news » Офіційний сайт Криворізького Музичного Коледжа а

Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).

03.11.17
Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).

ВІДЕО

Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).03 листопада 2017 року о 18.00 у малій залі коледжу відбулись загальні збори студентів ІІ курсів з батьками.

"Питання проведення ДПА у формі ЗНО та отримання Атестата".

Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови). У батьківських зборах брали участь: Т.в.о.заступник директора з навчальної роботи О.М.Роговська, завідувач відділення Н.В.Невесела,завідувач загальноосвітнього циклу,викладач української мови та літератури О.В.Углицький та класні керівники.

Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).

Організація участі студенів КВНЗ "КОМК"ДОР" у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році. (З української мови).


«Хеллоуїн»

31.10.17

«Хеллоуїн»

«Хеллоуїн»«Хеллоуїн»На заняттях з англійської мови 31 жовтня студенти Музичного коледжу подорожували традиціями англомовних країн та відсвяткували одне із відомих американських свят «Хеллоуїн». Студенти усіх курсів залюбки брали участь в організації свята. Мали змогу ознайомитися з історією святкування Хеллоуїну в англомовних країнах та підвищили мотивацію до вивчення англійської мови.


«Хеллоуїн»

Концерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки

28.10.17

Концерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки
Концерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. ГлінкиКонцерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Чарівна осінь у вигляді барвистого віночка , сплетеного із звуків народних інструментів , завітала до великої зали Криворізького обласного коледжу 28 жовтня. Завдяки викладачам та студентам Дніпропетровської академії музи-ки ім. М. Глінки кафедри народних інструментів ( завідуючий Красношлик Во-лодимир Олександрович ) відбувся чудовий концерт , в якому звучали такі інструменти як : бандура , гітара , домра , баян , цимбали. Звучали твори Наполе-она Коста « Серенада » та « Скерцо » із циклу « Отейські вечори » та « В пшеничних полях » Хоакіна Родріго у виконанні Олексія Тернового ( гітара ), « Новелетта » Валерія Бешевлі у виконанні Богдани Євстратенко ( домра , концерт-мейстер – Дмитро Чигрин ), « Largetto » Дмитра Бортнянського та « Con moto » Валентини Мартинюк у виконанні дуету бандуристок ( у складі Діани Буй-новської та Ольги Маслянки ), « Адріатика в тумані » Віктора Козлова у виконанні Дар’ї Лещенко ( гітара ), « Коло полуночі » Телоніуса Монка у виконанні Вікторії Кучер ( бандура , концертмейстер – Дмитро Чигрин ), « Брамсіана » Вя-чеслава Семенова ( виконавець – Яна Злуніцина , баян ), « Безкрилої любові не буває » Оксани Герасименко на слова І. Павлів у виконанні Тетяни Окіпної (бандура), « Вихор » Аллага Геза та Рапсодія № 2 Богдана Котюка у виконан-ні Івана Мочернюка , « Шествие князей » з опери Миколи Римського-Корса-кова « Млада » та « Джаз-Вальс » В. Чернікова у виконанні лауреата міжна-родних конкурсів , соліста Харківської філармонії , викладача Дніпропетров-ської академії музики ім. М. Глінки Дмитра Жарікова (баян ), « Ой , висока та гора » О. Білаша та « Лети душа » С. Фоменка у виконанні квартету бандурис-ток : Вікторії Кучер , Тетяни Окіпної , Діани Буйновської та Ольги Маслянки. Яскравим завершенням концерту став виступ квартету народних інструмент-тів ( Яна Злуніцина – баян , Катерина Кравченко та Вікторія Кікас ( наша зем-лячка ) – домри та Богдана Євстратенко – бас ); у виконанні цього жіночого ансамблю зворушливо пролунали « Калина красная » в обробці В. Мінцева та варіації на тему української народної пісні « Розпрягайте хлопці коней » ( вер-сія Кубанського козачого хору ). Під бурні та щирі оплески слухачів на « біс » був виконаний твір « Старая карусель » В. Дмитрієва.
Концерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. ГлінкиКонцерт викладачів та студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Слід відзначити , що всі артисти продемонстрували високий професійний
виконавський рівень , тонке відчуття виконаних музичних творів , відсутність байдужості та велику зацікавленість до своєї справи , за що в нагороду отри-мали бурхливі , гучні та доброзичливі оплески , неодноразові вигуки « браво » вдячних слухачів. Дякуємо вам , хай щастить , нових творчих успіхів та злетів , до нових зустрічей.
Викладач Криворізьского обласного коледжу,
музикознавець , композитор
Вадим Ракітянський


ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)

20-22.10.17

ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)

ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)Карпати восени - це свіжість осіннього повітря, який несе якісний запас енергії та позитивні емоції.

ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)20-22 жовтня 2017 року в м.Яремче проходив ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE».
ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче)ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». (м. Яремче) В ньому взяла участь студентка ІІІ курсу відділу «Народні інструменти» Криворізького обласного музичного коледжу Тіщенко Лілія (викладач – О.Ю. Ващенко, концертмейстер – Л.В. Петрик)

За результатами конкурсної програми
Тіщенко Лілію
було нагороджено
Дипломом лауреата ІІ ступеня
Номінація «Інструментальна музика – народні інструменти
Молодіжна категорія


'NEXT' Засвітитися на TV.

26.10.17

'NEXT' Засвітитися на TV.
'NEXT' Засвітитися на TV.'NEXT' Засвітитися на TV.26 жовтня 2017 року студент II курсу відділу "Хорове диригування" АРСЕНІЙ ЖУРАВЕЛЬ дав інтерв'ю на телеканалі "Рудана", передача - "NEXT" Засвітитися на TV.

ВІДЕО


Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».

20-22.10.17

Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».

Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».З 20 по 22 жовтня, у Криворізькому академічному театрі драми та музикальної комедії імені Тараса Шевченко пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва "Джаз на Поштовій".
Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій»
Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». З метою популяризації джазової музики, перейняття досвіду у провідних джазових музикантів, стимулювання розвитку джазового мистецтва у місті Кривому Розі з 20.10.2017 по 22.10.2017 в Криворізькому академічному міському театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка відбувся Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». Фестиваль подарував усім слухачам прекрасну музику та незабутні враження.

Фестиваль проводився в категоріях:
І 7 – 10 років
ІІ 11 – 14 років
ІІІ 15 – 18 років
IV 19 – 25 років
V Професіонали
VI Змішана
за номінаціями:
A. Інструментальна музика (Solo)
(за бажанням учасників надається професійний «стейдж-бенд»).
B. Інструментальні ансамблі (комбо-склади).
C. Вокал (Solo)
(за бажанням учасників надається професійний «стейдж-бенд»).
D. Вокальні ансамблі малих форм.

Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Для участі у Першому відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі джазового мистецтва «Джаз на Поштовій»
запрошувалися обдаровані діти та молодь, а також творчі особистості, що вже відбулися, як артисти в категорії «Професіонали».
Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».«Джаз на Поштовій» - фестиваль з романтичною назвою і великими очікуваннями. Три дні юні і дорослі музиканти презентували свою музику, а їхні поціновувачі провели незабутній мистецький уік-енд.
Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Зірковий гість фестивалю - гурт «ManSound», виступ якого відбувся 22.10.2017 о 19.00 на сцені театру ім. Т. Шевченка.

Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».Перший відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».У фестивалі прийняли участь і студенти Криворізького обласного музичного коледжу спеціалізації "Музичне мистецтво естради".

ВІТАЄМО!!!

МАЛЕВАНИК ОРИНУ
(студентку III курсу, спеціалізації "Естрадний спів")
за зайняте II місце

КУЛЬКОВА ОЛЕГА
(студента II курсу, спеціалізації "Музичне мистецтво естради",
викладач - Кравченко В.В.)
за зайняте II місце
у Першому відкритому всеукраїнському
фестивалі-конкурсі джазового мистецтва
«Джаз на Поштовій».


ВІТАЄМО!!!

БІГ-БЕНД
(музичного коледжу, спеціалізації "Музичне мистецтво естради",
керівник - Курило І.В.)
з яскравим виступом
на Першому відкритому всеукраїнському
фестивалі-конкурсі джазового мистецтва
«Джаз на Поштовій».V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. Київ

14-15.10.17
V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. Київ

V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. Київ14-15 жовтня 2017 року у Києві пройшов V міжнародний конкурс мистецтв «KIEV ART FEST» - . «Перлини мистецтва»
V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївГромадська організація «Арт Фест Центр» (Київ, Україна) створена для просування талановитих дітей, творчої молоді в сучасному культурному просторі.
V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївКультура – найважливіша складова сучасного життя, без якої не може існувати повноцінна особистість. Художній розвиток дітей з юних років є необхідною умовою формування і становлення підростаючого покоління. «Арт Фест Центр» реалізує потребу кожної дитини в розкритті художніх здібностей, талантів, його самовираження в різних сферах і жанрах мистецтва, виявлення творчої неординарності, затвердження права на визнання своєї індивідуальності.
V Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївV Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (академічний вокал) м. КиївМета та основні завдання конкурсу:
• Відродження, збереження та розвиток національних культур
• Знайомство з кращими вокалістами , встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи
• Створення умов для розвитку дитячої та юнацької творчості.

ВІТАЄМО!!!
Студентів Криворізького обласного музичного кдледжу, які прийняли участь у V Міжнародному конкурсі «Перлини мистецтва» (академічний вокал) та посіли призові місця:
ГАЛЬМА АНАСТАСІЯ
(IV КУРС, спеціалізація "Хорове диригування", викл. - Сиротюк Х.Х.)
Лауреат II премії
Номінація "Академічний вокал, соло"
(4 вікова категорія)


КЛІМОВА МАРІЯ
(IV КУРС, спеціалізація "Академічний вокал", викл. - Сиротюк Х.Х.)
Лауреат IV премії
Номінація "Академічний вокал, соло"
(5 вікова категорія)I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг

14.10.17
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг14 жовтня у парку Героїв АТО в день Українського козацтва відбувся I-й міжнародний пісенний фестиваль. Дійство організовують для відродження, а також популяризації козацьких пісень, які входять в список культурної спадщини ЮНЕСКО. . У фестивалі брали участь делегації з Дніпропетровської, Полтавської, Київської, Кіровоградської, Чернігівської та Запорізької областей, міст Кам'янське, Дніпро, Кривого Рогу.
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігФестиваль козацької пісні мав привернути увагу громадян до збереження, відродження та популяризації історично-культурного пласту козацького пісенного мистецтва Дніпропетровщини, обмін творчими здобутками між колективами і виконавцями з різних регіонів України та країн Європи, залучення широкої громадськості, меценатів та спонсорів до підтримки української пісенної творчості, об’єднання всіх учасників фестивалю навколо козацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігДля відвідувачів презентували виставку-продаж виробів майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, страви української національної кухні; майстер-класи з петриківського розпису, гончарства та інших рукомесел; козацькі турніри, розваги й конкурси; пізнавально-екскурсійну програму про історію й культуру Кривого Рогу.
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігОрганізатори свята - управління культури виконкому Криворізької міської ради за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігПартнерами фестивалю виступають Криворізький обласний музичний коледж, Криворізьке міське відділення Національної всеукраїнської музичної спілки та ГО «Січ».
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігI-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий РігУ фестивалі прийняли участь колективи Криворізького обласного музичного коледжу:
- ансамбль народних інструментів "Ностальгія" (кер. - О. Ващенко);
- дует бандуристів - Валерія, Вікторія Дев'ятка (кер. - Л. Іванова);
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг

- Жіночий вокальний ансамбль «Співаночки» (кер. – Т. Мєсропова, конц. В. Кривенко);
I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг

- Чоловічий вокальний ансамбль «ANIMA» (кер. – Т. Коренчук, конц. В. І. Назарчук)
.

I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг


I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг


I-й міжнародний пісенний фестиваль козацької пісні. м. Кривий Ріг


«Песня сквозь жизнь...»

07.10.17
«Песня сквозь жизнь...»

Нет на свете лучше инструмента –
Голоса, что музыкой живёт.
Нет для сердца лучшего момента,
Если хор возвышенно поёт…

«Песня сквозь жизнь...»
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Говоря о жизни человека, связанного с искусством, сразу понимаешь, что размежевать повседневную прозу и поэзию творческого дыхания просто невозможно, да и стоит ли это делать, когда каждое мгновение является неотъемлемой частью на пути творческого человека к познанию действительности.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Украинской поэтессе Лине Костенко принадлежат такие слова: «... Не допускай такої мислі, що Бог покаже нам неласку. Життя людського строки стислі. Немає часу на поразку...» - скорее всего эти строки созвучны и с девизом жизни Красильниковой Людмилы Владимировны.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Преподаватель Криворожского областного музыкального колледжа, руководитель хора «Відродження», заслуженный работник культуры Украины Людмила Красильникова собрала всех 7 октября в Большом зале музыкального колледжа на творческий праздник – юбилейный концерт.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Юбилейная дата требует от человека подведения определенных итогов, осознания того, что уже свершено, чего еще хотелось бы достигнуть, но на это способен только духовно сильный человек, «борец», имеющий силу решительно идти вперед. Такой личностью предстаёт хозяйка этого субботнего вечера – музыкант и руководитель, сумевший сплотить силой своего таланта и любви не одно творческое сердце огромного и многоликого коллектива.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Каждое новое жизненное «завоевание» Людмилы Красильниковой – это очередная ступенька на пути к слиянию с музыкой, на пути к гармоничности своей души:
- 60-е годы – их первая половина – учеба в Криворожском музыкальном училище, вторая половина 60-х – учеба в Киевской консерватории
- 70-е годы – сначала 4 года преподавания в Криворожском музыкальном училище, затем в Криворожском государственном педагогическом институте на музыкально-педагогическом факультете в качестве заведующей секцией и руководителя женского хора
- 1979 год – возвращение в Криворожское музыкальное училище.
- с 1986 года и по сегодняшний день Людмила Красильникова дирижер хора «Відродження».

«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»И это все - время неустанного творческого горения, работы и результата в виде многочисленных концертов высокого уровня хоровой музыки.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Такой же глубокой по содержанию и мастерству исполнителей являлась программа отчетного вечера: «Pater Noster» Й. Свидера, «Аллилуйя» П. Янчака, «Милісь спокою» К. Стеценка… Пусть это будет слишком обыденно, слишком просто и прозаично выражено в характеристике, но при исполнении данных композиций переполняли невероятные эмоции, душа находилась в волнующем состоянии, описать которое будет невозможно, это нужно только почувствовать и «пережить».
«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»В этот вечер в адрес Людмилы Красильниковой звучали слова восхищения, признания и уважения от представителей городской власти,
«Песня сквозь жизнь...»

коллег,
«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»

друзей.
«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Музыкальные дары были преподнесены от женского вокального ансамбля «Первоцвіт» (рук. Е. Калина) – «Білі лебеді» (муз. А. Билаша, текст Владимира Пикуля),
«Песня сквозь жизнь...»

мужского вокального ансамбля «ANIMA» (рук. Т. Коренчук) – «Хлопці-риболовці» (УНП в обр. О. Біди),
«Песня сквозь жизнь...»

женского вокального ансамбля «Співаночки» (рук. Т. Месропова).
«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»При всей своей цельности, самодостаточности хор «Відродження» творчески сотрудничает и с оркестрами Криворожского музыкального колледжа. В субботний вечер гости имели возможность услышать в творческом тандеме хора и симфонического оркестра КОМК глубокие творения Дж. Верди («Реквием» - №7 «Libera me»), Й. Гайдна («Нельсон-месса» - №1 «Kyrie»), Дж. Раттера (Magnificat - Gloria).
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Для каждого преподавателя истинным счастьем являются успехи и завоевания его учеников. Выпускники Красильниковой Людмилы Владимировны - Алла Кульбаба, Екатерина Кондратенко, Алексей Крячун, Марат Давидюк, Надежда Морозова, Татьяна Коренчук… - перенимают метод, стиль и принципы работы своего мэтра, реализуя себя в деятельности преподавателя, композитора, руководителя вокальных ансамблей и профессиональных хоровых коллективов («Хрещатик», «Київ», «Думка»).

«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Этот день, 7 октября, был знаменательным еще для одного талантливого человека, нашего криворожского композитора, преподавателя Криворожского музыкального колледжа Ракитянского Вадима Николаевича, который также принимал поздравления в свой День рождения.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Любовь и Уважение – это то, что ценно для хорошего учителя, наставника на пути к профессионализму, а свидетельство этой любви – Признание и Память. Всем этим одарены и Людмила Красильникова и Вадим Ракитянский, иначе бы не возвращались в свои родные стены, в свой очаг воспитанники.
«Песня сквозь жизнь...»«Песня сквозь жизнь...»Замечательным педагогам Красильниковой Людмиле Владимировне и Ракитянскому Вадиму Николаевичу желаем долгих творческих лет и выражаем огромную благодарность за то, что искры их таланта смогли воспламенить сердца и души учеников! Ведь это и есть смысл творческой жизни мастера!

«Песня сквозь жизнь...»

«Песня сквозь жизнь...»

Преподаватель отдела «Теория музыки»
Дмитриева В. А.


МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

06.10.17

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.
МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.Початок нового творчого учбового року в КВНЗ "Криворізький обласний музичний коледж" був відмічений візитом давніх наших друзів Володимира та Юрія Курачів.
МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.Столичні гості - заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Академічної чоловічої хорової капели України ім. Л.М.Ревуцького Володимир Курач і Народний артист України, художній керівник Національної заслуженої капели бандуристів України Юрій Курач завітали до нас з метою провести майстер-класи по роботі з дитячими хоровими колективами шкіл естетичного виховання і з ансамблем бандуристок коледжу. Методичне об`єднання викладачів -хормейстерів дитячих музичних шкіл Криворіжжя з великим зацікавленням прислухались до професійних порад Юрія Курача, який працював з хором старших класів КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 5"(керівник Олена Семенова). Незважаючи на початок навчального процесу, хор успішно виконав два хорових твори нової програми. Вимоги Юрія Курача, які він адресував співакам, хор сприймав з розумінням, гнучко відповідаючи його жестам; професійним зауваженням. Вік дітей, учасників цього хорового колективу, досить малий, але вони виявляли цілковите розуміння поставлених задач. Це говорить про їх високий професійний вишкіл, який є характерним для роботи Олени Семенової. Кожного року цей колектив презентує цінителям хорового співу складну програму і займає в конкурсі "Співоча весна"призові місця.
МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.Робота Володимира Курача з бандуристками ансамблю "Барви" музичниго коледжу була складна і різнопланова. Це і вимоги до вокалу співачок, кооординації співу і акомпанементу та до всіх елементів хорової звучності - строю, ансамблю, трактуванню творів. Програма виконавиць була контрастною по характеру, динаміці, в творах чергувались спів a-cappella і з супроводом на бандурах.Глядачі з великою зацікавленістю прислухались до порад майстра. Керівник ансамблю "Барви" Людмила Іванова має великий досвід підготовки музикантів цього напрямку. Багато її випускників стали успішними викладачами в дитячих музичних школах,студентами музичних академій Харкова, Одеси, Києва, Дніпра, репрезентують бандуру не тільки в Україні, а за її межами. Володимир Курач цікавий співрозмовник, контакт з аудиторією і відповіді на запитання слухачів створювали у великій концертній залі коледжу атмосферу доброзичливості і зацікавленості.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

МАЙСТЕР-КЛАСИ столичних гостей.

Чекаємо на нові зустрічі !!!

Викладач спеціалізації "Хорове диригування"
Валентина Горбатюк.