.;

- Бронзовий диплом - Назаренко Юрій (ІІ к.- «Хорове диригування»), викладач - Заслужений діяч мистецтв України Сиротюк Х.Х., концертмейстер - Амелін П.В.;
П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

05.05.14
"Две неподвижные идеи не могут вместе существовать в нравственной природе,
так же, как два тела не могут в физическом мире занимать одно и то же место."
А. С. Пушкин «Пиковая дама»


П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера». 5 мая в Большом зале Криворожского областного музыкального училища с одной их самых известных и популярных опер П. И. Чайковского «Пиковая дама» выступил музыкально-педагогический проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».
П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».В предыдущие встречи в исполнении этого коллектива нам посчастливилось познакомиться с операми А. П. Бородина «Князь Игорь» и «Сказание о невидимом граде Китяже» Н. А. Римского-Корсакова.
П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».Драматургия последней оперы «Пиковая дама» особо сложна, многогранна в сюжетной линии взаимоотношений героев, теме социального неравенства, которая отражает судьбы людей в обществе, подчиненном беспощадной власти денег.
П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».В это «подросшие», по словам В. И. Скуратовского, участники проекта превосходно сумели отобразить даже в адаптированной для исполнения коллективом сокращенной версии произведения.

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».


П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».Игра артистов, в числе которых студенты Днепропетровского музыкального училища и консерватории, оттачивается с каждым новым выходом на сцену, мастерство отшлифовуется, достигая все большего профессионализма, несмотря даже на то, что проект изначально задумывался и продолжает существовать как аматорский.

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».Спектакль, длившийся около двух часов, воспринялся публикой на одном дыхании, благодаря чуткому руководству неизменного концертмейстера, инициатора и автора проекта В. И. Скуратовского, игра которого поражала оркестровостью звучания, что слушатели иногда забывали об отсутствии симфонического оркестра.

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».Используя минимум средств, продуманные до мелочей декорации, костюмы, в полной мере воссоздали дух эпохи конца XVIII в. начала XIX в., что конечно не оставило равнодушным ни одного зрителя, среди которых были учащиеся ДМШ, студенты и преподаватели музыкального училища.

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».После последних финальных аккордов зал взорвался аплодисментами, а также выразил свою безмерную благодарность, стоя, возгласами «Браво!».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».В свою очередь коллектив «Юной оперы» также был переполнен позитивными эмоциями от радушного приема и организации мероприятия, которое осуществилось благодаря творческим связям отдела «Теория музыки» и музыковедческого факультета Днепропетровского музыкального училища.

Преподаватель отдела «Теория музыки»
Фролова Е. А.
Звітний концерт студентів відділу "Фортепіано" Криворізького обласного музичного училища.

24.04.14

П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».24 квітня 2014 року відбувся звітний концерт студентів відділу "Фортепіано" Криворізького обласного музичного училища в музичній школі №12.
П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».В програмі концерту - виступи піаністів-солістів та ансамблів камерного та концертмейсттерського класів відділу.


П.И. Чайковский-"Пиковая дама" - проект преподавателей Днепропетровского музыкального училища и консерватории им. М. И. Глинки В. И. Скуратовского и О. В. Скуратовской «Юная опера».


Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»

10.04.14

Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст» 10 квітня у Великій залі Криворізького обласного музичного училища відбувся щорічний регіональний конкурс «Юний ансамбліст» у якому взяли участь кращі колективи малих та великих форм струнних відділів шкіл естетичного виховання нашого регіону.
Метою конкурсу є пропаганда та підтримка інструментальної музики, збереження кращих культурних традицій, формування різносторонніх інтересів, розвитку талантів учнівської молоді нашого міста та за його межами.
Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Організаторами регіонального конкурсу «Юний ансамбліст» є Управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради та Криворізьке обласне музичне училище, відділ «Оркестрові струнні інструменти».
Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Цей конкурс об’єднує юних музикантів Криворіжжя, даючи їм можливість проявити свою виконавську майстерність, та позмагатись за звання лауреата.

Члени журі та оргкомітет вітають переможців:

І місце в номінації «Колективи малих форм»
1. Дует скрипалів – Щербак А., Бережна Д. - КММШ №1 - кер. Ліщук І.О., конц. Стасюкевич О.В.
2. Дует скрипалів – Чепрак А., Сидоренко Д. - КММШ №5 - кер. Чебаненко Г.Б., конц. Мальчевська І.В.
3. Дует скрипалів – Брюшенко В., Дешева Д. Жовтоводська - МШ - кер. Захватова А.В., конц. Бойко І.М.
4. Дует віолончелістів – Гаврилов Б., Пільнік Т. - КММШ №3 - кер. Вашкевич І.В., конц. Вовчук О.К.
6. Дует скрипалів – Бичкова Є., Кузьменцов Н. Дніпропетровська - ММШ №8 кер. Мельнікова С.О., конц. Солоділова К.О.

І місце в номінації «Колективи великих форм»
1. Інструментальний ансамбль - КММШ №5 - кер. Драбкін М.Ю.
2. Ансамбль скрипалів молодших класів «Мажорчики» - КММШ №1 - кер. Валова Г.М., конц. Сидорська О.А.
3. Ансамбль скрипалів старших класів - КММШ №12 - кер. Сергєєва О.І., конц. Остапенко С.А.
4. Ансамбль скрипалів старших класів - КММШ №2 - кер. Ралдугіна О.І., конц. Чернишова О.Г.
5. Ансамбль скрипалів Нікопольської - ШМ№1 - кер. Скрипченко Л.А., Поляніна І.В., конц. Зайцева Л.О.
6. Ансамбль скрипалів старших класів - КММШ №5 - кер. Чебаненко Г.Б., конц. Мальчевська І.В.
7. Ансамбль скрипалів - Жовтоводська МШ - кер. Овчаренко Н.О., конц. Бойко І.М.
8. Ансамбль віолончелістів - КММШ №3 - кер. Вашкевич І.В., конц. Вовчук О.К.
9. Ансамбль скрипалів - КММШ №3 - кер. Новосьолова О.В.,ю конц. Олександрова А.В.
10. Камерний оркестр - КМШМ №2 - кер. Распопова В.В., конц., Білова Є.М.

Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Бажаємо всім учасникам та переможцям конкурсу успіхів та натхнення у подальшій праці на музичній ниві мистецтва.
Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст»Регіональний конкурс струнних колективів малих та великих форм «Юний ансамбліст» Висловлюємо щиру подяку – Управлінню культури і туризму виконкому Криворізької міської ради, адміністрації Криворізького обласного музичного училища, а також завідуючій відділу «Оркестрові струнні інструменти» КОМУ Наталії Мефодіївні Чернійчук, та всім викладачам відділу.


Викладач відділів "Теорія музики", "Народні інструменти"
Скамарохова Д.

Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»

06.04.2014

Другий етап фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах
шкіл естетичного виховання
«Україна моя – 2014»


Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  6 квітня у Концертній залі Криворізької міської музичної школи №4 пройшов ІІ етап фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014». Організаторами конкурсу є Управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради та Криворізьке обласне музичне училище. Цей конкурс проводиться з метою пропаганди народних музичних інструментів, популяризації народно-інструментального виконавського мистецтва серед учнівської молоді нашого міста та за його межами.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Нагадаємо, що 14, 15 та 16 березня відбувся перший етап фестивалю-конкурсу. На першому етапі у своїй виконавській майстерності змагались сольні виконавці. Не можна пропустити той факт, що попри поширену в певних колах думку про непопулярність народних інструментів, народно-інструментальне виконавське мистецтво процвітає, на що вказує кількість учасників етапу сольних виступів, яких було 111. Також членами журі було відмічено результати плідної праці викладачів музичних шкіл та концертмейстерів, що вплинуло на позитивну динаміку зростання загального рівня підготовки учнів, ускладнення виконуваної програми в порівнянні з минулими роками.

Склад журі:
Н.В. Стрига – начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради
О.Ю Ващенко – викладач-методист Криворізького обласного музичного училища, завідуюча відділом «Народні інструменти»;
О. Я. Мовчан – викладач-методист КОМУ;
Г.П. Дубінін – викладач-методист КОМУ;
Л.М. Іванова – викладач-методист КОМУ;
П.М. Сергійчук – викладач-методист КОМУ;
С.В. Морозов – викладач вищої категорії КОМУ;
О.С. Корлякова – викладач КОМУ;
В.П. Пікуль – викладач-методист КОМУ;
Я.В. Невесела – викладач КОМУ;
Є.Ю. Муль – викладач КОМУ;
Д.С. Скамарохова – викладач КОМУ.

Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  На другому етапі у своїй виконавській майстерності за звання лауреатів змагались 35 дитячих ансамблів та колективів. Другий етап відкривали співзасновники фестивалю-конкурсу «Україно моя», який, до слова, існує вже більше 20-ти років, Чорномор Федор Федорович – завідуючий методичним кабінетом шкіл естетичного виховання та Мовчан Олександр Якович – викладач-методист Криворізького обласного музичного училища. Вони звернулись до учасників фестивалю-конкурсу з побажаннями успішних виступів, натхнення, також вони подякували батькам учнів, викладачам, концертмейстерам, завідуючим відділами народних інструментів, директорам музичних шкіл, та шкіл мистецтв за співпрацю у популяризації народно-виконавського мистецтва.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Важливим є той факт, що участь брали не тільки учні всіх музичних шкіл та шкіл мистецтв нашого міста, але й юні конкурсанти з Жовтих Вод, Нікополя, Апостолово, та Криворізького району.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Атмосфера у залі була настільки доброзичливою, а виступи колективів настільки професійними та яскравими, що конкурсні прослуховування більше нагадували гала-концерт. Але все ж це був конкурс, тому журі мало визначити найкращих.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Учасники другого етапу змагались у таких номінаціях:
• дуети;
• ансамблі домристів;
• ансамблі гітаристів;
• ансамблі баяністів-акордеоністів;
• ансамблі бандуристів;
• оркестр народних інструментів.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  По завершенні конкурсних прослуховувань на всіх присутніх чекав сюрприз – музичний подарунок. Організатори фестивалю-конкурсу запросили до виступу гостей з міста Дніпропетровськ – викладачів та студентів Дніпропетровської консерваторії імені М. Глінки. Окрім сольних виступів, які чекали на слухачів, справжньою родзинкою концерту став виступ ансамблю народних інструментів викладачів консерваторії, а особливо різноманітність їх концертної програми. Це і «Попурі з хітів 80-років», і Карл Дженкінс «Паладіо». Особливо визначним є те, що однією з учасниць цього ансамблю є випускниця Криворізького обласного музичного училища (кл. викл. Ващенко О.Ю.), а нині викладач спеціалізації «Народні інструменти» Дніпропетровської консерваторії імені М. Глінки – Кікас Вікторія Петрівна.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Висловлюємо щиру подяку всім, хто доклав зусиль для того, щоб фестиваль-конкурсу «Україно моя – 2014» відбувся на такому високому рівні. А саме – начальнику управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради Н.В. Стризі, директору Криворізького музичного училища Л.В. Ракітянській, старшому методисту Криворізького обласного музичного училища Т.М. Кривохижиній, завідуючій відділом «Народні інструменти» Криворізького обласного музичного училища О.Ю. Ващенко, викладачам відділу: О.Я. Мовчану, Л.М. Івановій, П.М. Сергійчуку, В.П. Пікулю, Г.П. Дубініну, С.В. Морозову, О.С. Корляковій, Є.Ю. Муль, Я.В. Невеселій, Д.С. Скамароховій.
Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах шкіл естетичного виховання «Україна моя – 2014»  Окрему вдячність висловлюємо директору Криворізької міської музичної школи №4 О.В. Ковальській, за надану можливість провести фестиваль-конкурс «Україно моя – 2014) у концертній залі школи, та гостинний прийом організаторів та учасників.

Переможці міського фестивалю-конкурсу «Україно моя-2014»


І етап – СОЛІСТИ
Номінація «Домра»

І місце
1. Савельєв Вадим КММШ №13 - викл. Дорошкевич С.А., конц. Шевченко І.В.
2. Полинько Віталіна КММШ №13 - викл. Дорошкевич С.А., конц. Шевченко І.В.
3. Потоцька Єлизавета КММШ №1 - викл. Рябова Л.Б., конц. Перегудова О.Г.
4. Кушка Марина КММШ №12 - викл. Турчина О.О., конц. Руднікова Н.М.
5. Литвин Даніїл КММШ №3 - викл. Спірідонова С.Е., конц. Вовчук О.К.
6. Саєнко Надія КММШ №3 - викл. Левченко О.П., конц.Іванчук В.М.
7. Шапкіна Юлія КММШ №2 - викл. Шапкіна Т.О., конц. Білова Є.М.
8. Завалішина Анастасія КММШ №4 - викл. Іваніна Н.С., конц. Петрик Л.В.
9. Філоненко Владислав КММШ №11 - викл. Савенко А.П., конц. Жагріна Т.М.
ІІ місце
1. Маловік Діана КММШ №12 - викл. Турчина О.О., конц. Руднікова Н.М.
2. Тютюник Катерина КМШМ №2 - викл. Панчеліна М.М., конц. Федорова І.С.
3. Завалішина Олеся КММШ №4 - викл. Іваніна Н.С., конц. Петрик Л.В.
4. Базаєва Діана КММШ №3 - викл. Левченко О.П., конц.Іванчук В.М.
5. Саєнко Вероніка КММШ №3 - викл. Левченко О.П., конц. Іванчук В.М.
6. Костіна Надія КММШ №13 - викл. Політицька Л.П., конц. Вербицька А.С.
7. Рудаєва Наталія КММШ №1 - викл. Рябова Л.Б., конц. Перегудова О.Г.
8. Івченко Дарина КММШ №13 - викл. Дорошкевич С.А., конц. Шевченко І.В.
ІІІ місце
1. Черниш Катерина КММШ №13 - викл. Дорошкевич С.А., конц. Шевченко І.В.
2. Климентов Святослав Нікопольська ШМ №1 - викл. Гомілко В.В., конц. Юрковська Г.М.
3. Муравський Дмитро КММШ №10 - викл. Дорошенко О. А., конц. Хрипун К.О.
4. Загребельний Ярослав КММШ №1 - викл. Пірог О.М., конц. Перегудова О.Г.
5. Кіструга Поліна Жовтоводська МШ - викл. Федотова О.О., конц. Діденко Л.В.
6. Гадючка Олексій Жовтоводська МШ - викл. Боодич Т.Ф., конц. Діденко Л.В.
7. Котецький Микола КММШ №2 - викл. Приходько Н.Р., конц.Жудро Г.В.
8. Злищенко Уляна КММШ №12 - викл. Усенко О.І., конц. Руднікова Н.М.
9. Томашова Вікторія КММШ №13 = викл. Політицька Л.П., конц. Тіхомірова С.Р.
10. Полторакова Марина КММШ №14 - викл. Вершиніна Т.Г., конц. Андрєєва І.П.
11. Баженова Олена КММШ №4 - викл. Іваніна Н.С., конц. Петрик Л.В.
12. Андрющенко Валентина КММШ №11 - викл. Савенко А.П., конц. Жагріна Т.М.
13. Вірста Антон КМШМ №2 - викл. Шапкіна Т.О.,конц. Білова Є.М.

Номінація «Баян-акордеон»

І місце
1. Плахотнюк Гліб КММШ №8 - викл. Єчкалова Л.П.
2. Шишарін Віталій КММШ №8 - викл. Єчкалова Л.П.
3. Максименко Юлія КММШ №14 - викл. Фурт В.І.
4. Зав’ялова Єлизавета Криворізька р-на МШ - викл. Чорна Л.О.
ІІ місце
1. Бикова Оксана КММШ №12 - викл. Литвин Л.В.
2. Геращенко Діана КММШ №6 - викл. Рябошапка Т.В.
3. Омелюсік Олег КММШ №13 - викл. Лисогор І.В.
4. Політицький Владислав №13 - викл. Лисогор І.В.
5. Кулєєв Владислав Криворізька р-на МШ - викл. Городецька О.С.
6. Айвазян Едуард Криворізька р-на МШ - викл. Крюковська В.М.
ІІІ місце
1. Рудаєв Павло КММШ №1 - викл. Ткаченко В.І.
2. Бобильов Антон Криворізька р-на МШ - викл. Стригуновський О.Л.
3. Бортник Богдан КММШ №5 - викл. Єфімчук Л.О.
4. Ленік Любов КММШ №8 - викл. Єчкалова Л.П.
5. Айвазян Богдан Криворізька р-на МШ - викл. Крюковська В.М.
6. Макущенко Олександр КМШМ №2 - викл. Лутцева Т.О.
7. Малюта Володимир КММШ №11 - викл. Платіонова І.Б.
8. Яшин Сергій КММШ №11 - викл. Платіонова І.Б.
9. Полєтаєв Олександр КММШ №6 - викл. Баранова Л.І.

Номінація «Гітара»

І місце
1. Глухов Владислав Нікопольська ШМ №1 - викл. Бондаренко Л.В.
2. Балан Валерія КММШ №6 - викл. Арістархов А.О.
3. Лещенко Дар’я КММШ №11 - викл. Андрейко Л.В.
4. Чачило Анастасія КММШ №11 - викл. Андрейко Л.В.
5. Карпов Дмитро КММШ №5 - викл. Гулик А.М.
ІІ місце
1. Набока Дмитро КММШ №11 - викл. Данішевська В.В.
2. Калюжний Юхим КММШ №14 - викл. Вершиніна Т.Г.
3. Гаврилюк Еліна КММШ №4 - викл. Волочаєва С.О.
4. Дьоміна Світлана КММШ №11 - викл. Данішевська В.В.
5. Абрамов Єгор КММШ №4 - викл. Калюжна І.Є.
6. Садовський Сергій КММШ №4 - викл. Старовойтов О.І.
ІІІ місце
1. Славич Семен КММШ №1 - викл. Пірог. О.М.
2. Орлов Дмитро КММШ №10 - викл. Полтавський О.П.
3. Каліберда Максим Зеленодольська ШМ - викл. Кондратьєв Ю.І.
4. Соколовський Даніїл Нікопольська ШМ №1 - викл. Черчелюк Л.М.
5. Будніков Владислав КМШМ №1 - викл. Соколовська О.А.
6. Омельчук Максим КМШМ №2 - викл. Аксаков Є.В.

Номінація «Бандура»

І місце
1. Спірідонова Анастасія КММШ №3 - викл. Юзефович М.П., конц. Гаєвська В.В.
2. Танцюра Дар’я КММШ №3 - викл. Юзефович М.П., конц. Іванчук В.М.
3. Мицик Стефанія КММШ №3 - викл. Юзефович М.П., конц. Іванчук В.М.
ІІ місце
1. Павленко Мар’яна КММШ №3 - викл. Юзефович М.П.
2. Гайдик Руслана КММШ №3 - викл. Юзефович М.П.
3. Михайленко Анастасія КМШМ №2 - викл. Іванова Л.М.
4. Маслянка Ольга КММШ №10 - викл. Капля О.Ю.
5. Сінявіна Євгенія КММШ №13 - викл. Токарева Н.Ю.
ІІІ місце
1. Гребень Анастасія КМШМ №1 - викл. Зарванська В.І.
2. Морозова Ада КММШ №3 - викл. Юзефович М.П.

Номінація «Балалайка»

І місце
1. Тупікова Ірина Криворізька р-на МШ - викл. Корольков Є.С., конц. Пімєнова Л.А.
2. Ваганов Віталій КММШ №3 - викл. Солонько Н.І., конц. Іванчук В.М.
ІІ місце
1. Матвієнко Владислава КММШ №11 - викл. Ващенко П.Л., конц. Орлова О.Л.
2. Павленко Володимир КММШ №11 - викл. Ващенко П.Л., конц. Орлова О.Л.
3. Павленко Богдан КММШ №11 - викл. Ващенко П.Л., конц. Орлова О.Л.
4. Крянга Богдан КММШ №3 - викл. Солонько Н.І., конц. Іванчук В.М.
5. Скрипка Владислав КММШ №3 - викл. Солонько Н.І., конц. Іванчук В.М.

ІІ етап – АНСАМБЛІ, КОЛЕКТИВИ
Номінація «Дуети»

І місце
Дует бандуристів «Маків цвіт» – Павленко М., Гайдик Р. КММШ №3 - кер.Юзефович М.П.
Дует акордеоністів – Ленік Л., Шишарін В. КММШ №8 - кер. Єчкалова Л.П.
ІІ місце
Дует баяністів – Гапонова Д., Яровий Р. КММШ №8 - кер. Єчкалова Л.П.
ІІІ місце
Дует баяністів – Полєтаєв О., Степанішин С. КММШ №6 - кер. Баранова Л.І.
Дует акордеоністів – Макущенко О., Подойма О. КМШМ №1 - кер. Лутцева Т.О.

Номінація «Ансамблі домристів»

Гран-прі
Ансамбль домристів КММШ №3 - кер. Левченко О.П., конц. Іванчук В.М.
І місце
Ансамбль домристів «Сувенір» КММШ №4 - кер. Іваніна Н.С., конц. Петрик Л.В.
Ансамбль домристів «Кобзочка» КММШ №12 - кер. Турчина О.О., конц. Руднікова Н.М.
ІІ місце
Ансамбль домристів «Domra style» КММШ №2 - кер. Приходько Н.Р., конц.Жудро Г.В.
Ансамбль домристів КММШ №13 - кер. Дорошкевич С.А., конц. Шевченко І.В.
Ансамбль домристів КМШМ №2 - кер. Панчеліна М.М., конц. Федорова І.С.
ІІІ місце
Ансамбль домристів КММШ №11 - кер. Савенко А.П., конц. Жагріна Т.М.
Ансамбль народних інструментів КММШ №5 - кер. Маркевич П.Г.

Номінація «Ансамблі гітаристів»

І місце
Ансамбль гітаристів КММШ №4- кер. Калюжна І.Є.
ІІ місце
Ансамбль гітаристів КММШ №11 - кер. Пірог О.М.
Ансамбль гітаристів КММШ №10 - кер. Ваколюк Л.М.
ІІІ місце
Ансамбль гітаристів КММШ №5 - кер. Гулик А.М.
Ансамбль гітаристів КММШ №6 - кер. Арістархов А.О.
Ансамбль гітаристів КММШ №14 кер. Висоцький С.О.

Номінація «Ансамблі баяністів-акордеоністів»

І місце
Ансамбль баяністів та акордеоністів молодших класів КММШ №13 - кер. Лисогор І.В.
Ансамбль баяністів КММШ №6 - кер. Баранова Л.І.
ІІІ місце
Ансамбль баяністів «Домінанта» КММШ №6 - кер. Рябошапка Т.В.

Номінація «Ансамблі бандуристів»


І місце – Ансамбль бандуристів «Дрежельце» КММШ №3 - кер. Юзефович М.П.)
ІІ місце – Ансамбль бандуристів КММШ №13 - кер. Токарева Н.Ю.)
ІІІ місце – Ансамбль бандуристів «Первоцвіт» КМШМ №1 - кер. Зарваньска В.І.)

Номінація «Оркестри народних інструментів»

І місце – Оркестр народних інструментів КММШ №13 (кер. Дорошкевич В.Л.);
Зразковий оркестр народних інструментів КММШ №12 (кер. Усенко О.І., конц. Остапенко С.А.)
ІІ місце – Оркестр народних інструментів КММШ №1 (кер. Ткаченко В.І.)
ІІІ місце – Оркестр народних інструментів «Палітра» КММШ №10 (кер. Павелко Н.В.)
Оркестр народних інструментів КММШ №2 (кер. Приходько Н.Р.)

Викладач відділів "Народні інструменти", "Теорія музики»
Д. Скамарохова


Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

05-06.04.14
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». 5 квітня 2014 р. у Криворізькому обласному музичному училищі відбувся міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Засновником конкурсу є Управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради, Криворізьке обласне музичне училище.
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Конкурс проводиться з метою розвитку та пропаганди хорового мистецтва, підвищення художнього рівня хорових колективів шкіл естетичного виховання та аматорських хорових колективів.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Фестиваль-конкурс проводився у номінаціях:
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».- хори молодших класів;
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».- хори старших класів;
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».- вокальні ансамблі молодших класів;
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».- вокальні ансамблі середніх класів;
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».- вокальні ансамблі старших класів.

СКЛАД ЖУРІ:
Начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради – Н.В. Стрига.

Голова журі:
Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат премії ім. О. Косенко, директор Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків – Володимир Волонтир.

Члени журі:
Викладач-методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - Л. Ф. Суханова

Зав. відділом «Хорове диригування» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище», викладач-методист – Т. О. Мєсропова

Заслужений працівник культури України, викладач-методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» – Л. В. Красильнікова

Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» – В. О. Заволгін

Старший методист КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» – Т. М. Кривохіжина

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». У фестиваль-конкурсі прийняли участь 4 вокальних ансамбля молодших класів (МШ №10, МШ №5, МШ №3), 3 вокальних ансамбля середніх класів (МШ №4, ШМ №2, МШ №13), 5 вокальних ансамблей старших класів (МШ №8, МШ №3, ШМ №1, МШ №5), 5 хорових колективів молодших класів (МШ №12, МШ №11, ШМ №1, МШ №4), 9 хорових колективів старших класів (МШ №5, МШ №7, МШ №11, МШ №1, МШ №4, МШ №3, МШ №13, ШМ №2, ШМ №1).
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Фестиваль-конкурс відкрився звучанням «Фестивальної» (вірші В. Горбатюк, муз. І. Шевченко) у виконанні хора «Відродження» Криворорізького обласного музичного училища (кер. – заслужений діяч мистецтв України В. Заволгін, заслужений працівник культури України Л. Красильнікова, конц. – І. Назарчук, В. Кривенко), солісти – Н. Сушко (ст-ка III курсу КОМУ, І. Климовська (МШ №4), диригент - заслужений працівник культури України Л. Красильнікова, конц. – В. Кривенко.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Другим яскравим номером відкриття фестиваля-конкурса прозвучали два номера Ет’єн Перюшона з сюїти «Чикидан» («Ханукья», «Джа») у виконанні зведеного дитячого хора МШ №5 (кер. О. Семенова), МШ №4 (кер. О. Ковальська) у супроводі естрадно-симфонічного оркестра Криворорізького обласного музичного училища (кер. – В. Онянов), диригент - В. Онянов, солістка Олег Дарія.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». У відкритті фестиваля- конкурса прийняли також участь дитячий хор педагогічної практики (кер. – Л. Суханова), жіночий хор «Оріана» (кер. – К. Фокіна), інструментальний ансамбль «Ностальгія» (кер. – Г. Дубінін) Криворорізького обласного музичного училища. У їх виконанні прозвучав чудовий твір «Подари улыбку миру» (муз.- О. Варламова, вірші- О. Сазонова), диригент – Л. Суханова.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». 6 квітня програма фестивалю-конкурсу розпочалась майстер-класом Заслуженого діяча мистецтв України, Лауреата премії ім. О. Косенко, директора Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків – Володимира Волонтира з дитячим хором старших класів МШ №13 (кер.- Т. Гопкало).
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».У своїй професійній роботі хормейстер зосередився на вокальних хорових розспівуваннях. Діти дуже добре реагували на всі зауваження диригента. Панувала прекрасна творча атмосфера та контакт диригента і виконавців.
Наприкінці своєї роботи хормейстер рекомендував свої хорові твори для виконання.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». По завершенні майстер-класу відбувся концерт лауреатів фестивалю-конкурсу та нагородження переможців.
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Концерт лауреатів фестивалю-конкурсу відкрили чудові колективи відділу «Хорове диригування»:
- жіночий вокальний ансамбль «Співаночки» (кер.- Т. Мєсропова, конц.- В. Кривенко). У їх виконанні прозвучали твори: укр. нар. пісня в обробці О. Некрасова – «Веснянка», муз. С. Литвиненка, вірші М. Малицького - «Два віночки»;

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».

- зведений чоловічий ансамбль – «Фолькстон», «ANIMA» (кер.- Є. Мєдвєдєв). Слухачі, затримавши подих, чутливо реагували на чудовий спів укр. нар. пісні в обробці Б. Шиптура «Повіяв вітер степовий» та лемківської пісні «Гей, плине кача»(аранжування Є. Мєдвєдєва.

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЯ- КОНКУРСА
«СПІВОЧА ВЕСНА - 2014»


Номінація «Хорові колективи молодших класів»
I місце – Хор молодших класів МШ №4 (керівник – Долгова Оксана, концертмейстер – Дубіна Тетяна);
II місце - Хор молодших класів МШ №11 (керівник – Щербанюк Наталія, концертмейстер – Сенік Евеліна);
III місце - Хор молодших класів МШ №14 (керівник – Борець Олена, концертмейстер – Ільніцька Юлія).

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Номінація «Вокальні ансамблі молодших класів»

I місце – Вокальний ансамбль «Дзвіночок» МШ №5 (керівник – Семенова Олена, концертмейстер – Мальчевська Ірина);
II місце – Вокальний ансамбль «Зіроньки» МШ №10 (керівник – Кривуля Ірина, концертмейстер – Матвєєва Любов);
III місце - Вокальний ансамбль МШ №3 (керівник – Коваленко Ольга, концертмейстер – Гаєвська Вікторія).

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Номінація «Вокальні ансамблі середніх класів»

I місце - Вокальний ансамбль МШ №13 (керівник – Терещенко Марина, концертмейстер – Назарчук Інна);
II місце - Вокальний ансамбль ШМ №4 (керівник – Гребенюк Світлана, концертмейстер – Надрага Оксана);
III місце - Вокальний ансамбль ШМ №2 (керівник – Карпова Тетяна, концертмейстер – Шильман Наталія).

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Номінація «Хорові колективи старших класів»

I місце - Хор старших класів МШ №13 (керівник – Гопкало Тетяна, концертмейстер – Зайцева Наталя);
II місце - Хор старших класів МШ №4 (керівник – Ковальська Олена, концертмейстер – Коваленко Анжела);
Хор старших класів МШ №3 (керівник – Коваленко Ольга, концертмейстер – Гаєвська Вікторія).;
III місце - Хор старших класів ШМ №2 (керівник – Городков Даніїл, концертмейстер – Таганова Наталія);
Хор старших класів МШ №11 (керівник – Отрішко Сніжана, концертмейстер – Орлова Оксана).

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Номінація «Вокальні ансамблі старших класів»

II місце – Вокальний ансамбль «Пролісок» (керівник – Алексіюк Ніна, концертмейстер – Скальська Людмила)
Вокальний ансамбль «Тоніка» МШ №5 (керівник – Семенова Олена, концертмейстер – Мальчевська Ірина);
III місце – Вокальний ансамбль ШМ №1 (керівник – Сіманенкова Світлана, концертмейстер – Бабушкіна Олена).

Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».


Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Словами вдячності звернулися члени журі до учасників фестивалю-конкурсу, викладачів, батьків.
Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014».Міський фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів «Співоча весна 2014». Дипломами «Професійна майстерність» нагороджені керівники колективів: М. Терещенко (МШ №13), Т. Гопкало (МШ №13), О. Коваленко (МШ №3), О. Долгова (МШ №4), О. Ковальська (МШ №4) та концертмейстери: В. Гаєвська (МШ №3), Л. Скальська (МШ №3), І. Мальчевська (МШ №5), Т. Дудіна (МШ №4), Е. Сенік (МШ №11), І. Назарчук (МШ №13).


Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»

30.03.14
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»


Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»30 марта в большом зале Криворожского музыкального училища состоялся заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта», где приняли участие духовые оркестры города и области.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Это уже 40-й фестиваль духовой музыки в нашем городе, который проводится с целью развития и популяризации деятельности духовых оркестров, выявления новых творческих талантов, повышения исполнительского мастерства и сценической культуры, пропаганды классического, национального и современного репертуара, выявления новых юных дарований.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»В фестивале принимают участие не только учащиеся многих музыкальных школ и школ искусств города Кривого Рога, но и представители Никополя, Желтых Вод, Зеленодольска, Долинской…
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Интерес к жанрам духовой музыки был заметен во все времена. Ведь это тот вид и жанр музыки, который понятен, доступен слушателям категорий взрослых и детей, привлекающий к себе внимание миллионов ценителей искусства - аматоров и профессионалов.
С каждым годом появляется все больше желающих проявить себя в данном конкурсе, раскрыть свои возможности на новом уровне, повышая свой профессионализм.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Начиная с 1975 года и по сегодняшний 2014 год преподаватели отдела «Духовых и ударных инструментов» многих музыкальных школ не только развивают мастерство игры на том или ином духовом инструменте у своих ребят, но и прививают большую любовь к музыке. Важным является то, что участники показывают себя не только как солисты-исполнители. В рамках данного конкурса ребята раскрывают себя в коллективе – в ансамбле, в оркестре. Музыкальный конкурс проводился по трем номинациям:
- солисты;
- ансамбли;
- оркестры.

Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт 40-го фестиваля «Волшебная флейта» был открыт «Торжественными фанфарами» (В. Халилов) в исполнении духового оркестра Криворожского музыкального училища под руководством Виктора Васильевича Онуфриенко. Свое мастерство и уровень, к которому следует стремиться оркестр раскрыл в пьесе современного композитора А. Жульева «Ятрань» (дир. В. Онуфриенко) и в «Молдавском каприччо» Д. Федова под руководством С. П. Литвиненко.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Перенял эстафету духовой оркестр Зеленодольской школы искусств (рук. Юрий Кондратьев) исполнив: Увертюру из кинофильма «Дети капитана Гранта» И. Дунаевского, «Коли заснули сині зорі» А. Кос-Анатольского и пьесу американского композитора Л. Андерсона «Перед трубачом». Особенностью выступления были «совсем юные» дирижеры – участники данного оркестра. Руководитель Зеленодольского оркестра с самых юных лет предоставил возможность «дирижерам» почувствовать себя за пультом. Примечательно то, что начиная когда-то с семи человек, постепенно этот оркестр разрастается, включая все больше молодых участников.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Следующим на сцену училища поднялся оркестр ДМШ №3, руководителем которого является бывший выпускник Криворожского музыкального училища Александр Никитин. В таких случаях неустанно поражаешься силе искусства музыки, сумевшей с некогда участника фестиваля взрастить студента, а затем и хорошего дирижера. Программа оркестра школы была разнохарактерной: А. Коломиец «Полька» из балета «Ульянка», Г. Свиридов «Романс». Особое оживление внесла рус. нар. песня «Калинка».
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Выступления оркестров школ перемежевывалось рассказом ведущей об истории создания фестиваля, именах, без которых немыслим сегодняшний уровень и значение фестиваля. Одним из них есть Владимир Александрович Слободянюк – дирижер оркестра ШИ №1. Поздравив с 40-м фестивалем «Волшебная флейта», дав напутственные слова на будущий год фестиваля, дирижер со своим оркестром подарил довольно непростые, разножанровые композиции: А. Шнитке «Галоп» из кинофильма «Мертвые души», Р. Паулс «Наш город», В. Зубков - музыка из кинофильма «Цыган».
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Ни менее запоминающимся было выступление оркестра ШИ №2 под руководством М. И. Овчинникова. Их репертуар состоял преимущественно из национального музыкального фонда украинской музыки.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Структура концерта обусловила погружение слушателей в музыку прошлых лет фестиваля. Были предоставлены архивные видео материалы.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Примером для подражания может быть Образцовый оркестр «Портрет» им. В. Дёмина ДМШ №4 (рук. О. И. Калюжный). В день концерта коллектив только утром вернулся с Международного детского фестиваля-конкурса «Жемчужина Европы» в Праге. Ни насыщенные концертной деятельностью дни конкурса, ни утомление долгой дорогой назад в родной город Кривой Рог не затмили их мастерство, а только укрепили их стойкость, выдержку и самое главное «жизнь» в этом мире извлекаемых звуков.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Завершал 1е отделение концерта сводный духовой оркестр (КОМУ + Зеленодольск + ШИ №1 + ШИ №2 + ДМШ №3 + ДМШ №4) композицией И. Шевченко «Кривий Ріг – моє місто». Некоторые оркестранты играли стоя (в силу массивности коллектива) - зал также, стоя апплодировал.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта» Второе отделение было представлено Ансамблем трубачей и солистами Харьковского университета искусств им. Котляревского, студентами класса и.о. профессора Юрия Петровича Тарарака (выпускника КОМУ - 1975 г.)
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Победители, их преподаватели были награждены дипломами, грамотами и ценными музыкальными призами.

Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Следует выразить огромную благодарность преподавателям, директорам школ, директору училища Л. В. Ракитянской, а также зав. отделом «Оркестровые духовые и ударные инструменты» Криворожского училища В. В. Онуфриенко, преподавателям отдела: С.П. Литвиненко, С.А. Коваленко, М.И. Овчинникову, В.И. Гриценко, В.С. Онянову, Е.Р. Федо, А.В. Никитину, Д.Е. Шабаш, А.И. Новикову, ведущей концерта – Т.Ю. Кадук за особый вклад в развитие и поддержку прекрасного фестиваля «Волшебная флейта» - «праздника духовой музыки».

Преподаватель отдела «Теория музыки»
Дмитриева В.А.Звіт про результати
40 дитячого академічного фестивалю
духової музики та образотворчого мистецтва
"Чарівна флейта 2014"

Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»В 40 фестивалі духової музики та образотворчого мистецтва "Чарівна флейта 2014", який проходив у лютому-березні 2014 року прийняли участь:

І. Номінація "Сольне виконання":
1. Флейта – 13 чоловік (ДМШ № 1,6,7,5,4,ШМ№1 та ШМ м. Жовті Води).
2. Кларнет – 8 чоловік (ДМШ № 2,3,4,5,12,ШМ№1).
3. Саксофон – 19 чоловік (ДМШ № 4,8,10,3,ШМ м. Жовті Води, Нікопольського району).
4. Труба – 19 чоловік (ДМШ № 3,4,5,7,10,12, ШМ № 1,2, ШМ
м. Зеленодольська, Нікопольського району).
5. Тромбон – 5 чоловік (ДМШ № 1,4,12,ШМ№1).
6. Тенор – 1 чоловік (ДМШ №4).
7. Альт – 1 чоловік (ДМШ №2).
8. Ударні інструменти – 9 чоловік (ДМШ № 10,11,12,ШМ№1).

ІІ. В номінації "Ансамблеве виконання" – 16 колективів (ДМШ № 1,2,3,4,5,6,7,8,13,ШМ №1,2.

ІІІ. В номінації "Духові оркестри" - 18 колективів (ДМШ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, ШМ 1, ШМ 2, ШМ м.Зеленодольськ, ШМ м.Жовті Води, Долинська ШМ, Нікопольський р-н, ДМШ).

Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Найкращі духові відділи працюють в ДМШ № 4,3,10, ШМ № 1,2.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»В цьому році на високому рівні виступали виконавці на флейтах (ДМШ №1 – Бахмат Г.Г., ДМШ №7 – Зенченко С.А.), кларнетах (ДМШ №4 – Онуфрієнко В.В.), саксофонах (ДМШ №8 – Носачов С.Ф., ДМШ №10 – Зінченко А.В.), трубах (ДМШ №4 – Парфьонов А.В., ДМШ №10 – Мостовлюк К.П.), тромбонах (ДМШ №4 – Калюжний О.І.), ударних інструментах (ДМШ №12 – Савенкова У.Б., ДМШ №10 – Гацелюк С.В.).
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Зросла якість виконання творів ансамблями. Особливо відзначило журі виступи ансамблів ДМШ №8 (кер. – Носачов С.Ф.), ДМШ №4 (кер. – Онуфрієнко В.В.), ДМШ №12 (кер. – Савенкова У.Б.).
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Оркестрове виконання було представлено духовими оркестрами Криворізького обласного музичного училища (кер. – Онуфрієнко В.В., Литвиненко С.П.), ДМШ №4 (кер. – Калюжний О.І.), ШМ №1 (кер. – Слободянюк В.О.), ШМ №2 (кер. – Овчинніков М.І.), ДМШ №3 (кер. – Нікітін О.В.),ШМ м.Зеленодольська (кер. – Кондратьєв Ю.І.). На жаль в цьому році не з'явились нові духові оркестри, хоча вже є основи в ДМШ № 1,2,11,12,5.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»На фестивалі прекрасно виступив ансамбль трубачів Харківського університету мистецтв ім. Котляревького під керівництвом в.о. професора, випускника відділу духових та ударних інструментів Криворізького музичного училища 1975 року Ю.П.Тарарака. В програмі виступу було сольне та ансамблеве виконання викладача та його студентів, яке схвилювало слухачів фестивалю.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»В цьому фестивалі успішно приймали участь представники образотворчого мистецтва. 14 картин і 3 скульптури мистецтв з ШМ №2 прекрасно відтворили виконавство на духових та ударних інструментах в фарбах. Викладачі Головіна О.В., Ткачова О.Г., Мосєєв Є.А. та Мосєєва О.А. підготували зі своїми вихованцями прекрасну виставку робіт.
Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Заключительный концерт регионального фестиваля исполнителей на духовых и ударных инструментах «Волшебная флейта»Проведений 40 дитячий академічний фестиваль виконавців на духових та ударних інструментах "Чарівна флейта 2014" став важливим етапом в розвитку виконавства на духових та ударних інструментах і запорукою успіху цього виду мистецтва.
Директор 40 фестивалю "Чарівна флейта",
Голова ПЦК "Духові та ударні інструменти"
КВНЗ "Криворізьке обласне музичне училище"
В.В.Онуфрієнко


ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

27-28.03.14
ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». 27-28 березня 2014 року у КВНЗ “Криворізьке обласне музичне училище» відбувся ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко» номінація «Естрадний Вокал».
ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». Головою комісії був Повний кавалер нагрудного знаку «За заслуги перед містом»; Відмінник остіви України, нагороджений почесною грамотою кабінетів міністрів України. Композитор. Співак. Поет-пісняр. Виконавець. Неоднаразовий лауреат фестивалю «Червона Рута» - О.М. Грицишин.
ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». В конкурсі приймали участь біля 65 учасників – це учні музичних шкіл м. Кривого Рогу, м. Апостолове, Зеленодольська, с.Лозуватка, с. Софіївки, м. Дніпродзержинська, а також солісти дитячих естрадних студій нашого міста та студенти Криворізького обласного музичного училища.

СКЛАД ЖУРІ:

- Начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради - Н.В. Стрига;

Голова журі:
- Повний кавалер нагрудного знаку «За заслуги перед містом»; Відмінник остіви України, нагороджений почесною грамотою кабінетів міністрів України. Композитор. Співак. Поет-пісняр. Виконавець. Неоднаразовий лауреат фестивалю «Червона Рута» - О.М. Грицишин;
Члени журі:
- Заст. директора з навчальної роботи КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - О. Я. Мовчан;
- Заслужений працівник культури України, викладач-методист КВНЗ «Криворізькеобласне музичне училище» - Х. Х. Сиротюк;
- Заслужений артист України.Кавалер нагрудного знаку «За заслуги перед містом» ІІІ і ІІ ступенів. Головний режисер Криворізького Академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Г. Шевченка - В.П. Короленко;
- Зав.відділом «Естрадний спів»,викладач КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - А. М. Карпеєва;
- Викладач-методист вищої категорорії. Директор КММШ №2 - Т.В. Петрова;
- Викладач відділу «Естрадний спів» КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - О.М. Москва;
- Викладач відділу «Естрадний спів»КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» - Т.М. Калюжна.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

І тур конкурсу (прослуховування учасників) проводився 22 березня.
Конкурс проводився: 27 березня - I, II, III категорії, 28 березня - IV, V категорії.

Результати ІХ Регіонального конкурсу юних вокалістів «Соловейко»-2014


I категорія (5-8 років):
І місцеХрипко Ліза (7р.) - кер. Журавель Н.В. - Арт-студія «Дитячий світ», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Плисюк Вероника (5р.) - кер. Журавель Н.В. - Арт-студія «Дитячий світ», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Остапенко Марія (8р.) - кер. Журавель Н.В. - Арт-студія «Дитячий світ», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Ісмаїлов Хасан (8р.) - Викл. Афанасьева Т.Л. - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Дебют» - Лебединська Анна (5р.) - Кер. Кузя А.П. - ЦДЮТ «Дружба», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Дебют» - Черняк Рената (5р.) - Кер. Домнюк Д.В. - ЦДЮТ «Мрія», м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».Приз «Артисцизм» - Малакі Нікіта (8р.) - викл. Магера О.В. - РБК «Сучасник», м. Апостолове;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Музичність» - Зразкова естрадна студія «ДАР» (5-8р.) - викл. Магера О.В., РБК «Сучасник» м. Апостолове;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Сценічність» - Савченко Дарья (7р.) - Викл. Мельник Н. Є. - Широківська музична школа мистецтв.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».II категорія (9-11 років):

І місце - Бернадська Анастасія - викл. Карпеєва А. М., Короленко В.П. - КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №2», м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


І місце - Останіна Аделіна - викл. Петрова Т.В. - КПМНЗ КММШ №2, м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


І місце - Удовиченко Дар`я - Викл. Петрова Т.В. - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Вокальна студія «Серпантин» - викл. Лісова М.І., конц.Матюшенко І.І. - Центр дитячої творчості «Дивосвіт», м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Зразкова естрадна студія «ДАР»(хлопці) - Викл. Магера О. - ВРБК «Сучасник», м. Апостолове;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Кравчук Аліна - Викл. Карпеєва А.М., Короленко В.П. - КПМНЗ Криворізька міська школа мистецтв№2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Гудімова Анастасія - Викл. Чумаченко Т.В. - КПМНЗ «КМШМ №1»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Артисцизм» - Бецун Алиса - кер. Журавель Н.В. - Арт-студія «Дитячий світ». МПК «Саксагань» м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Артисцизм» - Димченко Єкатерина - Викл. Мельник Н.Є. - КПМНЗ Криворізька міська музична школа №7»;


Приз «Сценічність» - Коломоєць Дар`я - Кер. Лісова М.І. - ЦДТ «Дивосвіт» м. Кривий Ріг;Приз «Надія фестивалю» - Москаленко Анастасія - Кер. Лісова М.І. - ЦДТ «Дивосвіт» м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «За відтворення образу» - Зразкова вокально-хореографічна студія «Карамелька» - Викл. Магера О.В. - ПК «Ювілейний», м. Зеленодольськ.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


III категорія (12-14 років)

І місце - Арсеній Журавель - викл. Журавель Н.В. - Арт-студія «Дитячий світ» МПК «Саксагань», м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Арт-студія «Дитячий світ» - кер. Журавель Н.В. - МПК «Саксагань», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Кульков Олег - Викл. Петрова Т.В. - КПМНЗ «КММШ№2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Малакі Ян - викл. Магера О.В. - РБК «Сучасник», м. Апостолове;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Шкуропат Карина - Викл.Мельнік Н.Є. - Широківська музична школа мистецтв;


ІІІ місце - Грищенко Аліна - Викл. Шеіна Т.Г. - КПМНЗ «КММШ№2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ГРАН-ПРІ - Курбанова Альбіна - Викл.Нікітіна О.Ю - ПСМНЗ Криворізька районна музична школа, r>с.Лозуватка;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


IVкатегорія (15-17 років)

І місце - Дар’я Ворчилова - викл. Калюжна Т. М. - КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»
;
ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місцеАнастасія Власенко - викл. Москва О. М. - КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Ярослава Руденко - викл. Остапенко А. В. - КЗ «Софіївська районна музична школа». смт. Софіївка

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Артисцизм» - Богдан Федерко - викл. Афанасьєва Т. Л. - КПМНЗ «Криворізька мiська музична школа №4»

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Артисцизм» - Найда Анна - Викл. Єлькина Г.В - КПМНЗ КММШ№4, м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Творчий пошук» - Ангеліна Кизь - викл. Матвієнко Л. О. - КПСМНЗ «ДНШ №5» ДМР, м. Дніпродзержинськ;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Творчий пошук» - Єлизавета Колісник - Викл. Москва О. М. - м. Кривий Ріг

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Творчий пошук» - Дует Віталіна та Маргарита Мороз - викл. Пронь Н.Г. - Школа мистецтв м.Зеленодольськ;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Творчий пошук» - Алоьна Гаста - викл. Гаврилова О. Г.- «Музична школа №7», м.Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Vкатегорія (з 18 років)

ГРАН-ПРІ - Джаз-хорал «МузПарк» - викл. Шеіна Катерина Геннадіївна - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


І місце - Анастасія Щеглова - викл. Карпеєва Анастасія Миколаївна - КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІ місце - Юрій Назаренко - викл. Петрова Тетяна Владиславівна - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місце - Володимир Федюнін - кер. Журавель Наталія Вікторівна - МПК «Саксагань» Арт-студія «Дитячий світ», м. Кривий Ріг;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


ІІІ місцеНадія Бєлогурова - викл. Петрова Тетяна Владиславівна - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «Творчий пошук» - Аліса Соколовська - Студент: Олена Дейніченко, консультант: Андросова Маріанна Володимирівна - КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» Школа педагогічної практики «КОМУ»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «За музичне втілення образу» - Надія Бєлогурова та Юрій Назаренко - викл. Петрова Тетяна Владчиславівна - КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 2»;

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Приз «За музичне втілення образу» - Богдан Фоміних

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».


Зав. відділом "Естрадний вокал"
Карпеєва Анастасія Миколаївна
22.03.14

Відкритий урок, який перетворився на майстер-клас

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». 22 березня 2014 року на базі КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» відбулося прослуховування учасників, які хотіли прийняти участь у IX регіональному фестивалі-конкурсі дитячої на юнацької творчості «Соловейко» (у номінації естрадний спів). Це прослуховування і було першим туром самого фестивалю. Перед цим був проведений відкритий урок викладача методиста вищої категорії, директора КММШ №2, учасниці міжнародних джазових фестивалів у складі «Джаз-хоралу» під керівництвом Олександра Гебеля, а також члена журі фестивалю Петрової Тетяни Владиславівни. Темою уроку була: «Джазова імпровізація на перших етапах розвитку вокаліста». На уроці були присутні викладачі музичних шкіл міста и поблизу розташованих міст, керівники гуртків палаців культури та дошкільних закладів, викладачі та студенти КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище», а також усі ті, хто в цей день приїхав на прослуховування – учасники фестивалю та їх керівники.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». У своєму уроці Тетяна Владиславівна торкнулася історичних, методичних та практичних аспектів естрадно-джазового співу, розповіла та показала як потрібно працювати над джазовою манерою виконання, а також торкнулася прийому змішування регістрів (міксту), що є одним з найнеобхідніших та найскладніших прийомів у естрадному співі.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». Напротязі всього уроку всі вправи та прийоми вона показувала на своїх учнях, і паралельно просила повторювати їх публіку.

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал».

ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». ІХ регіональний конкурс юних вокалістів «Соловейко». Номінація «Естрадний Вокал». Дар’я Удовіченко, Аделіна Останіна та Олег Кульков, які були учасниками цього уроку, і є її учнями в кінці виконали по одному музичному твору з джазовими імпровізаціями. Завершальною крапкою був дует Тетяни Владиславівни студенткою КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище» Ольгою Кононовою.


Викладач відділу «Естрадний спів»
Калюжна Тамара Миколаївна


Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

22.03.14

Феномен музыканта-педагога Маргариты Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Необычайно ярким событием стал концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины , преподавателя высшей категории Криворожского областного музыкального училища Маргариты Матвеевны Кратиновой.
Из разных городов Украины и из Москвы съехались ученики, чтобы поздравить любимого Учителя. На вечере царила атмосфера мудрого спокойствия, сердечности, простоты. Без громких фраз, излишнего пафоса выступающие приоткрывали завесу секрета мастерства музыканта-педагога М. Кратиновой.
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Так в чем же состоит феномен преподавателя М.М. Кратиновой?
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Наверное, в том, что она умеет предугадать, спрогнозировать ,как заложенные природой способности в юном даровании могут раскрыться, знает, как помочь этому таланту, умеет создать в классе особую атмосферу высокого искусства, которая вдохновляет учеников следовать примеру Учителя, человека высочайшей культуры, прекрасного исполнителя-пианиста, удивительного методиста. Но главное феноменальное качество педагога М.М.Кратиновой – это потрясающая любовь, которая (как заметила в своём словесном поздравлении Ольга Чеботаренко) дарится «от сердца к сердцу», это - щедрость, с которой она делится опытом и знаниями.
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.За 45 лет работы в Криворожском музыкальном училище М.М.Кратинова подготовила около 100 специалистов-пианистов, среди которых более 30 лауреатов и дипломантов национальных и международных конкурсов и фестивалей, завоевавших более 80 наград. Они с успехом представляли профессиональную пианистическую школу Кривого Рога и Украины в странах Западной Европы, Израиле, России. Сама Маргарита Матвеевна была удостоена диплома «Выдающийся педагог» на Международном пианистическом форуме в Италии.
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.В юбилейном концерте приняли участие 11 учеников класса разных лет, от самых юных (ученица 6 класса ДМШ №1 София Коваленко) до зрелых творческих личностей (Ольга Чеботаренко, кандидат искусствоведения, доцент музыкально-педагогического факультета Криворожского Педагогического университета, выпускница 1985г.).

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой. Назовем остальных участников концерта – нынешние студенты класса Маргариты Матвеевны – Елена Овчаренко и Марина Рожкова,

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

а также - магистрант Дмитрий Дроздов и студенты, Ирина Рожкова, Анастасия Шарина (Национальная музыкальная Академия им. П.И.Чайковского,г. Киев), Надежда Саковская - магистрант Института музыки им. Глиэра (г.Киев), студентка Национальной Академии музыки (Львов) Юлия Кот,

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

ассистент-стажер Государственной классической академии им. Маймонида (г.Москва) Мария Михайлиди и ведущий концертмейстер Национальной музыкальной Академии им. П.И.Чайковского, (г. Киев) – Владислава Крускаль. Все они – лауреаты национальных и международных конкурсов.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой. Звучали виртуозные произведения Д.Скарлатти, П.И.Чайковского, М.Равеля, С.Прокофева, С.Рахманинова, К.Шимановского, Ф.Листа, К.Дебюсси, Р.Шумана. Ф.Шопена, А.Скрябина,В.Косенко. Исполнители покорили многочисленную публику вдохновением, виртуозностью, тонким чувством стиля, лиризмом, разнообразием звуковой палитры, глубокой содержательностью, артистизмом. Наиболее ценным для Учителя является их творческий рост, повышение уровня исполнительского мастерства.
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой. Право же, Преподаватель может заслуженно гордиться своими учениками!

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Оригинальную «нотку» внесло использование видеоклипов, рассказывающих о начальных шагах в музыке участников концерта (автор клипов Л.М.Крускаль. Ему же принадлежит исполнение афиши и буклета концерта.)
Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой. Кроме музыкальных поздравлений от учеников, со словами благодарности и теплыми пожеланиями выступили представители администрации училища, преподаватели училища и школ города. Прозвучали поздравления от Национального Музыкального Союза Украины и от фортепианной кафедры Национальной музыкальной Академии им. П.И.Чайковского, (г. Киев) . Запомнилось искреннее и душевное поздравление Геннадия Дубинина и ансамбля «Ностальгия», исполнившего «Вальс для Марго».

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Весь юбилейный вечер ,продолжавшийся почти 3 часа можно без преувеличения назвать «Островом Радости» (по названию одного из сочинений программы).

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.Присоединяясь к многочисленным поздравлениям, хочется пожелать М.М.Кратиновой неиссякаемой энергии, творческого «горения» и новых достижений в любимой профессии.

Концерт, посвященный 50-летию творческой деятельности Заслуженного деятеля искусств Украины, преподавателя высшей категории КОМУ Маргариты Матвеевны Кратиновой.

Преподаватель отдела "Теория музыки"
Л.Г.Масловская

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014»

21-23.03.14
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» З 21 по 23 березня 2014 року на базі Черкаського музичного училища відбувся ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014»
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» В конкурсі прийняли участь студенти музичних училищ України міст Северодонецька, Чернігова, Умані, Дніпропетровська, Кіровограда, Херсона, Черкас, Кривого Рогу.
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» Комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» на конкурсі представляли студенти спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти»:
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» - Кертик Семен (ІІ курс);
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» - Терентьєв Ілля (ІІІ курс)

Результати конкурсу:
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» Гран-при - Кертик Семен (викладач Гриценко Василь Іванович, конц. Єрьоміна Олена Георгіївна);
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на духових інструментах «Дніпровські сурми - 2014» ІІІ місце - Терентьєв Ілля (викладач Онянов Володимир Сергійович)
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!


VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк).

17-18-.03.14
 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк).

 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). 17-18 березня 2014 р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпродзержинське обласне музичне училище» був проведений VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП». Конкурс проводиться з метою надання стимулу в подальшому творчому розвитку талановитих юнаків та дітей, для виховання і передачі традицій культури і професійного мистецтва України.

 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). Музичний конкурс проводиться у п’яти номінаціях:
- фортепіано;
- оркестрові струнні інструменти;
- оркестрові духові та ударні інструменти;
- народні інструменти (баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура);
- вокал (класичний та естрадний співи).

 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). У номінації «Фортепіано (старша вікова категорія) прийняли участь 9 учасників Дніпропетровського, Дніпродзержинського, Криворізького музичних училищ.

 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). Серед учасників – студенти Криворізького обласного музичного училища спеціалізації «Фортепіано»:
- Аракелян О. – III курс (викл. Л.О.Тряскова);
- Билкова І. – IV курс (викл. Л.О.Тряскова);
- Починок О. - IV курс (викл. Л.О.Тряскова);

Вітаємо наших лауреатів!!!


I місце - Аракелян О. – III курс (викл. Л.О.Тряскова);
 VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). VII дитячо-юнацький обласний музичний конкурс «МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»(м. Дніпродзержиньк). Билкова І. – IV курс (викл. Л.О.Тряскова);
III місце - Починок О. - IV курс (викл. Л.О.Тряскова)


VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)

15-16.03.14
VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)

VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)15-26 березня на базі Дніпропетровської консерваторії пройшов VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. У конкурсі взяли участь студенти старших курсів Дніпродзержинського, Дніпропетровського, Криворізького музичних училищ.

Криворізьке обласне музичне училище представляли студенти відділу «Оркестрові струнні інструменти»:
- Таргонська Марина- IV курс (викл. – Ю. Шильман, конц.- Л. Замишляєва);
- Єфімова Олександра- III курс (викл. – Т. Кавіцька, конц.- А. Голентус);
- Чернишенко Катерина- III курс (викл. – Т. Кавіцька, конц.- А. Голентус);
- Дядюн Дмитро- III курс (Н. Чернійчук, конц.- Ю. Клоченко);
- Вахненко Марія- IV курс (викл. – Ю. Шильман, конц.- Л. Замишляєва).

Вітаємо переможців конкурсу!

VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)I місце - Вахненко М.- IV курс (викл. – Ю. Шильман, конц.- Л. Замишляєва)
VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)III місце - Дядюн Д.- III курс (Н. Чернійчук, конц.- Ю. Клоченко);

VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)Високу професійну майстерність показали концертмейстери: А. І. Голентус, Ю.І. Клоченко, а Л.Я. Замишляєва відзначена Дипломом кращого концертмейстера конкурсу.

Конкурс скрипалів та віолончелістів ім. Л. Когана
(м. Дніпропетровськ)


15-16.03.14
VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)15-16 березня на базі Дніпропетровської МШ №7 пройшов конкурс скрипалів та віолончелістів ім.. Л. Когана (учнів спец. музичних шкіл, шкіл естетичного виховання та студентів музичних училищ України)

Вітаємо переможців конкурсу!

VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)III місцеГавриленко Давид - III курс (викл. – Ю. Шильман, конц.- Л. Замишляєва);
VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)VIII Відкритий Регіональний конкурс гри на струнних інструментах. (м. Дніпропетровськ)ДипломантКірсанова Маргарита - I курс (викл. – Т. Кавіцька, конц.- А. Голентус).

«Играют юные музыканты Криворожья»


09.03.14
«Музыка воодушевляет мир, снабжает душу крыльями,
способствует полёту воображения, музыка придаёт
жизнь и веселье всему существующему.
Её можно назвать воплощением всего прекрасного и
всего возвышенного» ( Платон).


«Играют юные музыканты Криворожья»


«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»9 марта 2014 года в большом концертном зале комунального высшего учебного заведения «Криворожское областное музыкальное училище» состоялся концерт «Играют юные музыканты Криворожья». Добрая традиция проводить ежегодно смотр-парад достижений юных звёзд нашего города была заложена ещё 20 лет тому назад. С тех пор интерес к подобного рода мероприятиям значительно возрос, о чём свидетельствовал переполненный зал.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья» На концерте была представлена музыка разных стилей и жанров от барокко до современной украинской музыки. Солистами выступили учащиеся школ, лауреаты региональных, Всеукраинских и Международных конкурсов. А помогали им четыре оркестра музыкального училища:
• камерный оркестр (рук.Ю. Шильман),
• духовой ( рук. С. Литвиненко),
• симфонический ( рук. Н. Чернийчук)
• эстрадно – симфонический ( рук. В. Онянов).
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Концерт напоминал состязания. В мастерстве исполнения в качестве солистов соревновались почти все инструменты оркестра, даже ударные и туба.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Было заметно, что публика всех исполнителей принимала очень тепло и благосклонно. Особенно запомнились яркие выступления скрипачей. Первым, кто буквально «взорвал» зал аплодисментами был воспитанник Ю. Шильмана Армен Григорян (МШ № 4). Эмоциональное, технически безупречное исполнение скрипача, в сочетании с зажигательной музыкой М. Скорика никого не оставило равнодушным.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Очень сильным профессиональным и проникновенным было выступление Тихона Беляева ( преп. Крускаль О.С., МШ № 3). Скрипка в его руках покорила зал багатством оттенков, виртуозностью игры.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Из пианистов особо отличилась София Коваленко ( класс заслуженного деятеля искусств Украины преп. Кратиновой М.М.,). Ровно и уверенно выступили также Исаченко Ульяна (рояль, МШ № 1) и Ассоян Арутюн ( рояль МШ № 14).
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Деревянные духовые инструменты были представлены флейтой и кларнетом. Особенно запомнился дуэт кларнетов в составе Титова Даниила и Жовнир Софии ( преп. Онуфриенко В.В.) бывших учеников МШ № 4.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья» Лица их светились огромной радостью которую дарила музыка исполняемого ими Регтайма. Запомнилась также необычная сюита для хора с оркестром «Чикидан» в исполнении солистки Олег Дарьи (вокал). Исполнение было настолько выразительным, что легко покорило слушательские сердца.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»Не очень удачным выступлением, на мой взгляд, было исполнение на тубе романса Я. Степового «Розвійтеся з вітром». Трогательная, душевная мелодия романса просто потерялась в глухом тембре тубы.
«Играют юные музыканты Криворожья»«Играют юные музыканты Криворожья»В целом концерт получился разнообразным и интересным. И. большая заслуга в этом преподавателей музыкальных школ города и училища, а также ведущей концерт – Татьяны Кадук, которая оживляла выступления учасников своими познавательно – развлекательными анонсами.

Преподаватель специализации «Теория музыки»
Л.Г. Масловская


Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).

24.02.14

Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).24 лютого 2014 року у спортивній залі Криворізького обласного музичного училища відбулися змагання із загально-фізичної підготовки (триборство) серед студентів I – III курсів, присвячені 70-річчю визволення м Кривого Рогу від німецько- фашистських загарбників.

Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).
Переможцями стали:

Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).ЮНАКИ

157 оч. – I місце – Терентьєв Ілля (III курс- відділ «Оркестрові духові інструменти»);
154 оч. - I I місце – Нікулін Владислав (I курс- відділ «Оркестрові струнні інструменти»);
123 оч. - III місце – Сухомлинов Дмитро ((I курс- відділ «Фортепіано»).

Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).Змагання із загально-фізичної підготовки (триборство).ДІВЧАТА

109 оч. - I місце – Непомняща Маргарита (III курс- відділ «Народні інструменти»);
109 оч. - I місце – Мішина Тамара (I курс- відділ «Естрадний спів»);
108 оч. - III місце – Єфімова Олександра (III курс- відділ «Оркестрові струнні інструменти»).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Викладач фізвиховання
відділу «Загальноосвітні дисципліни»
Ємєльянцева Т.


Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

26.02.14
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Знаменательным музыкальным событием для нашего города стала встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла, которая состоялось 26 февраля в Большом зале музыкального училища.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Филипп Вилла является обладателем Золотой медали Международного фестиваля молодых исполнителей в Бордо (1991) и Золотой медали Парижа, также победителем конкурса Международного фонда Иегуди Менухина (1992). В разные годы завоевывал высшие награды на Международном гитарном конкурсе им. Эмилио Пухоля, Международном конкурсе им. Никколо Паганини и международных конкурсах в Милане и Таранто.
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Он играет на современной и романтической гитарах. Регулярно выступает на европейских фестивалях и является организатором международных гитарных фестивалей на французском острове Ре. Неоднократно входил в состав жюри различных международных конкурсов и принимал участие в благотворительных фестивалях.
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Филипп Вилла часто выступает в ансамблях с другими музыкантами и вокалистами, он создал прекрасный дуэт с пианисткой Кароль Карньел. Не чужда музыканту и педагогическая деятельность; он является преподавателем в Национальной школе музыки в г. Ньор (Франция).
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Маэстро гастролирует по всему миру: в Европе (Австрия, Венгрия, Германия, Италия, Словакия, Чехия, Швейцария), в Азии (Турция, Кипр, Тайланд) и США.
Особую любовь французский гитарист питает к России. Вот уже на протяжении более чем 11 лет он концертирует по городам России и очень тепло отзывается об этой стране, ее пейзажах, радушных приемах и мелодичном русском языке в своих интервью. На Украине исполнитель также неоднократно бывал, и каждый раз открывал для себя новые грани нашей Родины…Сегодня нам посчастливилось увидеть такого маститого профессионала в Кривом Роге.
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча была выстроена следующим образом – мастер-класс при участии ученицы ДМШ № 11 Дарьи Лещенко,

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.


Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

студента ІІ курса Стецкого Ивана и собственно концерт Филиппа Вилла.
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.На мастер-классе студент ІІ курса отдела «Народные инструменты» Стецкий Иван исполнил несколько произведений – Л. Честякова «Фуга», в которой Вилла отрабатывал со студентом правильную постановку руки, сбалансированное звучание инструмента, где главной задачей является озвучивание и слышание темы в любом голосе. В качестве вспомагательного метода Филипп посоветовал испонителю закрыть глаза и играть по ощущению. Действительно, такой метод повлек за собой более плавное голосоведение, некую свободу в исполнении.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Во втором произведении «Хуторок» С. Руднева, педагог уделил внимание нахождению правильного гитарного тембра и извлечению звука, так как это является первоосновой для любого произведения и предела совершенству в такой работе нет. Кстати, с С. Рудневым, исполнителя связывают дружеские отношения. В одном из интервью Ф. Вилла сказал: «Сегодня почти на всех концертах я исполняю произведения Руднева, он русский, я не могу ничего сказать о нем как о композиторе, но как специалист, адаптирующий русский репертуар для гитары, он гениален». Поэтому гитарист был очень рад услышать его произведение в исполнении учащегося мастер-класса. Общение с учениками было очень живым, сравнения образные, яркие, помогающие раскрыть суть исполняемых пьес. Ученикам было легко и интересно на уроке.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Программа концерта получилась достаточно насыщенной. Публика могла насладиться музыкой романтических и современных композиторов. В первом отделении прозвучали произведения итальянских композиторов XIX ст., таких как Мауро Джулиани «Россиана» ор. 120 № 2, Джулио Ригонди «Ноктюрн» ор. 19. Второе же отделение порадовало слушателей современной музыкой ХХ ст. Такой разнообразный «коктейль» разных стилей, по словам гитариста, раскрывает богатые возможности гитары широкой публике.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Хочется добавить, на концерте нужно было слушать и смотреть. Ведь выступление музыканта – это еще и спектакль, в который вовлекаются все присутствующие. Классического объявления произведений не получилось. Перед концертом Ф. Вилла сразу предупредил: «Концерт специальный. Я не знаю, что буду играть…вернее знаю, но посмотрим, как пойдет».
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Так как объявлял номера сам исполнитель, атмосфера в зале была непринужденной, домашней. Зрители имели возможность пообщаться и поймать «творческую волну» исполнителя. Среди гостей были дети, преподаватели музыкальных школ, студенты музыкального училища и просто любители музыки. Всех восхитило мастерство Филиппа Вилла и его простота в общении, что без сомнений притягивало, было желание слушать еще и еще. В перерывах между произведениями, он наигрывал всем известные украинские мотивы и композиции из репертуара «Битлз».
Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Неожиданным завершением концерта явилось исполненное в полутьме «Воспоминание об Альгамбре». Слушатели могли насладиться музыкой и подумать о чем-то своем, ведь она затрагивала самые сокровенные струны души…

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.Когда Филипп играет на гитаре, такое ощущение, что играет он не только руками, играет все его существо. Его легкая улыбка, сменяющаяся, где этого требует характер музыки, на крайнюю сосредоточенность и через мгновение возвращается ироническое выражение лица. В этом он весь, «человек-праздник», «человек-шутка», гитарист Филипп Вилла.

Встреча с современным французским гитаристом, тончайшим музыкантом, виртуозом – Филиппом Вилла.


Студентка ІІ курса отдела «Теория музыки» Веерова Николь,

преподаватель отдела «Теория музыки» Фролова Е. А.


Дні жалоби в Україні

Дні жалоби в Україні


20-23.02.14

Дні жалоби в УкраїніДні жалоби в Україні20-23 лютого - Дні жалоби за загиблими під час масових акцій протестів у Києві.

Дні жалоби в УкраїніДні жалоби в УкраїніЗгідно з наказом, 20-23 лютого на всій території України буде приспущено державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.


МОЛИТВА (відео)Вільна Україна!

Ні! Не згине Україна.
Вільна вона на віки.
Сонце сяять буде з неба.
Будемо щасливі ми.

Ми здобудем честь і гідність
Будемо ми в мирі жить
Недозволимо "тітушкам"
Україну розгромить.

Вічна пам'ять тим героям.
Тим хто у боях поліг
Скільки буде Україна -
Пам'ятати буде їх.

Пам'ятати будем тих,
хто віддав життя.
Буде вільна Україна,
Світле буде майбуття
Алина Зямская

Дні жалоби в Україні

Концерт вокальной и камерной музыки

15.02.14
Он родился в Испании восемь столетий назад,
По Европе с триумфом прошёл – молодой и красивый –
И однажды – когда, я, навряд ли, смогу вам сказать –
Навсегда заблудился в безбрежных просторах России.
Он в кибитках цыган молдаванских гулял по степи
И – хотя нам сегодня все это покажется странным –
На гусарских пирах золотое шампанское пил,
И в дворянских салонах был принят с восторгом, как равный.
Сколько было разлук на пути, сколько радостных встреч!..
И когда, наконец, забывая язык свой романский,
Он впитал в себя русские песни и русскую речь,
Называть его стали по-новому: русским романсом.
Что такое старинный романс, объяснять я не буду.
Что такое романс – это, думаю, знает любой.
В нем – и радость, и боль, и печаль, и гусарская удаль,
И, конечно – любовь… бесконечно большая любовь!
Владимир Безладнов, 2001г.


Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки15 февраля в Большом зале Криворожского музыкального училища состоялся КОНЦЕРТ ВОКАЛЬНОЙ И КАМЕРНОЙ МУЗЫКИ, где приняли участие студенты отделов: «Фортепиано», «Хоровое дирижирование», «Академическое пение», «Оркестровые струнные инструменты».
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиКамерные произведения скромны по диапазону звучностей, невелики по масштабам, они камерны. Данной области музыки присуща выразительность каждой музыкальной мысли, каждого образа, а в ансамблях – самостоятельность каждого инструмента, голоса, тонкая детализация партий. Камерная музыка обладает большими возможностями передачи лирических эмоций и самых тонких градаций душевных состояний человека.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки В этом году традиционный Вечер романсов приобрел более монументальные рамки, так как в концерт была включена не только камерно-вокальная, но и камерно-инструментальная музыка.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиКомпозиция концерта была строго выстроена, что дало возможность легко «переправляться» то на «берег» вокальной, то на «берег» инструментальной музыки, касаясь произведений начиная от 18 века до сегодняшнего времени. Публика с замиранием сердца, слушает голос певца и звуки фортепиано, льющиеся со сцены. Интерес аудитории к этому жанру не слабеет с годами – наоборот, у романса становится все больше почитателей. Концерты, посвященные исполнительскому искусству в этом жанре, вызывают интерес не только у музыкальной общественности, но и у широкой публики, знающей и любящей романс.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиXIX век по праву считают «золотым веком» русского романса. «Русский романс — действительно явление удивительное, неповторимое в своей прелести, силе чувства, искренности. Сколько красоты и правды в русском романсе! Какая глубина переживания!» И здесь нельзя не согласиться с одним из лучших музыковедов советского периода В. А. Васиной-Гроссман, для которой основным кругом научных интересов бала русская классическая и советская вокальная музыка. Одним из самых замечательных и богатых жанров русской музыки является романс, завоевавший наряду с оперой особую популярность в народе. Не только произведения великих мастеров — Глинки, Даргомыжского, Чайковского, Римского-Корсакова, Бородина, Рахманинова, — но и более скромные по своему значению произведения Алябьева, Варламова, Гурилева и других авторов песен и романсов до сих пор звучат в программах певцов, пользуясь неослабевающей любовью слушателей.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиВ концерте были представлены романсы Ц. Кюи («Коснулась я цветка», «Смеркалось»), А. Бородина («Разлюбила красна девица»), Н. Римского-Корсакова («На холмах Грузии» «О чём в тиши ночей»), А. Аренского («В полусне») и др.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиТакже программа включала произведения камерно-вокальной музыки творчества украинских композиторов, являясь одним из ведущих жанров их творческого наследия. Это романсы А. Кос-Анатольского («Солов’їний романс»), Л. Колодуба («Тополя»), М. Скорика («Якби мені черевички»)…
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиУдивительная гармония души и сердца, деликатное и тонкое воплощение чувств и мыслей, были подарены слушателям студентами вокального отделения:
Концерт вокальной и камерной музыки - Любовь Микоць, Георгий Дербас, Алексей Фатеев, Юрий Назаренко, Карина Азизова, Дарья Смигановская, Юлия Крушенок (класс засл. работника культуры Украины Х. Х. Сиротюк);

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки- Татьяна Антонова, Ксения Залужная, Татьяна Киселёва, Нина Сушко (класс педагога Н. А. Овчаренко);

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки - Елизавета Серенкова (класс педагога А. А. Головко).

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиОсобый отклик в сердцах слушателей получило нежное, проникновенно-«хрустальное» исполнение Нины Сушко («Солов’їний романс» А. Кос Анатольский).
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиКаждое слово высвечивая неповторимой интонацией, трепетным, хрупким исполнением отмечено выступление Татьяны Антоновой («Якби я вміла вишивать» Н. Андриевская).
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиПогрузиться в прекрасную музыку прошлого Исаака Дунаевского, вспомнить легендарные фильмы, любимые несколькими поколениями зрителей, предоставила возможным Дарья Смигановская, исполнив «Лунный вальс» из кинофильма «Цирк».
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиВ концерте также следует отметить студентов фортепианного отдела, аккомпанирующих вокалистам. Равенство певца и пианиста стало примечательной особенностью этого музыкального вечера. Пианист выступил не просто аккомпаниатором, а равноправным участником творческого диалога исполнителей. Это студенты III и IV курсов:
Концерт вокальной и камерной музыки - Марина Рожкова, Алиса Соколовская, Евгений Сащук, Юлия Косенкова, Полина Зубкова, Захар Очковский, Дарья Ефимова, Анастасия Лесечко, Ирина Былкова, Гульнара Рустамова, Елена Овчаренко, Елена Аракелян, Алексей Сулима, Анастасия Микрюкова.

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиЛиния камерно- инструментальной музыки была представлена творчеством композиторов Иосифа Геништы (Соната для альта и фортепиано со минор), Людвига ван Бетховена (Классические вариации для скрипки, виолончели и фортепиано), Чарльза Шуберта («Большой ноктюрн для двух виолончелей и фортепиано»), Феликса Мендельсона (Соната для скрипки и фортепиано фа минор), Давида Юхансена (Соната для скрипки и фортепиано ля мажор), Карена Хачатуряна (Соната для скрипки и фортепиано ре минор). Здесь своё мастерство, талант и умение продемонстрировали студенты отдела «Оркестровые струнные инструменты»:
Концерт вокальной и камерной музыки - Богдан Бережной, Дмитрий Дядюн, Мария Шмагайло, Роман Лушников, Александра Ефимова, Екатерина Чернышенко, Марина Таргонская.

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиЗаключительным номером концерта стала динамичная, ярко национально окрашенная «Третья соната для скрипки и фортепиано до минор» Эдварда Грига, стоящая в ряду драматических произведений композитора, обнаруживая глубокое ощущение природы скрипки, инструмента исключительно популярного в норвежской народной и профессиональной музыке. Произведение прозвучало в мастерском, чутком исполнении студентов III курса Дмитрия Дядюна (скрипка) и Алексея Сулимы (фортепиано).
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки Ведущие концерта, студентки отдела «Теория музыки» - Жозе Изабелл и Веерова Николь, с творческим рвением и сознательностью подошли к подготовке и собственно проведению концерта.

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки Концерт оказался стилистически выдержанным, но при этом разнообразным, и подарил возможность не только прослушать прекраснейшие образцы изведанной классической музыки, но и познакомиться со сравнительно малоизвестным пластом музыкальной культуры в этих жанрах.
Особую благодарность следует выразить организатору концерта Т. Н. Кривохижиной.

Концерт вокальной и камерной музыки

Преподаватель отдела "Теория музыки"
В. Дмитриева
V Международный фестиваль-конкурс искусства и творчества "Музыка любви" (г.Днепропетровск)

15.02.14

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиПоздравляем Арину Стельмах - студенку ІІ курса (преп. Андросова М.В.) - Лауреат 2 степени (молодежная категория) на 5-м Международном фестивале-конкурсе искусства и творчества "Музыка любви" (г.Днепропетровск).II литературно-музыкальный фестиваль чествования воинов-интернационалистов «Виват».

14.02.2014

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки14.02.2014 в КПНЗ «Дворец детского и юношеского творчества Центрально-Городского района» состоялся III литературно-музыкальный фестиваль чествования воинов-интернационалистов «Виват», приуроченный к годовщине вывода советских войск из Республики Афганистан и Дню чествования участников боевых действий на территории других государств.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиПоздравляем наших участников фестиваля с победами.
Таран Валентина- студентк IV курса (преп. Карпеева А.Н.) - ГРАН-ПРИ
Щеглова Анастасия - студенка І курса (преп. Карпеева А.Н.) - І место
Вочилова Дарья - студенка ІІ курса (преп. Калюжная Т.Н. ) - ІІ место
Стельмах Арина - студенка ІІ место (преп. Андросова М.В,) - ІІІ место

XIІ фестиваль детско-юношеского и молодежного народного творчества «Квітка надії».

08.02.14

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиВ Криворожском академическом театре драмы и музыкальной комедии имени Тараса Шевченко прошел гала-концерт XIІ фестиваля детско-юношеского и молодежного народного творчества «Квітка надії», организованного исполкомом Центрально-Городского районного совета при поддержке Благотворительного Фонда «Общественная инициатива жителей Кривбасса».

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиС момента открытия фестиваля в 2002 году, участниками стали более двадцати двух тысяч солистов и коллективов города.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиВ этот день свои таланты демонстрировали более трех тысяч участников фестиваля в различных возрастных категориях и жанрах, в том числе художники, мастера декоративно-прикладного искусства, фотографы. Вокалисты, хореографические, художественные, фольклорные и инструментальные коллективы города подарили зрителям незабываемое двухчасовое шоу.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиПосле концертной программы состоялась торжественная церемония награждения лауреатов и участников фестиваля «Квітка надії». Более ста одаренных исполнителей получили именные дипломы и памятные подарки.
Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыкиАктивное участие в этом фестивале принимали студенты отдела «Эстрадный вокал»

Петренко Виктория - студентка І курса (преп. Москва Е.Н.) - ІІІ место

Анастасия Щеглова - студентка І курса (преп. Карпеева А.Н.) - ІІ место

Таран Валентина - студентка ІV курса (преп. Карпеева А.Н.) – І место


Концерт вокальной и камерной музыки
XI городской фестиваль вокальных и вокально-инструментальных ансамблей «В новый год с любимыми песнями».

25-26.-1.14

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки25-26.01.14 в ГП «Овация» ОАО «ЦГОК» прошёл XI городской фестиваль вокальных и вокально-инструментальных ансамблей «В новый год с любимыми песнями». Студентка IV курса Кристина Мутамбе (преп. Козиенко Н.В.) заняла 1 место, исполнив песню Уитни Хьюстон «I Have Nothing».

Концерт вокальной и камерной музыки

Концерт вокальной и камерной музыкиКонцерт вокальной и камерной музыки26 января проходил мастер-класс по эстрадному вокалу. Своим опытом в это день делилась председатель жюри, известная эстрадная исполнительница, заслуженная артистка Украины Татьяна Пискарева.


Концерт вокальной и камерной музыки


Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

08-11.02.14
Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград) Вершина и цель любого творчества –общение со зрителем, либо слушателем, когда возможность и необходимость самовыражения совпадают. И это не просто вершина, в этом – смысл творчества. Такую возможность предоставляют разнообразные концерты, музыкальные конкурсы и фестивали. Подтверждение тому – Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова - замечательного педагога, дирижера, скрипача, проходивший в Кировоградском музыкальном училище с 7 по 11 февраля. В рамках Фестиваля проходили концерты солистов и коллективов из разных городов Украины. На Фестиваль были приглашены и наши коллективы: камерный оркестр (рук. Ю.А.Шильман) и симфонический оркестр (рук. Н.М.Чернийчук), которые своим выступлением достойно завершили Фестиваль. В этом концерте были представлены произведения разных эпох, стилей и жанров от музыки барокко до современных украинских композиторов. Интересным и живым акцентом концерта стали выступления наших солистов - Армена Григоряна (учащийся 6 класса ДМШ №4, преподаватель – Ю.А.Шильман)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград) и Дмитрия Дядюна (студент ІІІ курса училища, преподаватель – Н.М.Чернийчук). Как солист, в концерте принимал участие и Ю.А.Шильман, исполнив Концерт для альта с камерным оркестром Г.Ф.Телемана. Глубокое и цельное исполнение произведения задало тон всему концерту.

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Нельзя не отметить наших студентов Марину Таргонскую (А.Лядов «Кикимора»)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград) и Инну Довбню (М.Мусоргский «Ночь на Лысой горе»),

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград) как дирижеров симфонического оркестра. Их дирижирование было с воодушевлением воспринято слушателями.
Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград) Надо сказать, что успех концерта, как явления «обоюдоострого», зависит как от исполнителей, так и от слушателей. В этом концерте исполнители живо ощущали непосредственную, горячую, эмоциональную поддержку со стороны публики, переполнившей зал, что ,конечно, вдохновляло исполнителей. и благодаря чему исполнение приобрело дополнительную искренность и слаженность.
Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)Теплый прием, оказанный нам со стороны организаторов Фестиваля и администрации Кировоградского училища, запомнится надолго, и, в свою очередь, будет служить стимулом для будущих творческих встреч.

Фестиваль инструментальной музыки имени Ю.П.Хилобокова (г. Кировоград)

преподаватель Криворожского Областного музыкального училища
отдела "Струнные оркестровые инструменты"
Н.Народицкая
Людина року 2013

11.02.14

Людина року 2013Людина року 201311 лютого 2014 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбувся районний конкурс «Людина року 2013».
Людина року 2013Людина року 2013 В номінації «Ділова жінка» здобула перемогу Ракітянська Людмила Володимирівна (директор Криворізького обласного музичного училища).
Людина року 2013Людина року 2013 В номінації «Серце віддаю дітям» здобула перемогу Сиротюк Халіда Халілулаївна (викладач Криворізького обласного музичного училища, заслужений працівник культури України).
Людина року 2013Людина року 2013 Переможці отримали дипломи та пам’ятні призи.

Людина року 2013Людина року 2013ВІТАЄМО!!!


Людина року 2013


Людина року 2013Всеукраїнський фестиваль- конкурс викладачів "Ступені майстерності" (Педагогічний коледж - м. Дніпропетровськ)

01-02.02.14

Людина року 2013


XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )

08-10.01.14

 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )З 8 по 10 січня 2014 року на базі Київського інституту музики імені Р. М. Глієра була проведена XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України».
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Тематика конференції включала такі теми: актуальні історичні проблеми розвитку вітчизняної та світової музики, теоретичні аспекти дослідження музичної культури, проблеми музичного виховання та виконавського мистецтва, питання інтеграції різних галузей українського музикознавства в сучасний європейський контекст.
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Участь у конференції могли приймати студенти училищ та консерваторій, аспіранти, здобувачі вищих музичних навчальних закладів.
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Від нашого Криворізького музичного училища також був представник. Це студентка ІІІ курсу відділу «Теорія музики» Степанова Анастасія. Нами була представлена актуальна на сьогодні тема, яка стосується проблематики розвитку сучасного композиторського мистецтва – «Фортепіанний цикл «Писанки» Олександра Козаренка (до питання програмності)».

 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )

 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) Серед сучасних українських композиторів, які в останні роки здобувають все більше визнання як в Україні, так і за її межами, достойне місце належить Олександру Козаренко (1963 р. н.). Він навчався у Львівському музичному училищі. Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.Чайковського і аспірантуру при ній (класи професорів: композиції - Мирослава Скорика, фортеп'яно - В. Воробйова, музикознавства - Івана Ляшенка).
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Композитор проявив себе в дуже різних напрямках музичної культури. Характерними ознаками його творчого мислення є тенденція до камерності та композиційної мініатюрності, циклічного типу формотворення. Йому ближча заглибленість в сферу внутрішнього, потаємного. Зовнішній світ втілюється мозаїчно – конструктивним зіставленням тематичних побудов – фрагментів. Це яскраво проявляється в п’ятичастинному циклі «Писанки» для фортепіано соло. Нас зацікавило саме тлумачення питання програмності щодо даного твору, адже цей фактор є дуже важливим для композитора. Зі слів самого композитора в одному з інтерв’ю: «Оця домена слова – вона для мене важлива хіба в назві твору. Тому що вся моя музика програмна. І ці програми закладені саме у назвах. Часто бувало, що від назви твору народжувався, власне, твір». Саме програмний жанр уміщує різноманітні експерименти в композиторській техніці. Одним із таких творів і є фортепіанний цикл Олександра Козаренка. В ньому композитор зумів поєднати сучасну техніку музичного письма з фольклорними традиціями українського народу на рівні програмності.
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Цікавим фактом є те, що саме в місті Коломиї Івано-Франківської області, родом з якого і є Олександр Козаренко, знаходиться Музей писанкового розпису, (неофіційна назва Музе́й «Пи́санка»). В колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. Музей урочисто було відкрито у 1987 р. в Коломийській церкві святого Благовіщення якраз у день на 400-ліття цієї церкви. В 1990 р. церква була передана віруючим, а музей не отримав постійного приміщення. З 1992 р. Музей писанкового розпису розміщувався в малопристосованому будинку по вул. Р. Шухевича, 78. В 2000 р. музей було відкрито у спеціалізованому будинку, частиною якого є пам'ятник писанці, висота якого сягає 13,5 метрів, а діаметр 10 метрів.
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Таким чином коломийський пам'ятник є найбільшою писанкою у світі. Будівля була спроектована Ігорем Євстахієвичем Шуманом. Приміщення музею виготовлене повністю з кольорового скла, а загальна площа утвореного таким чином вітражу більша за 600 квадратних метрів.
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )А це, спираючись на деякі дослідження з життя та творчості Козаренка, яких, до речі, дуже мало стосовно сучасної композиторської творчості, є автобіографічним фактом. Адже цикл «Писанки» писався саме у цей період (1988 р.).
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Конференція тривала три дні, включала 8 засідань на яких були представлені роботи доповідачів. До комісій входили Т.Ф. Гнатів (кандидат мистецтвознавства, професор), О.О. Корчова (кандидат мистецтвознавства, доцент), С.В.Тишко (доктор мистецтвознавства, професор), Ю.А. Зільберман (кандидат мистецтвознавства, професор), М.Р. Черкашина–Губаренко (доктор мистецтвознавства, професор), О.С. Зінькевич (доктор мистецтвознавства, професор), В.Б. Жаркова (доктор мистецтвознавства, професор), Л.Г. Мудрецька (кандидат мистецтвознавства, доцент), В.Г. Москаленко (доктор мистецтвознавства, професор) та ін..
 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )Кращі доповіді відмічали двома способами. Роботи аспірантів будуть друкуватися у збірці «Київське музикознавство». А студенти училищ та консерваторій, роботи яких були на високому рівні, отримали лист подяки «За високий науковий та творчий рівень доповіді». Дуже приємним було те, що і робота нашої студентки увійшла до списку відзначених.

 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )

 XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра ) XVI Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці України» (Київський інститут музики імені Р. М. Глієра )На закритті конференції віяло теплою, домашньою атмосферою. Професори ділилися своїми спогадами та чудернацькими випадками з років свого навчання, залучали до майбутньої зустрічі у наступному році. Адже участь у такій Міжнародній науково-практичній конференції дає колосальний досвід музикознавцю.

Викладач відділу «Теорія музики»
Дмитрієва В. О
.Подорож до країн Європи

03-09.01.14

Подорож до країн ЄвропиПодорож до країн Європи Напередодні святкування Різдва Христового з 03.01.14 по 09.01.14 група викладачів і студентів Криворізького обласного музичного училища здійснила подорож до країн Європи: Польщі,Чехії, Німеччини, де змогли познайомитись з пам’ятниками архітектури, з світовими шедеврами живопису в містах: Кракові,

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи
Вроцлаві,


Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи
Празі,

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи
Дрездені,


Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європита помилуватись мальовничими куточками міст – Красичина

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи
та Сіхрова,


Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи де багатовікові замки дивували своєю красою та зачарували легендарними історіями.

Подорож до країн ЄвропиПодорож до країн Європи З.великим задоволенням вокальний ансамбль «Співаночки» (кер. Т.Мєсропова, конц. В.Кривенко),

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи хор «Оріана» (кер. К.Фокіна, конц. Т.Старшинова),

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європи

Подорож до країн Європисолісти – Г.Дербас (2 курс спеціалізації «Класичний спів», викл.- засл. робітник культури України Х.Сиротюк, ),

Подорож до країн Європи

Подорож до країн ЄвропиД.Смігановська (2 курс спеціалізації «Класичний спів», викл.- засл. робітник культури України Х.Сиротюк),

Подорож до країн Європи

познайомили глядачів з українськими народними традиціями святкування Різдва Христового, виконуючи колядки щедрівки, духовну музику, українські народні пісні.
Подорож до країн ЄвропиПодорож до країн Європи Концерти відбулись в Будинку милосердя (м.Прага), у Костелі Святих апостолів Петра і Павла (м.Краків).
Подорож до країн ЄвропиПодорож до країн Європи Найщиріші слова подяки та захоплення почули студенти та викладачі від вдячного слухача.


С НОВЫМ ГОДОМ И РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!!!

С НОВЫМ ГОДОМ И РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!!!

Пусть Лошадка в этот год
Много счастья принесет!
Сколько снега за окном,
Столько теплоты в ваш дом!
Сколько лампочек в гирлянде,
Столько радости во взгляде!
Сколько пузырьков в фужере,
Столько же удачи в деле!
Сколько за столом гостей,
Столько радостных вестей!
Сколько праздничных одежд,
Столько сбывшихся надежд!


С НОВЫМ ГОДОМ И РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!!!

Сумерки... И как по мановению,
Мир чудесным светом осиян!
Это долгожданное мгновение –
Самый главный праздник христиан,
И, как прежде, в час урочный снова
В небе загорается звезда…
Поздравляю с Рождеством Христовым!
Счастья Вам на долгие года!


Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

28.12.13

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Кінець грудня традиційно ознаменувався проведенням у Криворізькому обласному музичному училищі Новорічних Різдвяних концертів, на яких кожен виконавський колектив виступив у своєму амплуа, репрезентував свій стиль. Оркестр народних інструментів зачарував яскравістю барв, задушевністю мелодій; симфонічний оркестр – класичною стрункістю форм, масштабністю композицій, естрадний – вразив силою звуку.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Камерний оркестр Юрія Шильмана здавна обрав для себе сферу високоінтелектуальної, вишуканої музики з глибоким підтекстом. Вже перелік авторів, твори яких виконуються на його концертах, говорить про спрямування колективу на, так звану, серйозну музику.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Проте Різдвяний концерт Камерного оркестру, що відбувся 28 грудня 2013року у Великому залі музичного училища, аж ніяк не був нудним, чи лише повчальним. Виконавцям вдалося донести серйозну музику у дотепній, розважальній формі. І велика заслуга в цьому ведучої концерту – неповторної Олени Карлової, яка зуміла дати прості зрозумілі пояснення таким складним поняттям, як барокко, кончерто гроссо, сонатна форма, ренесанс; оздобила свій виступ поетичними рядками, розвідками в історичне минуле.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Водночас, це пізнавально-розважальне дійство мало струнку і логічну форму. Ключовим словом вечора було поняття «концерт».
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Найперше – концерт, як жанр, був представлений скрипковим і фортепіанним концертами В.А. Моцарта, віолончельним концертом Й. Гайдна, альтовим концертом Г.Ф. Телемана і Кончерто гроссо П.А. Локателлі.

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) По-друге – «концерт», як змагання солістів у вправності виконання.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Доброю традицією оркестру стали виступи з юними зірками-солістами. Цього року публіці були представлені студенти:
- лауреат Всеукраїського конкурсу Марія Шмагайло (віолончель, клас викладача Е. Зайцевої)
- лауреат Міжнародного конкурсу Маргарита Кірсанова (скрипка, клас викладача Т. Кавіцької)

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

- і юна піаністка, учениця ДМШ№1 Софія Коваленко, лауреат обласних, українських та Міжнародного конкурсів (клас викладача м. Кратінової).

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) І нарешті, «концерт» у своєму останньому найсучаснішому значенні – як злагодженість, виявився у майстерності, професійності звучання оркестру в цілому.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Ще хочеться зауважити, що будова цього Новорічного концерту дуже нагадувала сонатну форму, де головною партією був соліст і диригент Юрій Шильман, а побічних партій було декілька (це вищезгадані солісти). Вступом і кодою послужили пишні оркестрові композиції Локателлі і Брамса (Угорський танець №5). А кульмінацією всього концерту безперечно стала каденція соліста – Юрія Шильмана, що яскраво представив єврейські народні мелодії (разом з солістами оркестру).

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) Достойно віншувала свято заключна частина концерту, яка була витримана як новорічний подарунок мініатюр, з перевдяченням і прикрашанням артистів. У такому святковому настрої була виконана «Канцонетта» Ф. Мендельсона (яка запам’ятається
не лише своєю щирою проникливою мелодією, а й грайливим погойдуванням у такт музиці новорічних ковпачків студентів), і обробка української народної різдвяної пісні «Щедрик».

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)

Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) В цілому ж Різдвяний концерт Камерного оркестру безперечно мав великий успіх. Слухачі тепло і приязно вітали всі номери і знахідки концертантів. Відчувалося, що вони добре знають і люблять, і Камерний оркестр Юрія Шильмана, і його незмінну ведучу – Олену Карлову. Зал був переповнений, оплески – шквальними і довготривалими.
Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман)Різдвяний концерт камерного оркестру КОМУ (худ. керівник і диригент - Ю. Шильман) На прощання Маестро побажав усім гарного свята і подальших зустрічей «нас з вами і вас з нами».

Викладач спеціалізації «Теорія музики»
Масловська Л.Г.


Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"

26.12.13

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Коллективы музыкального училища продолжают поздравлять всех своих слушателей с новогодними праздниками.
26 декабря состоялся Рождественский концерт отдела духовых и ударных инструментов, в котором принимали участие солисты, ансамбли и, конечно же, оркестр «Духовых и ударных инструментов» под руководством Виктора Васильевича Онуфриенко, а также Сергея Павловича Литвиненко.

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Логично, красиво выстроенная программа открыла концерт «Торжественным маршем» Петра Ильича Чайковского в исполнении оркестра под руководством С. П. Литвиненко. Величественный дух русской музыки оттенил следующую пьесу композитора 20 ст. Давида Фёдова «Молдавское каприччио» для оркестра и тромбона solo (Сергей Солдатенков), которая на некоторое время дала ощутить слушателем молдавский колорит. И завершающим номером этого музыкально-фольклорного калейдоскопа была симфоническая фантазия «Ятрань» современного украинского композитора Анатолия Жульева в исполнении оркестра под руководством В. В. Онуфриенко. Концертная пьеса «Ятрань» имеет широкое значение в Украине, её можно рассматривать как один из символов национального звучания. Написана в лирико-эпическом характере, основана на фольклорных истоках казацких песен: «Там, де Ятрань круто в’ється» и «Ой при лужку, при лужку». Песни разнохарактерны: первая — лирическая, задумчивая, напевная, вторая — быстрая и задорная. По воле дирижера, В. В. Онуфриенко, музыкальные картины украинской природы становились зримыми, наполняя душу предчувствиями радости и неизбежной тревоги, тихой грустью и добрым юмором. Идею сочинения автор выразил так: красота украинской природы, идиллия мирной жизни украинского народа.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты" Концертная программа, наряду с оркестровыми произведениями, включала большое количество инструментальных пьес для ансамблей различных составов, где были представлены все группы инструментов.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Это ансамбль флейтистов (рук. Е. Р. Федо) IV курса: Дарья Силивина, Илья Гражданин, Станислав Кисиль. Они мастерски исполнили легкую музыку Ласло Земплени.

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Ансамбль кларнетистов и саксофонистов (рук. В. В. Онуфриенко). Состав: Данил Титов (кларнет, I к.), София Довгань (кларнет, I к.), София Жовнир (кларнет, II к.), Данил Удовиченко (саксофон, II к.), Иван Букреев (саксофон, I к.), Настя Муминова (саксофон, III к.), Виктория Забияка (кларнет, IV к.); концертмейстер Татьяна Кадук.

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"


Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Очень запомнился из ансамблевых номеров квартет тромбонов под руководством Сергея Павловича Литвиненко, исполнив широко известную увертюру В. Дашкевича к кинофильму «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона».
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Блестящим, виртуозным номером в исполнении саксофонистов (Т. Кадук ., А. Никитин, И. Букреев., Д. Удовиченко., Н. Муминова) с оркестром под управлением В. В. Онуфриенко было «Концертное allegro» Бориса Диева.

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"


Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Из сольных номеров особенно покорил своей игрой студент III курса Илья Терентьев (класс преп. В. Онянова). В его исполнении на ксилофоне прозвучала пьеса «Prisma» японской исполнительницы и композитора Keiko Abe. Буквально на одном дыхании, в едином ритмическом порыве «вёл за собой» слушателей исполнитель.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Примечательным в концерте был и сольный номер Николая Брусника (IV к.). Фагот более применяется как оркестровый инструмент, нежели сольный. Однако мастерское исполнение пьесы (Эжен Бозза «Речитатив, Сицилиана и Рондо») подтверждает тот интерес, который вызван к сочинению произведений для фагота, как сольного инструмента.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Ярким продолжением концерта стала совместная работа оркестра со студентом IV курса специализации «Академический вокал». Мирослав Мусатов вернул слушателей к украинскому фольклору, исполнив укр. нар. песню «Чорнії брови, карії очі».
Еще одним приятным сюрпризом для этого вечера оказалось выступление солистки Криворожского Академического театра драмы и комедии им. Т. Шевченка – Ирины Данко, которая подарила вместе с оркестром песню А. Кос - Анатольского «Ой якби я голосочок гарний мала» и Дж. Кёрна «Дым».
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Музыкальные поздравления звучали не только от нынешних студентов, но и от випускников училища. Продолжая своё обучение в ВУЗах наши выпускники принимают участие во Всеукраинских и Международных конкурсах, и не забывают о своих первых «завоеваниях». Радовал своей игрой Петрик Владислав, выпускник класса В. В. Онуфриенко. Ныне студент I курса Харьковского университета искусств им. Котляревского. Владислав предоставил вниманию слушателей «Фантазию» для кларнета соло Йорга Видмана (современный немецкий кларнетист и композитор). Мастерское исполнение буквально «вырисовывало» невообразимо «живой» и объёмный звук.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"И в завершение вечера прозвучала темпераментная, торжественная увертюра к кинофильму «Дети капитана Гранта» (музыка И. Дунаевского) в исполнении оркестра под руководством С. П. Литвиненко.
Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"Концерт получился очень насыщенным и ярким. Слушатели благодарили исполнителей, одаривших всех праздничным настроением и домашним теплом.

Рождественский концерт отдела "Оркестровые духовые и ударные инструменты"


Своими впечатлениями поделилась преподаватель
отдела «Теория музыки» Дмитриева В.А."Музичні вечори Остапа Шутка"

22.12.13
"Музичні вечори Остапа Шутка"

"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка"22 грудня 2013 року у Великій концертній залі комунального вищого навчального закладу «Криворізьке обласне музичне училище» відбувся концерт камерної музики. Лауреати міжнародних конкурсів Остап і Ольга Шутко, спільно з камерним оркестром музичного училища під керуванням Наталії Чернійчук представив свою нову концертну програму «Музичні вечори Остапа Шутка».
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Сімейний дует вже не перший рік приїздить до Кривого Рогу, а отже публіка, що прийшла на концерт була вже підготовлена, слухачі знали, чого очікувати від Маестро. Не дивлячись на це, реакція залу була дуже теплою. Остап Шутко відразу налагодив контакт зі слухачем, створив дружню, невимушену атмосферу вільного спілкування. Універсальність артиста виявилась в тому, що він був і виконавцем і ведучим і аранжувальником багатьох композицій. До того ж Остап не просто оголошував номери, а давав влучні коментарі і анонси.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Остап Шутко - блискучий скрипаль, «український Паганіні» - започаткував новий напрям у скрипковому мистецтві: виконання творів класичної, популярної і народної музики у власному «баченні», у своєрідній інтерпретації, відродивши тим самим традиції домашнього музикування. За основу взяли близькість тембру скрипки і віолончель до людського голосу, співу. Тому так органічно вплелися у програму пісні відомих гуртів «Океан Ельзи», «АББА», пісні Майкла Джексона,Адель, музика до кінофільмів та колядки.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Програма концерту вразила жанровою і стильовою різноманітністю і задовольнила смаки широкої слухацької аудиторії. Були виконанні і класичні твори (Й.С.Бах, А.Вівальді, Ж.Бізе) і композиції сучасних творів (П.Неро, Р.Ловланд, Ф.Грубер,К.Дженкінс), прозвучали і світові хіти – «Щедрик», «Джингл белз».Більшість аранжировок, що прозвучали в концерті створені спеціально для Остапа і Ольги Шутко львівським композитором Богданою Фроляк.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Приємним сюрпризом був виступ сина подружжя Шутко - Романа, який артистично і технічно-вільно виконав на фортепіано «Жартівливу п’єсу» Мирослава Скорика.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Виконавці продемонстрували віртуозну техніку гри, широкий спектр виразових засобів, а артистизм, імпульсивність, емоційність Остапа зробили концерт швидкоплинним та приємним шоу.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Гідно доповнила картину тріумфу дружина Остапа - Ольга Шутко. ЇЇ
романтична віолончель звучала насичено і барвисто, то ніжно і трепетно, то
бурхливо і емоційно-напружено.
"Музичні вечори Остапа Шутка""Музичні вечори Остапа Шутка" Слухачі щиро подякували артистам за вечір високого мистецтва. Лунали бурхливі оплески, вигуки «браво», а під кінець всі піднялися зі своїх місць і аплодували доти, поки концертанти не заграли «на біс». Це була композиція групи «АББА» «Нappy New Year», яка прозвучала як вітання з Новим Роком і успішно завершила концерт.

Викладач спеціалізації «Теорія музики»
Масловська Л.Г
.


Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

21.12.13
Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Субботний декабрьский вечер… Всегда в эти предновогодние дни зал Криворожского музыкального училища переполнен любителями рождественских концертов, которые проводятся здесь ежегодно. И сейчас они находятся в ожидании новой предновогодней музыкальной сказки. Сказки, которую сегодня создали для них несколько отделов – «Хоровое дирижирование» и «Народные инструменты».
Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"В Большом зале как всегда царит творческая атмосфера, чувствуется несколько взволнованное, но, без сомнения, жизнерадостное приподнятое настроение выступающих, которые долго и усердно готовились, чтобы удивить и порадовать публику.
Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Концерт открыло яркое музыкальное приветствие мужских ансамблей «Фолькстон» и «Анима» (рук. Е. Медведев, конц. М. Новикова). Продолжили поздравления женские ансамбли «Співаночки» (рук. Т. Месропова, конц. В. Кривенко), «Первоцвіт» (рук. Е. Калина, конц. В. Кривенко), а также женский хор «Ориана» (Е. Фокина, Т. Старшинова) исполнив колядки и щедривки. Прекрасное слаженное пение сочеталось с красивым выходом коллективов в национальных украинских костюмах, что с самого первого номера задало тон дальнейшему вечеру.

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"


Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Народный отдел порадовал слушателей ансамблем бандуристов. В их исполнении прозвучали украинская народная песня «За горою, за крутою» и «Сопілка-Чарівниця» муз. А.Святогорова. Последняя особо запомнилась душевностью и эмоциональностью исполнения.

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Лирическую нотку внес также ансамбль гитаристов в составе: А. Ольховикова, И. Стецкий, Н. Гонтар, Д.Долженчук (рук. П. Сергийчук), исполнив «Старинный испанский танец - Ричеркар» Н. Нигрино.

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты" Известной для многих явилась «Гроза» А. Вивальди из цикла концертов «Времена года», которую изобразило трио баянистов – (А. Бабенко, А. Зазуля, А. Бабенко, рук. Д. Ильин).

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты" В исполнении дуэта баянистов - Т. Стысякова и А. Бабенко (рук. Д. Скамарохова) прозвучала композиция «Джаз-слайд» современного композитора М. Товпеко. Слушатели остались под впечатлением яркого исполнения баянистов и бархатного звучания ни с чем не сравнимого аккордеона.

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Первое отделение концерта завершил ансамбль «Ностальгия» (рук. Г. Дубинин), покорив слушателей известной темой Е. Мурена «Вальс-мюзет», зажигательным номером из репертуара Д. Мартина «Будь со мной» и пьесой А. Пьяцоллы «Либертанго», которое ансамбль исполнил с женским хором «Ориана» (рук. Е. Фокина). Завораживающее исполнение, а также хореография, подготовленная А. Полищук, придала некоторую изюминку номеру, что, конечно, по достоинству было оценено публикой бурными аплодисментами и криками «Браво!».

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Оркестр народных инструментов открыл второе отделение праздничного вечера. Под чутким руководством молодого дирижера Елизаветы Муль блестяще прозвучала яркая, темпераментная пьеса И. Фролова «Испанская фантазия», а также «Гротеск и размышления» Е. Тростянского, в которой как оркестр, так и слушатели, с замиранием сердца, почти не дыша, вслушивались в каждый звук. Впечатлила и виртуозная игра солиста – лауреата Международных конкурсов Евгения Королькова.
Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Сменяющиеся контрастные номера концерта ни на минуту не ослабляли внимания слушателей. Под руководством уже маститого дирижера оркестра Дмитрия Ильина были исполнены «Фарандола» из сюиты Ж. Бизе «Арлезианка», «Медитанго» А. Пьяцоллы (солистка – Юлия Слышко). Она превосходно сумела передать уживающуюся одновременно в этом танце сдержанность характеров, строгость линий и безудержную страсть.

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"Украшением концерта стала кантата российского композитора ХХ века Г. Свиридова «Курские песни». Она прозвучала в исполнении хора «Відродження» (рук. В. Заволгин, Л. Красильникова) и оркестра народных инструментов (рук. Д. Ильин), а также солистки Оксаны Никитиной. «Курские песни» Г. Свиридова по сути дали нам новое направление в русской музыке, получившее название «новая фольклорная волна», которая содержит в себе новизну, самобытность музыкального языка, изысканную простоту. Все это, надо отметить, с глубокой духовностью и выразительностью исполнения достигло нужного эффекта. Публика была в восторге, что, в свою очередь, доказывали неугасающие аплодисменты стоя и возгласы «Браво!». Резонансное звучание колоколов под стих В. Пикуля «Колокола» создали еще более ошеломляющий успех вечера!

Рождественский концерт отделов - "Хоровое дирижирование", "Народные инструменты"

Своими впечатлениями спешила поделиться
педагог отдела
«Теория музыки»
Фролова Е. А.