news » Офіційний сайт Криворізького Музичного Коледжа а

Звичайний суботній вечір...

05.11.16

Звичайний суботній вечір...


Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір...Вечір 5-го листопада у Великій залі Криворізького обласного музичного коледжу був ніби звичайним. Збирається публіка, ось-ось почнеться вже традиційний суботній концерт.. Та щось таке особливе відчувалося навколо. Гомін та привітання тих, хто давно не бачився, велика кількість малечі з батьками, домашня атмосфера, не дивлячись на щільне заповнення залу публікою. І стало зрозуміло – це ж родинне свято! Зазвичай подібні заходи дають можливість усім родичам зібратися в сімейному колі, поговорити про життя, порадіти за успіхи, дати якусь пораду, покращити свій настрій, відпочити.
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Це відчуття посилювалось і завдяки камерній музиці, що лунала зі сцени, і тому, як головна героїня вечора – лауреат понад 20-ти міжнародних конкурсів найвищого рівня, студентка Королівської музичної академії в Стокгольмі – Ірина Серотюк самостійно вела концертну програму. Це виходило невимушено, без офіціозу, від серця до серця. А ще звучала подяка солістів-випускників своєї alma mater концертмейстерам, вчителям. Зокрема, Ірина Серотюк подякувала Д.М. Ільїну, Володимир Гітін – В.В. Онуфрієнко, знаним педагогам не тільки на Криворіжжі, а й далеко за його межами завдяки передусім успіхам чудових учнів. В цьому контексті звернення авторки програми до присутніх в залі родичів тільки збільшило враження приналежності кожного до сімейної події.
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Сім’я, родина, рід – це наша опора, сенс успіхів і руху вперед. А ще сім’я виступає і критиком того, що ми робимо. На суд великій криворізької родині молоді музиканти, яких об’єднала Одеська національна музична академія, представили різноманітну музичну програму.
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Концерт лауреатів численних міжнародних конкурсів Ірини Серотюк (баян), Даниїла Бучки (гітара) та Володимира Гітіна (кларнет) вразив високим професіоналізмом як у сольному, так й в ансамблевому прояві. Гітара і баян, баян і кларнет – важко назвати такі дуети класичними, та виконання музикантів було напрочуд переконливим!
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Молоді виконавці дозволили публіці цікаво подорожувати епохами та стилями – від бароко до сьогодення, від Й.С. Баха до К. Пендерецького. А ще здивувала географія представлених творів – європейські країни, Латинська та Центральна Америка і звичайно рідна Україна з виразною одеською нотою (фантазії В. Власова).
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Камерна музика – галузь надзвичайно складна для музиканта, але й дуже затребувана через її щирість та витончену глибину змісту і виразових засобів. Лауреати показали в ній свою справжню майстерність. Ірина Серотюк була дуже різноплановою: спокійно-виваженою у класико-романтичному репертуарі (Й. С. Бах «Прелюдія і фуга до дієз мінор» з II тому ДТК, Джакомо Пуччіні «Хризантеми»); гостро-характерною з різноманітними звуковими знахідками у творах композиторів XX століття (зокрема, Д.Д. Шостакович Шість прелюдій з циклу 24 прелюдії, op.34); розкутою, дуже емоційною, органічною в дуеті у творах більш розважального плану (Масімо Дієго Пухоль «Хмари Буенос-Айреса» в ансамблі з Даниїлом Бучкою).
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Рафінованим стилем виконання запам’ятався гітарист – Даниїл Бучка, особливо у творі Телоніуса Монка «Біля опівночі» в обробці Роланда Дієнса.
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... Володимир Гітін виступив як прекрасний, досвідчений музикант з чудовою технікою і тонким музичним смаком. Дует за його участю продемонстрував надзвичайне відчуття ансамблю, стилю, віртуозний рівень виконання. Згадався вислів: «Рука-це продовження серця..». Можна впевнено твердити, що руки віртуозів торкнулися наших сердець.
Звичайний суботній вечір...Звичайний суботній вечір... … Довго не вщухали аплодисменти після виступу музикантів. Публіка не хотіла відпускати талановитих виконавців. Та свято вийшло про-справжньому яскравим і наповненим і довго буде зігрівати душу слухачів, адже як сказав класик, «найкращі свята – ті, що відбуваються всередині нас».

Викладач спеціалізації «Теорія музики»
І.С. Лященко


Чарівні звуки флейти.

31.10.16

Чарівні звуки флейти.

Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.31 жовтня у Великій залі Криворізького музичного коледжу відбувся концерт Лауреата Міжнародних конкурсів, солістки Дніпропетровського дому органної та камерной музики, викладача Дніпропетровськой академії музики ім. М. Глінки – Ольги Зернаєвої.
Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.Чаруючий звук флейти майстерного музиканта-виконавця зумів нагадати прекрасні геніальні сторінки світової музичної культури. Програма концерту була багатогранною як за національною приналежністю так і за часовим простором.
Мистецьким фундаментом даної зустріч стали твори композиторів 18 століття. В історії мистецтва цей час відкривається двома постатями І. Баха та Г. Генделя. Минають століття, змінюється час, але завжди невичерпним джерелом духовних багатств, а також еталоном музичної культури залишається творчість цих геніїв. Ольга Зернаєва, образно-емоційно перелаштовуючись, відтворила стилістичну єдність циклічного жанру сонати (И. С. Бах «Соната ми-минор» - І, ІІч.; Г. Ф. Гендель «Соната ля-минор» у 4х частинах).
Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.Окрім зразків музики німецьких майстрів великого масштабу, програма концерту містила твори композиторів Шарля Відора, Володимира Цибіна, Астора П’яццолли. Навіть добре відомі твори з репертуару сучасних виконавців-віртуозів стають кожного разу справжнім мистецьким відкриттям для слухачів, якщо ці шедеври є відлунням творчої майстерності чуйного, тонко мислячого музиканта, яким постала перед криворізькою публікою флейтистка Ольга Зернаєва (Ф. Борн Фантазія на тему з опери Ж. Бізе «Кармен»).
Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.Окремо треба відмітити у концерті злагодженість «творчої бесіди» флейти і фортепіано. Єдність ансамблю не на мить не залишала соліста і концертмейстера - Лауреата Міжнародних конкурсів - Олександра Бєлоусова.
Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.Зв'язок з традицією, національним корінням завжди є первинним для справжнього митця, композитора, виконавця, і взагалі, для кожної людини. Адже, це основа художнього бачення і розуміння мистецтва. Дуже приємним є те, що і репертуар Ольги Зернаєвої містить твори українських національних композиторів. Своєрідним ліричним оазисом концерту були 2 композиції Оксани Герасименко: «На крилах мрій»,"Соло для флейти" та «Мелодія» Мирослава Скорика.
Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.Перебуваючи у атмосфері єдиного творчого дихання з талановитим музикантом, слухачі мали можливість доторкнутися до таїнства виконавської майстерності флейтистки Ольги Зернаєвої. Саме такого рівня творчі зустрічі сприяють вихованню молодого покоління лауреатів та збереженню традицій духового виконавства.

Чарівні звуки флейти.


Чарівні звуки флейти.


Чарівні звуки флейти.


Викладач відділу «Теорія музики»
Дмитрієва В. О.
Методичний семінар для викладачів фортепіанних відділів районних музичних шкіл.

29.10.16

Чарівні звуки флейти.Чарівні звуки флейти.29 жовтня 2016 року в комунальному вищому навчальному закладі "Криворізький обласний музичний коледж" Дніпропетровської обласної ради" був проведений методичний семінар для викладачів фортепіанних відділів районних музичних шкіл, на якому з майстер-класом на тему "Розвиток техніки учнів музичних шкіл" виступила викладач КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 3" Ірина Іванівна Трофімова, з учнями класу та з методичною доповіддю та аналізом педагогічного репертуару на тему: "Проблеми роботи над кантиленною п"єсою" виступила завідувач спеціалізацією "Фортепіано", викладач - методист КВНЗ "Криворізький обласний музичний коледж"ДОР" Людмила Олександрівна Тряскова.


Чарівні звуки флейти.


XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).

28-30.10.16


XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).


Співограй – це творчий шлях майбутнього!

XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Багато хто в житті мріє розкрити свої таланти, самореалізуватися у творчості і подарувати свої чудові виступи вдячній публіці.
XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Саме такі творчі подарунки і приготували учасники XX міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Співограй», який проводився з 28 по 30 жовтня 2016 на базі кіноконцертного залу «Україна» та музичного училища ім. Б. М. Лятошинського у місті Харків.
Основною метою фестивалю стало служіння духовному вихованню дітей та молоді, створення сприятливого творчого середовища в місті, підтримка та розвиток творчих здібностей юних талантів. Розвиток виконавської майстерності самодіяльних артистів, знайомство з самобутністю національних культур України, взаємопроникнення національних культур, а також знайомство з культурою інших держав, пропаганда здорового способу життя та розвиток молодіжної творчості.

Конкурс-фестиваль мистецтв проводився по номінаціям:
- Вокал естрадний (солісти, вокальні групи)
- Інструментальна музика (інструменталісти-солісти, інструментальні колективи)
- Класичний вокал. Хорові колективи, вокальні ансамблі
- Театральні, хореографічні колективи

XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Щорічний фестиваль «Співограй» зібрав найкращі виступи і творчі номери колективів та солістів з різних областей України.
XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Організатори цього чудового заходу від усієї душі постаралися подарувати справжнє свято усім його учасникам з прекрасною творчою атмосферою і цікавою концертною програмою. І ми з повною впевненістю можемо сказати, що все вийшло на вищому рівні!

XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).

Голова журі академічного вокалу:
- Лідія Михайленко - Народна артистка України, викладач вокалу Київського інституту музики ім. М Глієра, художній керівник жіночого вокального тріо "Либідь".


XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Криворізький обласний музичний коледж на конкурсі-фестивалі представили студенти відділу "Хорове диригування":
- Малишко Анастасія (викладач - кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат Міжнародних конкурсів Н. Овчаренко, конц. П. Амєлін);
- Жук Аліна (викладач - Заслужений працівник культури України Х. Сиротюк, концертмейстер - П. Амєлін);
- Клімова Марія (викладач - Заслужений працівник культури України Х. Сиротюк, концертмейстер - П. Амєлін);
- Гальма Анастасія (викладач - Заслужений працівник культури України Х. Сиротюк, концертмейстер - П. Амєлін);
- Архіпов Дмитро (викладач - О. Головко, концертмейстер - П. Амєлін).

ВІТАЄМО
учасників-студентів з успішним виступом!


- Малишко Анастасія - Лауреат I премії; номінація "Академічний вокал", IV вікова категорія (17-25 років);

- Жук Аліна - Лауреат I премії; номінація "Академічний вокал", IV вікова категорія (17-25 років);

- Клімова Марія - Лауреат I премії; номінація "Академічний вокал", IV вікова категорія (17-25 років);

- Гальма Анастасія - Лауреат II премії; номінація "Академічний вокал", IV вікова категорія (17-25 років);

- Архіпов Дмитро - Лауреат II премії; номінація "Академічний вокал", IV вікова категорія (17-25 років);


XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Особливістю фестивалю стало те, що в ньому брали участь діти та молодь різних вікових категорій, але при цьому дружньо, не відчуваючи конкуренції і суперництва один з одним - гідно, весело і дуже цікаво показали свої таланти на сцені.
XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).XXI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» (м. Харків).Приємно вразила кількість учасників фестивалю. Незважаючи на складну ситуацію в державі дитяча творчість, радість спілкування між учасниками, обмін досвідом між керівниками колективів та просто щирі враження від дитячих посмішок, від незабутніх вражень під час першого виходу на велику, професійну сцену лишаються пріоритетним напрямком роботи оргкомітету фестивалю.


VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)

21-22.10.16

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  21–22 жовтня 2016 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся VIІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва «Медовий край».
VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  21 жовтня об 11.00 в Палаці культури ім. Т.Шевченка відбулося урочисте відкриття фестивалю за участі студентів мистецького відділення ННІ СПМО та творчих колективів мистецьких закладів м. Мелітополь. У межах програми «Стратегія інтеркультурного розвитку міста Мелітополь», до реалізації якої активно долучився МДПУ ім. Б. Хмельницького, у концертній програмі взяли участь творчі колективи національно-культурних товариств Мелітополя: вокально-інструментальний ансамбль «Краковяк», українсько-польська община «Полонія», болгарський народний ансамбль «Балкани». До учасників та гостей фестивалю з привітальним словом звернулися: начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області Семікін М.О., ректор МДПУ ім. Б. Хмельницького, професор Молодиченко В.В. та голова журі VIІ-го Міжнародного фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край», заслужений діяч мистецтв України, секретар Правління Спілки композиторів України, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Мамонов С.О.

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  Прослуховування учасників фестивалю, згідно положення, відбувалися за чотирма освітніми категоріями (загальноосвітні навчальні заклади, навчальні заклади I–II рівня акредитації, педагогічні навчальні заклади III–IV рівня акредитації, мистецькі навчальні заклади III–IV рівня акредитації) та у два тури (зарубіжна естрада, естрада країни учасника).

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  Цього року у фестивалі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти музичних і педагогічних навчальних закладів І–IV рівня акредитації (солісти, ансамблі, дуети) з Мелітополя, Кривого Рогу, Сєверодонецька, Броварів та інших міст, а також виконавці з країн зарубіжжя – Англії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Молдови, Польщі, Румунії, виступи яких відбувались у формі відеотрансляції.

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  Із доповідями виступили професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Мамонов С.О., завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії, проф. Сегеда Н.А., старший викладач, спеціаліст вищої категорії Мелітопольської дитячої музичної школи № 1 Єльцова А.Ш., викладач вищої категорії відділу народних інструментів Мелітопольської дитячої школи мистецтв Рижих Л.В., викладач музичного мистецтва Мелітопольської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Пантюх О.І., директор Запорізької дитячої музичної школи № 8, викладач відділу духових та ударних інструментів (мідні інструменти) Скрипніков Г.В.

VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва "Медовий край" (м. Мелітополь)  У фестивалі взяли участь студентки спеціалізації "Естрадний спів" (викладач Москва О.М.):
- Король Ксенія - III курс спеціалізації "Естрадний спів",
- Малеваник Орина - II курс спеціалізації "Естрадний спів",
- Пірожок Жанна - II курс спеціалізації "Естрадний спів".
ВІТАЄМО

ПІРОЖОК ЖАННУ
,

яка отримала ДИПЛОМ "НАДІЯ"

VІІ Міжнародного фестиваля вокального
естрадного мистецтва "Медовий край"
ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).

12.10.16


ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).12 жовтня 2016 р. студенти Криворізького музичного коледжу взяли участь у ІІ Регіональній конференції науково-творчих робіт студентів і викладачів «Козацтво – традиції через роки!», яка відбулася на базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету.
ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).На конференції успішно була презентована творча робота «Історичний портрет П.І. Калнишевського», автором якої є Тимощук Анастасія (ІІІ курс, відділ "Народні інструменти"), керівник – викладач історії Басс Марина Борисівна. Музичний супровід виконали студентки ІІІ курсу відділу «Народні інструменти» Валерія та Вікторія Дев’ятки («Дума про Калнишевського»).
ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).

ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).ІІ Регіональна конференція науково-творчих робіт студентів і викладачів "Козацтво" (Криворізький коледж Національного авіаційного університету).Велика подяка студентам за ініціативність і творчий підхід до висвітлення простаті П.Калнишевського. Бажаємо успіхів і творчого натхнення.Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)

04-06.10.16

Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)


Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ) 04, 05, 06 жовтня 2016 року в м. Києві в рамках фестивалю «Доля» пройшов міжнародний пісенний конкурс.

Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ) Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" заснований в 1992 році народним артистом України Мар’яном Гаденком в м. Чернівці. Саме на фестивалі "Доля" отримали крила злету на пісенний Олімп української естради нині народні та заслужені артисти України Ані Лорак, Наталя Бучинська, Ольга Добрянська, Оксана Пекун, Василь Данилюк, Іван Дерда, Іван Красовський, Алла Кобилянська, Астрая, гурти "Піккардійська терція", "Новий день", "Нічлава блюз" ...

Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)У фестивалі брали участь представники української діаспори Росії, Білорусії, Канади, Америки, Югославії, Румунії, Польщі, Болгарії, Угорщини, Ізраїлю, Грузії. Співголовами журі були народні артисти України Назарій Яремчук, Микола Мозговий та Костянтин Огнєвой. В свій час фестиваль проходив в м. Трускавець, Львівської обл. Співголовами журі є народні артисти України Мар’ян Гаденко та Дмитро Гнатюк.

Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)У 2012 році фестиваль взяла під свою опіку Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна". Відтак конкурс має назву Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів "Доля".

Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)Міжнародний пісенний фестиваль "Доля" (м. Київ)У конкурсі прийняли участь студенти Криворізького обласного музичного коледжу відділу «Естрадний спів»: Анастасія Власенко (IV курс – викл. Москва О.М), Софія Дикун (IV курс – викл. Москва О.М), Катерина Федій (IV курс – викл. Москва О.М).

ВІТАЄМО!!!

АНАСТАСІЯ ВЛАСЕНКО – ЛАУРЕАТ II ПРЕМІЇ
СОФІЯ ДИКУН - ЛАУРЕАТ III ПРЕМІЇ
КАТЕРИНА ФЕДІЙ - ЛАУРЕАТ III ПРЕМІЇ


XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».

30.09-02.10.16

XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».

XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце». Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце» започаткований в Інгулецькому районі у вересні 1991 р. і вперше був проведений у ПК «ВАТ» «ПівдГЗК». Учасниками першого фестивалю стали учні загальноосвітніх шкіл Інгулецького району, студенти політехнічного технікуму та колективи художньої самодіяльності Палацу культури ВАТ «ПівдГЗК». З 1994 року фестиваль проводиться у ПК ВАТ «ІнГЗК». У 1998 році фестиваль став міським. На теперішній час він має статус обласного. За час існування фестивалю в ньому взяли участь колективи міст Кривого Рогу, Дніпропетровська, Донецька, Шостки, Києва, Миколаєва, Чернівців, Львова, Макіївки, Луганська, Дружковки, Маріуполя, Іллічівська, Жовтих Вод, Павлограда, російських міст: Смоленська, Калуги, Сатки.
XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце». В цьому році пройшов XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».

XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце».XXVI обласний відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце». Ми вітаємо студентів Криворізького обласного музичного коледжу, які прийняли участь у фестивалі:
- ВАСЮТУ ЛЮДМИЛУ – ДИПЛОМ I ступеня (номінація – «Естрадний спів», вікова категорія - молодіжна) – керівник Олена Асінгерова - Біт;
- ФОМЕНКО КАТЕРИНУ – ДИПЛОМ III ступеня (номінація – «Естрадний спів», вікова категорія - молодіжна) – керівник Олена Асінгерова - Біт


З Днем Вчителя

02.10.16

З Днем Вчителя

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем грядущим від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!


Студ. профком
Студ. рада
Промоакция "Кривой Рог- стальное сердце Украины открывает свою творческую душу".

27.09.-01.10.16

З Днем Вчителя

З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя C 27 cентября по 1 октября 2016.года была проведена промоакция "Кривой Рог- стальное сердце Украины открывает свою творческую душу". Промоционный культурный тур начался в г.Будапеште (Венгрия), продолжился в г. Люблине (Польша). В составе делегации, которую возглавил первый заместитель мэра Кривого Рога Евгений Удод, - ансамбль бандуристов Криворожского областного музыкального колледжа «Барви» (рук. – Л. Иванова).

З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя В качестве спикера выступил на панельной дискуссии: "Обновление и ревитализация" Евгений Удод. Он презентовал лучшие практики Кривого Рога по преобразованию техногенных последствий индустриальной деятельности в нашем городе в объекты с новой жизнью.
Европейцев заинтересовал и автодром на месте отвалов, и наш уникальный Ботанический сад, и только что созданный архитектурный ансамбль на Свято-Николаевской и другие проекты. Но больше всего поразил коллег ландшафтный заказник «Визирка», созданный на месте карьеров ИнГОКа.

З Днем Вчителя

З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя 29 сентября в Люблине Кривой Рог был представлен в рамках панельной дискуссии: "Академический город - идея, стратегии развития, модели сотрудничества городов с высшими учебными заведениями". К участию были вовлечены представители Вроцлава, Люблина, Харькова и др.
З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя В поездке переплелось все - деловые встречи, живое общение с нашими европейскими партнёрами, концерты. Главное - наш Кривой Рог становится ближе и понятнее европейцам. Все это выльется в совместную работу.
З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя С Люблином - развитие технологического парка на базе Криворожского Национального университета и бизнес-инкубаторов.
З Днем ВчителяЗ Днем Вчителя 30 сентября - второй концертный день культурного промотура "Кривой Рог - стальное сердце Украины открывает свою творческую душу". И ансамбль бандуристов «Барви» Криворожского областного музыкального колледжа - изюминка и украшение концерта.


З Днем ВчителяДесятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)

19.09.16

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)
Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)19 вересня 2016 року в Дніпропетровську відбувся десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я», учасниками якого стали, як і в минулі роки, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (за підтримки Фонду Вілкула «Українська перспектива»).

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)У фестивалі взяли участь понад 3 тис дітей, понад 500 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, близько 40 інтернатів та дитячих будинків. Це дітки з Дніпра, Марганця, Орджонікідзе, Вільногірська, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Павлограда, П'ятихаток, Первомайська, Тернівки, Апостолівського, Нікопольського, Софіївського, Широківського, Васильківського, Верхньодніпровського, Межівського, Томаківського, Царичанського, Юр'ївського районів.

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Організатор фестивалю Наталія Сивак зазначила: «З кожним роком кількість учасників нашого фестивалю зростає. У 2007 році в першому фестивалі взяли участь 2 прийомні сім'ї та 70 дитячих будинків, інтернатів і притулків. У десятому беруть участь близько 40 держ. установ і понад 400 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Особливо відрадно спостерігати, як ростуть і змінюються діти, як розморожують хлопці, яким недавно допомогли знайти сім'ю. І коли ми бачимо щасливі дитячі обличчя і ці усмішки до вух, ми розуміємо, що самі стали добрішими».

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Фестиваль пройшов у клубі «Бартоломео». Для хлопців були організовані змагання з футболу, творчі конкурси, концерти, веселі старти, сімейні естафети, майстер класи та багато іншого. Переможці отримали цінні призи від Фонду «Українська перспектива», а всі учасники - солодощі, іграшки, повітряні кулі та заряд позитиву на цілий рік.

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Ми вітаємо студентку I курсу відділу «Народні інструменти» Криворізького обласного музичного коледжу Власенко Надію, яка стала володарем I ПРЕМІЇ (категорія – «Вокальний спів») творчого конкурсу «Мама + Я».

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)10-й Фестиваль «МАМА + Я» - це не тільки свято і позитивні емоції, а й практична допомога дітям - професійне орієнтування, мета якого - дати дітям перспективу навчання, практичний досвід роботи в якості стажистів і подальше працевлаштування на підприємствах міста під патронатом меценатів.

Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Десятий ювілейний фестиваль «Мама + Я» (м.Дніпропетровськ)Протягом усього свята керівники установ і їх вихованці отримали консультації у юристів і психологів.


День танкіста.

17.09.16
День танкіста.

День танкіста.День танкіста.Минулої суботи Військове містечко-35 приймало багаточисельних гостей, які прибули на святкові урочисті заходи з нагоди Дня танкіста та 100-ої річниці створення танкових військ. Ранок святкового дня розпочався з церемонії урочистого покладення квітів до меморіалу «Воїнам-танкістам», у якій взяли участь: Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул, народні депутати України Костянтин Юрійович Павлов, Андрій Володимирович Гальченко, командир 17 окремої Криворізької танкової бригади, полковник Літвінов Сергій Петрович, голови районних у місті рад, командири дивізії з 1987 до 2003 року, командири бригади з 2003 до 2015 року, депутати місцевих рад, члени громадської організації «Об’єднання солдатських матерів», військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, учнівська молодь, мешканці міста.

День танкіста.

День танкіста.День танкіста.Важливою подією стало урочисте відкриття меморіального комплексу «Воїнам 17-ї танкової бригади» з нагоди цих свят та на честь військовослужбовців 17 окремої Криворізької танкової бригади, які захищали нашу Батьківщину в буремні воєнні роки та захищають її сьогодні. Це був особливий день для військовослужбовців танкової бригади, що повернув всіх присутніх спогадами в минуле, нагадав великий славетний бойовий шлях танкової бригада за роки свого існування. Тепер навічно вписані у сучасну історію бригади імена героїчних синів Українського народу та їх подвиги під час антитерористичної операції на сході України.

День танкіста.День танкіста.На теперішній час особовий склад бригади бере участь у проведенні антитерористичної операції на територіях Луганської та Донецької областей. На жаль, не всі військовослужбовці повернулися з тих запеклих боїв, 106 із них навіки залишаться в нашій пам’яті.

День танкіста.День танкіста.Свято продовжилося концертною програмою за участю кращих творчих колективів і солістів закладів культури міста у святковому концерті брали участь і студенти КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» - Ігор Громіченко та Софія Дикун.

День танкіста.